» »

računalnik se mi ne zažene

računalnik se mi ne zažene

zgemboy ::

Lep pozdrav vsem,

imam en manjši problem in sicer računalnik se ne zažene. Zadeva se zacikla, ko se na ekranu pojavi znak Windows XP, se mi po nekaj sekundah računalnik resetira in ponovno zažene do omenjenega znaka. Da bi bila pa stvar se bolj zanimiva mi pa pod Safe Mode zadeva deluje. Sem probal že da sem hard disk zamanjal (so blili tudi na tem inštalirani isti windowsi) , pregledal sem plato, nobenga skurjenga kondenzatorja, zamejla sem tudi ram pa je isti šit. Sumim na ploščo. Ali se je to komu že zgodilo, da ne bi sedaj letu po plato.
Računalnik je pa Amd 3500 (a939), plata pa nforce 4.


Hvala za odgovore

Mare

Turtle ::

Sum je bolj na XPjih če pod safe mode delajo....edin razlog je lahko da kaka grafika nima OK gonilnika la pa je zanič

Stratus ::

Spomni se kaj si pred to napako instaliral in zadevo v safe modu deinštaliri.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

kixs ::

Pritisni F8 predno se zacene XP in namesto Safe mode, izberi "Last Known Good Configuration".

LP

zgemboy ::

sem vse probal, v nobenem režimu se mi ne postavi razn pod sefe modeu. ne vem pa kaj se je dejansko z računalnikom dogajal ker je fotrov. sem pa tudi drug disk dal notr z naloženimi xp-ji in je delovalo isto.

Loaded ::

Drug disk z naloženimi XP ti ne bo deloval, ker najverjetneje nima pravih driverjev za matično, ... itd.
Problem pri tebi je v samem operacijskem. Vprašaj fotra, kaj je nazadnje delal, preden je crknil računalnik, pa boš tam. Lahko poskusiš tudi z repair console. Ne pozabi na zadnjo možnost - format c: .
Seveda še prej backup podatkov.

Lp
Loadeed

Sparky69 ::

izberi, da ti naloži v z dnevnikom in boš videl, kje ti zmrzne.
World is my playground


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811113 (6448) solatko
»

CPU 100% ne vidim rešitev... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
859020 (6872) m0LN4r
»

Kako dostopati do lastnih podatkov (win7)

Oddelek: Operacijski sistemi
121291 (1166) Kurzweil
»

Grafična ne dela???

Oddelek: Pomoč in nasveti
131040 (937) Pyr0Beast
»

Windows XP: Problem pri zagonu

Oddelek: Operacijski sistemi
302203 (1853) armyman

Več podobnih tem