» »

ISDN modem - kateri je ta pravi ?!?

ISDN modem - kateri je ta pravi ?!?

Eagel ::

Kot je že iz naslova razvidno, me zanima, kateri ISDN - modem se splača kupiti, oz. ali je velika razlika med tistim, ki ga nudijo pri Telekomu za 10 kSIT od tistih ki stanejo ~ 30 kSIT ???

Uporabljati pa mislim ISDN za dostop do ISP ter za navadni telefon (brez faxa).

Za odgovore, že v naprej HVALA !!

Maxtor ::

MOja izkušnja - vsi modemi, ki jih da Telekom zraven ISDN so navaden kup nečesa, pa naj bo za 10kSIT ali pa za 50kSIT. Kupi si ASUSCOM interni modem za 6kSIT pa boš zadel v črno. Zadeva je poceni in zelo zanesljiva.

LP

Cokolesnik ::

Če potrebuješ ISDN modem z analognim izhodom, ti priporočam 3COMov ISDN Terminal Adapter, ki je po mojem mnenju edini modem, ki ga je Telekom prodajal kot nekaj kvalitetnega/zanesljivega. In tudi marsikdo ga prodaja po ugodni ceni (tisti, ki imajo recimo adsl in ne želijo več modemske povezave oz. imajo isdn telefon).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

whatever ::

Tudi jaz ti priporočam interni asusov P-IN-100-ST-DV modem, katerega edina slabost je, da boš moral imeti prižgan računalnik, če boš hotel uporabljati telefon. Pa še poceni je.

Poldi112 ::

In kaj je narobe s Stollmann TA+PP2? Ok, nima izhoda za analogen telefon, ampak kot modem, kaj ni dobrega pri njemu? Meni je super delal 2 leti. Zdaj dela drugje naprej na linuxu. Pa se zunanji je.

Eagel ::

Kaj pa uporablja analogni izhod (telefon s katerim kličeš - ISDN, ali samo FAX ??

Eagel ::

P.S.: Če ta modem, ki ga potrebujem za dostop do interneta, nima analognega izhoda, a to pomeni, da ne morem uporabljati telefona ali kaj ?? Čisto nič mi ni jasno glede tega :-(

A mi lahko pomagate, prosim !?!

LP, Eagel

Poldi112 ::

Ko gres na isdn, rabis isdn telefon. In modem. Ce hoces se naprej uporabljat star telefon (analogni), rabis ali tak omrezni zakljucek, ki ima poleg dveh isdn izhodov se dva analogna, ali pa modem ki ima izhod za analogni telefon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobit spodobne VoIP telefone z Ethernet vmesnikom ( za T-2 rabim)

Oddelek: Omrežja in internet
203183 (2301) netko
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202393 (2030) oversc0re
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232165 (1729) madmitch
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101285 (1185) nero
»

ISDN - dva telefona, dve stevilki

Oddelek: Omrežja in internet
71084 (979) PaJo

Več podobnih tem