» »

Daljinec za pc?

Daljinec za pc?

Mazo ::

seos,

imam doma tvkartico in originalen daljinski upravljalec in sprejemnik. Zanima me, če bi se dalo nekak programirati tale pilot za Pilot za PC ki je tako aktualno danes.
Kartica je od Leadtek>>>winfast, sprejemnik se priklopi na kartico preko klinken vtikača (se da predelati na USB?)
Ali obstaja kakšen program za programiranje daljinca?:O


lp
  • spremenilo: Mazo ()

kulSMS ::

Mazo ::

Ja to vem, da obstaja originalen daljinec, vendar bi rad uporabljal tale daljinec.
Kako pa bi se dalo sprogramirati tale daljinec, ki ga imam? (nisem še nikoli delal z GIDER programatorjem

kulSMS ::

daljinec je vsak dober (skoraj vsak)
največji problem je sprejemnik

na strani od Girderja imaš razne plugine za različne vrste daljincev (bolje rečeno sprejemnikov od daljincev)
http://www.promixis.com/downloads.php?m...

Jaz imam Winfas 2000XP RM kartico in mi je še najbolj delal
Pixelview Pro

Če pa ne deluje si pa lahko sestaviš tako, kot piše na tistim zgornjem linku usb ir sprejemnik in potem lahko s katerim koli daljincem delaš

Mazo ::

Problem nastane, ker sprejemnik gre skozi tv kartico in ne skozi usb. Se da predelati iz KLINKEN v USB?

Pa kako si ti naredil glede sprejemnika, saj če je skoraj ista kartica, tebi tudi mora iti sprejemnik skozi tv kartico,an?

kulSMS ::

ta predelava na usb to ne bo šlo (vsaj enostavneo ne)! Ta ir brez tv kartice ne moreš uporabljat. sam ir ti je itak vreden samo kak evro (pa verjetno ni kompatibilen s tistim USB ir vezjem), drugo vse pa moreš kupit.

Jaz sem priključil na tv kartico moj sprejemnik in prenesel iz tistega linka plugin (za girder) in stvar je za nekaj tipk delovala.

Za tisti usb ir sprejemnik pa potrebuješ spet drugi plugin za girder.

Ni važno kam priključiš ir sprejemnik, če imaš plugin ti bo stvar delovala!

DubleG ::

Da ne bom nove teme odpiral...


Iščem daljinca za PC. Rad bi upravljal s programi VNC, GomPlayer,iTunes... ter da vgasnem računalnik. Po možnosti prek USB porta...

Kje in kaj se najbolj splača kupit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DubleG ()

techfreak :) ::

Prvi daljinec, ki ga najdeš v stanovanju. Ponavadi je zastonj, glede na to, da ga že imaš doma.

Na tem forumu so tudi teme o tem, kako narediti sprejemnik. Malo preišči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB IR Sprejemnik za amaterje (IgorPlug-USB) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
12127615 (10859) eVro
»

PC - dalinsko upravljanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101344 (1173) Damjan Jagar
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS
»

Popolni IR sprejemnik

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
206487 (5156) TheHijacker
»

Daljinec za pc

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
231754 (1391) SloMusty

Več podobnih tem