» »

procesor in plata

procesor in plata

tom-- ::

glede na to da je moja skatla samo se za stran vrst sem se odlocil da kupim nov procesor+plato ... pa me zanima ce se kdo na to kej spozna ? kaj se bols splaca za isto ceno vzeti .. p4 2000mhz 512Kb ali pa amdjev xp 2000+ .. kaksne so prednosti enega in drugega ? ali se lahko na p4 plato navadni ram da gor ? ( to pomen ne DDR SDRAM ki je moral bit na p4 platah ne ? ) pa kako je kej s temi platami za p4 al pa xp2k .. ce se bo dal kak novejsi procesor se gor dati cez cas ( nocem, da ko bom cez par let menjal spet kupoval novo plato )
ce kdo kej ve naj pliz pove 0:)

krucymucy ::

Kaj se bo še dalo gor dat čez par let ne ve noben... bodo šli kaki močnejši modeli - samo čez par let ne bo o P4 ali AthlonuXP ne duha ne sluha (pretiravam, ampak skot tako)
No jest bi kupu če bi AMD-ja in Kako plato z KT266A čipi... sej ne boš navijal zato je plata okol 30K sit...
Pa ne tko močnega proca kupt - ker je enostavno predrag...

dr.J ::

Za običajno delo je več kot dovolj 1200 MHz, ostalo je razmetavanje denarja. Sicer so bile enake teme P4 ali XP že nekajkrat v tem delu
foruma, pa malo pobrskaj. Pa nikar ne misli, da boš čez eno leto še lahko kaj prida nadgrajeval, ker bo the best sistem danes takrat že za stran vrzt...

tom-- ::

ja jest rabm mocno masino ker se z grafiko ukvarjam tko da je 1200 dost premal ;(
se kak predlog ?

[t502] ::

AMD Athlon XP :p

P4 je razmetavanje denarja atm.

dr.J ::

Ce rabiš močno mašino, naredi tako kot jaz: sprobaj svojo aplikacijo na eni AMD mašini in na eni P4 mašini, pa se potem odloči.
Kolikor pa sem bral razne primerjalne teste, je AMD XP precej hitrejši od P4, v večini testov.
Pa še tole: veliko MHz = velikio hrupa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon 64 DA ali NE? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1317013 (4536) Jeronimo
»

Nov test: Pentium 4 3,2 GHz!

Oddelek: Novice / Nova vsebina
482337 (2337) Filo
»

Dvojno Procesiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
352549 (1940) cRaZY
»

AMD XP 2000+ proti Pentium 4 2.2 GHz (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604349 (3456) G4nj4 5m0k3r
»

Resno vprasanje AthlonXP ali P4?

Oddelek: Kaj kupiti
301796 (1324) [t502]

Več podobnih tem