» »

µTorrent poje procesor

µTorrent poje procesor

imott3791 ::

Zanima me kako nastavt microTorrent da mi ne požre vsega procesorja? V bistvu mi zabije sistem, da po nekaj sekund tut miš se ne premakne oz v Task managerju je mikroTorrent vedno na vrhu porabe procesorja. Se malo zniža nato pa zopet zabije vse skup. Če ga ugasnem pa PC normalno dela naprej. Kaka rešitev?
Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.

Tr0n ::

Hmm, uTorrent porablja ZELO malo CPUja. To te nekaj drugega zeza.

elasto_mania ::

kakšen pc maš?

imott3791 ::

Ja lahko bi bil Avast ki skenira vse kar se pretaka. Je to možno?

elasto_mania ::

tudi možno

imott3791 ::

Nastavitve so vse na defolt razen hitrosti. Zdej ne vem točno ali mi zaustavlja sistem Avast ker pregleduje vse po vrsti ali pa lahko kaj microTorrent nastavim glede povezav na torrent in soležnike. Tega dela res ne razumem prav vredu.

ZLOky ::

Probaj TUKAJ poiskati rešitev.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Tr0n ::

V Speed Guidu izberes tisto hitrost up/down, ki jo pac imas. CPU se morda zvisa, ce res ogromno stevilo torrentov downloadas in uploadas, ampak se takrat ne bi smelo bit problemov. Nisi pa se povedal, kaksen racunalnik imas.

imott3791 ::

Imam AMD 1600+ (ni Barton ali kaj podobnega), 1G Ram, diski po 160G. Hitrost imam nastavljeno tako kot prej s tem da imam malo lufta za srfat ob polni obremenitvi torrentanja (gor 10K, dol 180K), ne vem pa kako se štimajo soležniki in konekšni na torrente. Prej sem imel drugega klienta (bitComet) pa je vse delalo brez težav čeprav je Avast stalno kontroliral vhod in izhod se ni pojavljalo čudežno zamrzovanje za 10-20 sekund.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

krneki0001 ::

Avast nič ne ovira uTorrenta. Sam imam avast za serverje, pa mi nič ne šteka, pa tudi prej ko sem imel navadnega ni nikoli požrl več kot 2% cpu-ja. Cpu je pa 1.1GHz xeon.

ZLOky ::

A imaš mogoče NVIDIA Firewall?
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Metulj1 ::

Danes nadgradil novo verzijo BitTorrenta prav tako prosesor nabija na 40 celo 50%. Prejšnja verzija je delovala normalno. A ima kdo kakšno idejo?

imott3791 ::

Sem prebral od Trona in poštimal tako kot je v navodilih pa zadeva očitno deluje ker do sedaj mi še ni začel trokirat.

thx
Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.

imott3791 ::

Sem bil prehiter. zadeva je enaka ko sem restartal PC. Bom poinštaliral staro verzijo1.5 če bo kaj pomagal.
Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896469622 (19758) Rias Gremory
»

uTorrent

Oddelek: Programska oprema
203715 (1799) krenapunca
»

Kateri program za Torrent uporabljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5112789 (9753) "KeKc"
»

utorrent

Oddelek: Pomoč in nasveti
115112 (4580) Gregor P
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115088 (12218) simnov

Več podobnih tem