» »

PC - dalinsko upravljanje

PC - dalinsko upravljanje

zore17 ::

a obstaja dalinec preko katerega bi lahko iz postelje upravljal računalnik ubistvu večinoma winamp?
lp

5er--> ::

Dosti jih je.
Ati remote wonder 1/2,
Telefon z bluetooth povezavo na PC,
IR man...

sthep ::

Mogoče brezžična miška??
Drugač pa tud mene zanima, mogoče kakšne konkretne izkušnje s temi daljinci??

5er--> ::

Ati remote wonder 1 dela tako kot more. It just works. Imaš plugin za praktično vsak multimedijski program, je pa wireless, tako da ni treba ciljat kot pri IR daljincih.

Timmah ::

brezzicna miska
donde esta francesca

zore17 ::

Ati remote wonder 1 A TO POL MORS MET NAPRIMER WINAMP UŽGAN D LOHK KJ DELAŠ AL GA LOHK TUT VŽGEŠ PREK DALJINCA PA RAČUNALNIK UGASNEŠ PA KJ TAZGA?

5er--> ::

Vse kar si naštel se da. Sicer je pa tudi sam narediš IR sprejemnik in uporabiš praktično katerokoli daljinski upravljalnik, ki ga imate doma za nadzor PC-ja. Vsaki tipki lahko določiš funkcijo, oz. se lahko te funkcije spremijajo glede na program, ki je v ospredju.
1.tema, 2.tema

Stran s plugini za Atijev RW

sidd ::

Jaz imam doma narejen IR ter nek star pilot od nekega starega radia. Zadeva špila, edino ne da se mi z girderjem ukvarjat, da bi u nulo naštimal zadevo. Stvar lepo deluje, čeprav je IR na zadnji strani računalnika pod mizo, pilot ne nagaja kaj dost. Home made zadeva te stane 1 ali 2€ + pilot. V trgovini pa so zadeve malo dražje.

drugič pa uporabi search funkcijo, teh tem je že kar dosti!

lp
no idea for signature
signed
I

Damjan Jagar ::

Vse kar rabiš je telefon z Bluetooth, to imajo zdaj verjetno že vsi. Potem pa samo inštalacija programa FMA in si zmagal. Več o tem se napisal na blogu -> Klik
http://jagar.si

zore17 ::

ja sam potem rabm še a računalniku blututh vmesnik ane? sj to mam sam mi neki ne dela nwem kje bi gonilnike dobu?

Damjan Jagar ::

Mal zguglat, poglej na proizvajalčevo stran.
http://jagar.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri remote control / daljinec za PC ??

Oddelek: Kaj kupiti
172929 (1744) malini
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375548 (4209) Bramac ^^
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413125 (2594) nokia6310
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222941 (2362) ddeben

Več podobnih tem