» »

The All-Seeing Eye problem

The All-Seeing Eye problem

Gutjerez ::

Po novi namestitvi windows xpja mi več ta program noče delovati. že pri inštalaciji javi napako Master Server Unreachable. In tako ne more najti nobenega serverja. Kaj naj storim?
Tukaj še slika.
click
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

>>><<< ::

Meni je tudi to kazalo, pa sem kliknil V redu, potem se ti še enkrat pokaže, se mi zdi, ampak se na koncu vseeno naloži.

Aja, pa zadnja verzija ima probleme z prikazovanjem serverjev po državah. Jaz bi rajši inštaliral Xfire ali kaj podobnega.

OldSkul ::

Xfire je za en k, proti ASE.

NiMH ::

A ti ne gre dalje od inštalacije ko to narediš?? Meni isto naredi pa mi vseeno do konca inštalira :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Gutjerez ::

ja že že. inštalira mi. samo kaj si naj pol začnem? če ni nobenga serverja.
vem da je vedno blo vse dobro. zdaj po 3 mescih sem spet želel igrat malo cod pa mam bleme s tem programom.
Mogoče lahko kdo pomaga?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

tilen_1 ::

Že dolg je tega ko sm jo igrol na tem programu- mislem de moreš it na configure games--games--instaled games call of duty---auto search ---ok ------------drgač pa glede inštaliranja -men je vse šlo lepo gladko

Gutjerez ::

nevem nevem. kaj bi lahko bilo narobe. vem da nekša finta je. Ker pri inštalacii že javi za serverje. in potem inštalira vse ok. samo kaj ko ni nobenega serverja. :////
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

>>><<< ::

Na levi strani izbereš igro cod in klikneš naj refresha serverje, pa bi ti jih moralo pokazati.

clothes ::

Pri meni zadnje čase serverji na ASE nimajo več oznake države, tako da če imam vklopjen filter za regije in države, tudi meni ne najde nobenega severja.

Poiskusi!

Gutjerez ::

vem kako se s tem dela. sem 2 leti delo in je blo vedno ok. zdaj pa kr ni več serverjev nikjer. pa sem že 5x briso in nalago in brez uspeha. :/
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

NiMH ::

witboy za katero igro pa imaš tO?? Ker lahko da ti ASE ne podpira te igre...(kar je zelo malo vrjetno)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NiMH ()

ales400 ::

Yahoo je nehal podpirat The All-Seeing Eye in zato vsi na novo ustvarjeni strezniki nimajo vec zastavic..

Edino, ce osvezis vse streznike, pa jih razporedis po PINGU in si jih dodas med priljubljene (od 20-50 pinga jih je vecina slovenskih)

Resitev je XFIRE.. Sam se zdalec mi ni tko pri srcu kot ASE :'( :'(

PARTyZAN ::

RookY ::

Meni osebno je xfire zelo antipatičen, zato zdaj uporabljam HLSW program.
Ko imaš enkrat narejen favorites, je za moje pojme veliko boljši kot ASE.
HLSW
Juhu juhu spet bom bruhu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672082 (14848) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869700 (11605) oo7
»

The-all-seeing-eye server

Oddelek: Igre
51190 (1131) Good Guy
»

COD2 in All-Seeing problem

Oddelek: Igre
101080 (899) Slo-One
»

All seeing eye ne kaže lokacije?

Oddelek: Omrežja in internet
71323 (1160) PARTyZAN

Več podobnih tem