» »

Nvidia driver za Visto

Nvidia driver za Visto

AndrejAv ::

Imam graficno kartico Geforce T600 GT in Windows Vista. Downloadow sem driver ampak nima funkcije pri kateri bi nastavil velikost zaslona na televizorju - Adjust screen size and position . Pri Help-ui imajo to funkcijo razlozeno in pri XP sem jo lahko uporabljal tukaj pa ne, sem pa 10x pregledal vse funkcije . Prosim za pomoc ce kdo ve kaj storiti bi bil zelo hvalezen.

Senitel ::

Katera verzija driverjev?

AndrejAv ::

Probal sem z vsemi driverji ki jih imajo na njihovi strani, tudi najnovejsega ki je bil objavljen par dni nazaj. Driver za XP, ki je imel to funkcijo pa Vista prekine pri instalaciji. Je pa zelo motece ker imam na televiziji velik crn rob, ki ga ne morem popravit brez te funkcije.

Senitel ::

Če v WinXP izbereš ta nov uporabniški vmesnik in ne klasičnega lahko nastavljaš to?

sirotka ::

Sj vista driverji sploh še nimajo dobro poštimanga tv orodja..meni včasih dela, včasih ne. Naštimat clone, pa ti avtomatsko na monitorju vrže resolucijo kot jo ima tv, ne dela ful screen video na secondary tv..... Samo zarad tega sem še na XP, nvidia je tu razočarala. Kje so kake napredne nastavitve gonilnikov? Jaz imam v (zanič) novem control panelu 2možnosti..tv opcije in za nastavljanje kvalitete, nič druzga se ne da. So pa najnovejši gonilniki za visto, downloadani iz nvidiine strani.

*TV* ::

jp, tudi jas sem se zajebavo z njihovimi driverji, ki niso vredni pocenega grosa :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Genius 5.1 surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
325316 (3666) fulgur
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394959 (3601) skyspy
»

Microsoft je razmišljal o ukinitvi prodaje Viste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
15314167 (10517) Ziga Dolhar
»

Nasvet za upgrade Motherboard in Procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516436 (4881) ncc2000
»

Vista - "Local only" mrežna povezava?

Oddelek: Operacijski sistemi
352311 (1664) r0Kk

Več podobnih tem