» »

uTorrent

uTorrent

Raffaello ::

Pred kratkim sem si na novo naložil windowse. Vse lepo in prav! Kar pa nekega dne začne štekat uTorrent. Ko zaženem ta program se avastu! dobesedno vtrga zašteka cel sistem( za en čas) ko pa vgasnem uTorrent pa vse dela normalno! Sem že pregledal s Spyware doctorom z avastom, Search and Destroy pa ni našlo nič. Pazi to!: ko pa pregledam račuanlnik s programom Spy Eraser pa mi najde 3350 spyware groženj!8-O 8-O 8-O

Kaj bi lahko bilo narobe?

LP!

povso ::

Probaj izprisati program in ponovno nasneti, jaz sem imel podobne težave, ko sem imel slovenski jezik. Vse izbriši in ponovno zaženi. Nasnemi si angleško verzijo!

-Jani- ::

Še kakšna ideja?
Tole sem poskusil, vendar ni uspeha.

Brejka mi pa isto kot avtorju teme - še celo par minut po tem, ko ugasnem utorrent; fenomen sem opazil samo in zgolj na enem računalniku.
V Task managerju pa je zanimivo poraba spomina in CPU zelo majhna oz. neznatna (kot da ni nič narobe), utorrent pa sicer v tem času vseeno 'normalno' vleče zadeve dol...

Pinzl ::

probajta zamenjat AV jest mam bitdefenderja pa nimam težav

pozitron ::

Ko boš kej dl-ju prek utorrenta izklop v avastu p2p shield al kak se že reče. Kr če ne ti skenira vsak file in nabije cpu na 100%. Al pa zameni AV za kak nod32 al pa kej podobnga light, pa ne tečnga, tut avg ni tok švoh za free AV.

gruntfürmich ::

morda ima kaj skupnega s tem problemom to, da mi je bitdefender totalno zablokiral eno igrico, katero nisem uvrstil na njegov seznam za požarni zid. lahko da ti isto dela AV.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DebjWC ::

Kaj pa Azureus???

Tr0n ::

My µTorrent/PC freezes or locks up every 30 seconds and/or uses 100% CPU, slowing down my PC (Avast!, possibly others)

Se splaca poprej, preden se postavljajo ena in ista vprasanja na forum, malce poGooglat in posearchat. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Nejc is cool ::

Raffaelo ( se opravičujem če imena nisem prav napisal ) ko si napisal da ti je našlo tolko groženj... Ni nujno da je na
tvojem compu tolk virusov. To lahko pomeni da je tolko fajlov / datotek okuženih z enim virusem :) Probi si z ene druge strani downloadat uTorrent ttga pa zbriši..

krneki0001 ::

Posnemi so dol novo verzijo - beta 1.61.490

KTr1sk ::

mene pa nekaj zanima, imam utorrent 3.0 in mi sploh ni všeč proti prejšnim verzijam, zato ker ne znam poiskat v nastavitvah, da me vpraša kam naj shrani ..in kar je najpomembneje, lahko sem izbiram kaj se bo shranilo..obkljukaj oz. odkljukal sem lahko določeno mapo/datoteko in zdaj pa samo kliknem download in se že downloada..nič več ne vpraša...

Če kdo ve kje lahko nastavim da me bo vedno vprašalo kaj hočem shranit ..da bom lahko spet izbiral kaj bo shranilo na disk da bom lahko..obkljukaj oz. odkljukal

hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

tega ni

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

logout ::

Kaj ni, seveda je. Na levi strani imaš gumb z dvojno puščico, če ga klikneš, se ti to pojavi.

L.p., Kloko

KTr1sk ::

@"kloko" prosim za "printscreen", ker jaz tega ne najdem, hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

logout ::

Ko dodajaš novi torrent:

 Dodajanje torrenta

Dodajanje torrenta



 Dodatne možnosti

Dodatne možnosti



L.p., Kloko

Wisor ::

uTorrent remote is WIN 8-)

KTr1sk ::

hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

amigo_no1 ::

uTorrent (3.0.0.25683, x32) zadnje čase dela po svoje, ne upošteva omejitev prenosa (dl/ul).
V Preferences/ Scheduler imam recimo nastavljeno (kvadratki svetlo zelene barve) za čez dan max dl/up na recimo 500/300 (kB/s), če imam UT zagnan dela prenos dl/ul v teh mejah, ko ga minimiziram v tray in čez čas ponovno odprem iz minimizacije so številke v naslovnici cca 2x višje ;).Ko je tako odprt kake pol minute gredo številke nazaj v omejitvene range. WTF ?
To se mi pri v2 ni dogajalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Tilen ::

Meni pa hitrost prikazuje normalno, moti me le, da bi se ta novi uTorrent med prenosom kar nekam povezoval. Aplikaciji dovolim dostop do spleta in recimo začnem prenašat en torrent, potem bi pa on sredi prenosa po nekem čudnem portu se rad nekam ven povezal, brez razloga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ramon dekers ::

da ne odpiram nove teme me zanima:

1.kje lahko omejim največje število oddajanja (ki je konstanta, torej mi ni potrebno to storiti za vsak fajl)

2.ker hočem da se mi zadeve nalagajo na drug disk me zanima kaj pomenijo sledeče zadeve:

- shrani nove datotek (črka diska)
- premakni končane prenose v (črka diska)
- mesto torent datotek (črka diska)
- samodejno naloži torrente v mapi (črka diska)

torej logično bi bilo da se končani prenosi premaknejo torej tja kamore se shrani datoteka.

krenapunca ::

tudi jaz imam problem s UTorrent. Prejšnji stari torrent je delal, tk ko je treba. zdej ko pa mam novo verzijo naloženo 3.0. je pa problem v oddajanju.
Potegne mi sorazmerno hiter kak muvi (stari so bli hitrejši), ampak nikakor mi noče oddajat, da bi lahka drugi vlekli. če pa že, pa prije samo do 50kB/s.

a mi lahka kdo prosim pomaga, čene bom zgubla živce s tem. Pa na netu tudi nikjer nisem našla navodil pravilno nastavljenih nastavitev ua to različico, ampak samo za starejše.

lepo prosim za odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413714 (9269) Brainstorm
»

uTorrent in obremenjenost diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
325494 (4903) MrStein
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295438 (4545) poweroff
»

Windows XP, brskalnik in uTorrent skupaj gredo ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
193138 (3138) bluefish
»

µTorrent poje procesor

Oddelek: Programska oprema
141784 (1562) imott3791

Več podobnih tem