» »

Geforce 3Ti 200 ali Geforce 4?

Geforce 3Ti 200 ali Geforce 4?

boko34 ::

Pozdravljeni.Prodal sem mojo graficno Geforce2 MX,ter se odlocil kupiti novo.Sprva sem bil odlocen kupiti Geforce 3Ti 200,vendar je ze toliko napisano o novih Geforcih4,da ne vem vec kaj.
Tako,zdaj ste na vrsti vi,da mi svetujete kaj se mi bolj splaca.Ali kupim sedaj Geforce 3Ti 200 (sedaj imam enega Bansheeja,ki me totalno ubija):| ali raje pocakam se kaksen mesec na Geforce 4?
Ali bo dosti hitrejsi? Bo velika razlika med Ti 200 in 4 MX?

Upam,da mi boste znali prav svetovat.:P
Hvala!

LojzePek ::

Ti kr gf4 nabav. Sploh če ti je vseen za denar. Pa lahk bi napisal kam ga misliš porinat?

JLP ::

Mislm da novih GF4 tko hit sploh še ne bo naprodaj. Pa tud k bojo se mi zdi da bo bl smotrno uzet GF3 Ti200 katerim bo cena padla, GF4 bo pa kr zasoljen na začetk.
Live long and prosper!

boko34 ::

Imam PIII 933Mhz na AsusTUSL2-c plosci z 256Mb Rama.Za denar mi ni vseeno,vendar me zanima razlika med karticama.Koliko bo katera hitrejsa in ali se sploh splaca pocakat na Geforce4.
Drugece pa mi je kolega zrihtal preko firme,da mi dajo Ti 200 na dva obroka,ker 60.000 sit itak ni malo (ne ceke,tako da mi pride zelo prav - still student).

Ali mislite da bodo drage? Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boko34 ()

Binji ::

Jst mam GF2 MX400 in sm se ze odlocu da pocakam na GF4 pol pa si enga Radeona 8500 ubodem>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Senitel ::

Kolikor je zdej videt bo GeForce 4 MX dosti bolj podoben GeForcem 2 MX (dva pipeline-a, brez vertex shader enote)... Ta resne varijante GeForce 4 so pa povsem druga štorija >:D...

frudi ::

GF4 ma predvideno ceno 400$, nekako dvomim, da si pripravljen dat tolko. GF4 MX bodo sicer precej cenejši, ampak sem v dvomih, ali bodo sploh lahko konkurirali GF3 Ti 200, ker bodo imeli samo dva pipelina. pred cajtom sem pa tud bral, da bodo brez pixel in vertex shaderjev, nisem pa sigurn kolko so to uradne informacije.
jaz bi na tvojem mestu kr nabavil Ti 200 zdaj, pa maš mir :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Dalmatinc ::

gf4 bo podpiral dx9 nakar gf3 podpira 8

ČAKAJ

PeTe13 ::

Ti kr kup Gf 3, ker tudi Gf4 ne bo tako pretirano hitrejši, bo pa mnogo dražji. Mislm no bo hitrejši, samo ne toliko koliko bo dražji, pa še 2-3 mesece ga boš čakal.;((
Capitalism stole my virginity!

tha_man ::

Itak bodo tri različne verzije MX4. Po mojem bo najboljša v rangu Ti200, tako hitrostno kot cenovno, bo pa podpirala twin view in DX9.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

tedybear ::

Ti200 za 57000 že dobiš ...naviješ jo skoraj do ranga Ti500 tako,da ni panike....
KABEL RULA!!!

Dalmatinc ::

Dej zaboga počakaj na GF4 ker bojo cene padle kr za kakih 20k.........pol pa kupuj pa boš videl da bo gf4mx najbolša verzija na rangu gf3 200

frudi ::

ma daj, GF4 bo čez par dni predstavljen, mesec dni mine preden se ga sploh da dobit, še en mesec, preden zadeva pride v Slovenijo in še kak mesec, preden se trojkam zaradi tega spusti cena. in takrat ti bo folk težil 'Kaj boš zdaj kupoval GF3, počakaj raje, da se GF4 spusti cena!'... infinite loop :)
dejstvo je - NIKOLI ni primeren trenutek za kupovanje grafičnih kartic. vedno se 'na nekaj čaka'...

sklep: kupi zdaj kartico če maš možnost, pa maš mir!
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

boko34 ::

Hvala vsem,ki ste se zrtvovali z vasimi odgovori!:8)
Mislim,da se bom kar za Ti200 odlocil,predvsem pa zaradi odgovora,ki ga je podal FRUDI.Res lepo napisano,predvsem pa mislim,da napisano tudi drzi.In sicer to ne drzi samo za graficne,temvec za vse racunalnikse komponente (mogoce bi se nasla kaksna izjema).

Pohvale vreden odgovor.;)Kaj pravite vi?

tha_man ::

Če ne potrebuješ twin view funkcije tud jaz mislim da kar nabavi ti200, sicer ti pa itak ne preostane drugo kot čakanje na mx4 (al pa nakup starega MX-a :\).
Al pa Radeon (moram omenit, da ne bo kdo jezen :D).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Senitel ::

Mah pri nas grafične kartice (vsej GeForce-i 3) stanejo najmanj 10k sit več kot v Ameriki ;(...
Pa GeForce 3 bo dosti bolj "DX 9 compatible" kot si nekateri mislite :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

_Mortal_ ::

Dalmatinc bo tih če ne veš kaj butaš. GF4 bo podpiral directx 8.1 majmun en. R300 bo podpiral devetko
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Senitel ::

_Mortal_: Preber moj komentar, OK? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

g3 ti200 vs r9000 (pro)

Oddelek: Kaj kupiti
111106 (812) AlienGT
»

ATI8500 vs. GF3Ti200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1589415 (6336) VASkO
»

Geforce4

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272061 (2061) tedybear
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575755 (4710) TheJack
»

Geforc 4?!!!

Oddelek: Kaj kupiti
131189 (988) tedybear

Več podobnih tem