» »

FAX modem-kako zadevo usposobit

FAX modem-kako zadevo usposobit

Caligula ::

Mam USB fax modem-instaliran sam fax software se obnasa kot da ga ni...

Ma nasploh ma kdo tukaj kaj izkusenj z USB ISDN modemi na XPjih?
Kako zadevo usposobit?

IgorGrozni ::

Caligula:
Ko sem sam iskal rešitve za ISDN-FAX-XP, je če se prav spomnim veljalo, da xp- fax software ne bo deloval z isdn modemom.
Potrebuješ HW z whql driverji za xp, fax SW, ki ti ustvari virtualni analog modem in tudi zna delati z tem virtual modemom..
Meni zelo lepo dela na updated xp pro EICON DIVA 852 USB ISDN ext. modem - HW driver je z MS Update strani. Fax program pa je RVS COM Lite 3.11.

LP.IgorGrozni

fortunanto ::

In kje si dobil modem in ostalo in kakšna je cena.

madmitch ::

Isdn, fax in Win je en sam križ, Ogromno delam s faxi (pač eni ne zaupajo e-mailu - lahko vsak bere:\ ). Uporabljam WinFax in edina res delujoča kombinacija se je izkazala sledeča: Fritz! USB ISDN modem s 4 analognimi izhodi od katerih imam dva speljana na analogna PCI fax modema.
Malo komplicirano in sorazmerno drago (predvsem Fritz!) a deluje sto odstotno tudi istočasno.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

iso2000 ::

Jaz imam doma eno fritz PCI ISDN kartico, ki zna delovati tudi kot fax. Je naprodaj najboljšemu ponudniku. Če koga zanima seveda. Kontaktirajte me pa na zasebna sporočila. Uporabljali so jo kakšnega pol leta kot modem za dostop do interneta in za fax na drugi liniji in je delovalo bp s priloženim softwerom. Edino instalacija je bila precej zaguljena (beri: kaksna ura zajebavanja).

LP

Caligula ::

IgorG se tebi da recimo 3.11 verzijo RVS-COMa uploadat preko yousendit.com pa link poslat na studi@email.si ker mam jaz na CDju starejso verzijo pa bi mogoce to pomagalo.

A si tudi preko control panel/modems kaj instaliral oz je treba kje kake posebne porte instalirat oz tudi RVS ISDN driver ali modem oz nekaj takega, ker so tudi te opcije,..

Skratka ta zadeva je zelo nadlezna...

Caligula ::

Igor?

IgorGrozni ::

Caligula: RVS COM lite 3.11, build 7116 ? Imaš še starejšega ?
Nič port štelanja, edino paziš pri namestitvi, da nastaviš European-1 ISDN. Upam, da se prav spomnem te nastavitve, ki me je malo zajebavala.

Lahko je tudi RVS COM Plus, 3.0, 4.0 ??? .....If you get my drift ? ;). Žal nimam niti trohice časa, zato malo ˝zgodnji˝, redki in skopi posti.

LP.IgorGrozni

Caligula ::

Ma jaz mam 1.5 verzijo RVSa. Daj, ce lahko mi uploadaj na www.yousendit.com kako novejso verzijo, da vidmim kaj se bo izcimilo.

IgorGrozni ::

Zadovoljen ? Dela? ....Hvala ?8-)

LP.IgorGrozni

Caligula ::

Hmm, si mi kam uploadal RVS-COM 3 ali 4 software?
Nisem dobil nobenega linka..
Skratka, ce mi uploadas moras se link tukaj napisat ali pa mi ga po mailu poslat na studi@email.si da vem s kje ga downloadat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

IgorGrozni ::

Hmm, na yousendit naj bi ti poslali link avtomatsko.:\

Caligula ::

Hmm. Nic nisem dobil na mail :'(
Daj poskusi se enkrat pa ti copy pastaj link pa ga postaj tukaj v temi.

IgorGrozni ::

ZS.:))

Caligula ::

Zdaj pa dela! :D
Tale 3.1 verzija je takoj vse lepo spoznala tko da sploh ne vem zakaj so sli na CD tlacit primitivno 1.52, ki ji ni blo jasno kaj s sabo.

Hvala

Aja se eno vprasanje-tuki ne najdem kje dolocit po koliko zvonenjih naj se sprozi fax.
Se tebi kaj sanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

IgorGrozni ::

Sorry, ne vem. Eno linijo imam samo za fax, in to je vse kar uporabljam od RVS-ja. Mogoče, če imaš vklopljene vse servise, lahko to nastaviš ??.

LP.IgorGrozni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahek, stabilen,... FAX program?

Oddelek: Programska oprema
131685 (1252) Ro!
»

Fax preko ISDN

Oddelek: Pomoč in nasveti
161294 (1152) romario
»

USB ali com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
271778 (1564) cekr
»

Fax program kateri?

Oddelek: Programska oprema
171165 (999) cikopajo
»

Kako poslati faxs, ce imam ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101503 (1322) goba

Več podobnih tem