» »

Zamenati GeForce256 za GF MX, DA ali NE, to je zdaj vprašanje???

Zamenati GeForce256 za GF MX, DA ali NE, to je zdaj vprašanje???

Joze_K ::

Imam Guillemont GF256 s TV out pa me zanima ali naj ga menjam za GF2 MX s TV out (z doplačilom cca 10.000 SIT)???
Prvenstveno ga rabim za predvajanje DVDjev na TV (koristim TV out), nekaj malega pa tudi za gemanje...

please for advice...

Yohan del Sud ::

Ne, ne bo opazne razlike. IMHO. :\

Joze_K ::

Zanima me predvsem prednost GF2 MX a pri koriščenju Dual Display opcije (GF256 ma lahko aktiven le en izhod sočasno - oz. z TVTool tudi drugega pri 50Hz, kar jedva zmore monitor) - tako da bi lahko človek celo dvojno (različno) delo delal!!???!!! (pokavci gledajo DVD, jaz pa nekaj "koristnega" na monitorju....

luni ::

Hm okol tega MXovega TwinVIewa je že toliko mitov na internetu da res ne vem kaj je resnica kaj pa ne. Bi ti moral povedati točno en lastnik, če je možno preko enega izhoda igrat igrico preko drugega pa gledat DVD :)

Drugace pa ce rabis samo TVOut si raje kupi eno TV kartico, bo boljsa kot tisto vgrajeno MXovo cudo. Namrec, MX v igrah ni omembe vredno hitrejsi od 256ke, tako da se zaradi tega sploh ne splaca.
Artificial Intelligentia

Senitel ::

Ja da bi gledal DVD in igral igro to skoraj 100% ne gre (ker pomoje obe stvari hočeta celo kartico)... Menjat se pa tudi praktično ne izplača.

Caboose ::

Poglej, če imaš Veliiiko potrebo p dveh zaslonih potem bi moral imeti dualhead-a od matrox-a ki je sedaj vražje poceni, kartica pa ni od muh. Če si pa zagret gejmer ti je na kožo pisana ULTRA:D:D

nene MX od winfast-a.

Če bi pa rad vse skupaj; pa nimaš druge odločitve kot ATI-All-in-wonder, na katerem neboš našel samo tv-out...tudi Cam-in ima ipd. Its your odločitev...odvisno od tvojih finančnih sposobnosti. Kartice ki sem jih naštel, so relativno poceni!:D:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

piko ::

Ne.

anxieux ::

ne splača se ti menat, k ni bistvene razlike.
raj počak pa mal kasnej kup kej bolšga (geforca 3,...)
~Let The HammerFall~

NiggerBob ::

anxieux, pozabil si dodati:....in izkašljaj teh 1500 DEM za GeForce 3..
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181213 (878) ||_^_||
»

Gledanje DVD filmov na TV izhodu

Oddelek: Zvok in slika
192643 (2207) buhica1
»

Kako dobra je ta kartica-YUAN 600S GF2GTS 64MB DDR

Oddelek: Zvok in slika
161233 (936) ABX
»

Ali se splača kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
141093 (934) DrSergioDJ
»

Katero MX - gainward, guillemot, winfast... ?

Oddelek: Kaj kupiti
151569 (1310) Alec999

Več podobnih tem