» »

CD-R 80 / slim skatlice / kartoni

CD-R 80 / slim skatlice / kartoni

dynamite ::

Potrebujem vec 80min CDR medijev, vsaj 300 slim skatlic ali pa kartonov za CDje. Glede kartonov ne vem ali je dobro tam hraniti CDje za vec casa ali ne, ampak bi jih vseeno kupil. Pozna kdo kaksno trgovino s poceni CDji in ostalimi zadevami? No-name me ne zanimajo, vsaj kaksni Princo bi morali biti. Poleg tega me se zanimajo kvalitetni 74min za arhiv, na primer Kodak Ultima, Mitsui Ultra II (nikakor pa ne Golden Dye), Ricoh in TY.

Sem malce gledal po trgovinah in vecinoma imajo TDK (ki so itak v 90% Ritek), Sony in kaksne poceni, kot so EDNET, MMORE ali pa najcenejsa linija BASF / PHILIPS / MITSUI. Vse to je en drek, razen TDK in Sony. :) Ne me narobe razumet, zadnji trije imajo zelo kvalitetne, samo morajo biti BASF Ceramic, Philips Premuim (Mitsui) in Mitsui Ultra II ... drugo pa je nizje kvalitete. Na primer Mitsui Golden Dye se slabse berejo kot Princo. Go figure...

Jux ::

Kar se mene tice so mmore najbolj kvalitetni cdji, kar sem jih posedoval - VSE povsod se berejo - VSAK pisalnik ga zapise. Pa se ful lepe prozorne skatlice so ble (zdej jih ni vec). Pa da ne govorimo da so bli MMORE eni izmed prvih cdjev v slo, ki so podpiral 24x zapis.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

dynamite ::

Ne vem, morda imas kaksno boljso serijo. Jaz vem, da je frend zgubil nekaj filmov, ker jih je snemal na MMORE.

Enkrat sem dobil 5 kom za presnet in en je bil odrsan na spodnji povrsini - skatlica pa je bila zapakirana... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dynamite ()

Jux ::

Da me ne bos narobe razumel - nisem speku vec kot 150 cdjk z mojim teacom do zdaj, vendar se mi zdi da tele mmore (sploh te zadnji 24x support, makrolon,80min) rox.

Mislm pa da nisem mel velikih tezav z cdjkami razen z noname-bianco variante, na katerih se po pol leta lezanja dol odbojna povrsina odlusc, pa Phillips MultiPurpose Proffesional k glasba preskakuje po ne prav veliko uprabe, Waitecovi mi ne delajo v mojmu pisalniku, na Maxell MultiColor se mi pa zgodi, da se podatki gor kul zapisejo, muska pa v cdju preskakuje.

Ker si me mal za psihiru z prjavami tipa: "Za arhiv uporabljam ...." - jst sm bil do zdej mnenja, da ce ne kups glih ene extra leve firme je na dolgi rok itak vseen, ker so se mi zdel vsi cdji isti.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plextor PlexWriter 48/24/48A in problem s slabo zapečenimi CDji

Oddelek: Pomoč in nasveti
121066 (881) MilkyWay
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978643 (6889) Zheegec
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526887 (5801) City
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342170 (1613) Lime
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392288 (1410) bastadu

Več podobnih tem