» »

Kaj se bol izplača Epox ali Soltek

Kaj se bol izplača Epox ali Soltek

Laplace ::

Za kiro plato bi se odločili vi.

1.Soltek SL57KAV-X ATA100 cena:42721 sit v Elektri

2.EPoX 8KTA3 VIA-KT133A- ATA 100 cena:38437 sit Megahit

3.EPoX 8KTA3+ RAID 100 cena:42602 sit Megahit

Vse plate imajo nov chipset KT133a.

Hvala za vaša mnenja.

frudi ::

pred dvema dnevoma so mi v megahitu (v mariboru) rekli, da epoxovih plat trenutno sploh nimajo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

mojsterpeter ::

Imam Epox-ovo BX6 plato in bi se v vsakem primeru odločil za Epox. Zakaj? Zaradi kvalitete, neverjetne stabilnosti ter odličnega supporta, ki ti odgovori na email v roku enega dneva. Sam pa se odloči če rabiš RAID.lp Peter

borchi ::

tut sam ne vem za kiro bi se odloču:-( V Megahitu pravijo, da bi mogle bit Epox-ove enkrat nasledn tedn ( kar se bo verjetno raztegnalo na še kak dodatn tedn ), za Soltek pa na netu lahko prebereš tut dobre stvari ( da so ful hitre plate ). Epox ma FSB se mi zdi do 166MHz ( http://www.vr-zone.com/reviews/ep-8kta3/ ) , Soltek do 150MHz ( http://www.bxboards.com/mainboard/kt133... ). Verjetno je Epox bol stabilna, Soltek pa hitrejša. Za isti denar kot za Soltek dobiš pri Epoxu še Raid, nimaš pa integ. SB.
Pojma ne vem za kiro bi se odloču. Ne rabim ne Raid, ne integ. zvočne, pa ful mi je važna cena in zato bom verjetno počakal na Epox-a ( sam sm pa ful neučakan in je mogoče, da me Soltek premami ).

Borchi
l'jga

yjj ::

Tud jaz bi ti priporočal Epox, a brez RAIDa saj ga najbrž ne rabiš:

McNato ::

Epoxova 8KTA3 (+) ima tudi zvočno kartico, tako da je v vseh pogledih boljša od Solteka.
Res pa je, da naj bi nasledni teden v MH dobili samo RAID verzijo.

borchi ::

jaka_racman: a maš kake informacije kdaj točno nasledn tedn? al bom mogu vsak dan telefonirat?

hvala,

borchi.
l'jga

rookie ::

Vsekakor EPOX.8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

mojsterpeter ::

pri Megahitu je tako: telefoniraš, rečejo da dobijo še danes, vprašaš če torej jutri lahko prideš pa rečejo da rajš še enkrat poklič... blabla
ill communication

Kaiser ::

Danes sem sel v Electro se pozanimat za Solteka SL-75KAV-X pa mi je tip rekel, da so vse prodal in da nove dobije cez 2 tedna. V Megahitu pa mi ena mama tud ni vedela kaj natancnejsega kdaj dobijo Epox 8KTA3 plate povedat;(. Mal bo se za pocakat fantje....

Edi ::

Fantje, če so pr MEGAhit rekl da bo EPoX u sredo je to sreda, pa pika. In res je tko. To je dons in dons so dobl 8KTA3+ (pa so ble use rezervirane pa prodane), ostal je pa če nekej 8KTA3 (ATA100). To je s prve roke. 8KTA3+ bo še okrog 10. februarja! Pa rabte RAID a boste montiralen sam disk?! Ma pa vseen KT133A, pa led display za napake, pa množilnik, pa še pa še....
:D:))

jokersic ::

Meni je všeč, da ima Epox 4xDIMM reže, da ni težav z nadgradnjami z RAMi.8-)

Kaiser ::

Vceraj sem nabavil Epox 8KTA3 in ravno zdejle pisem z novega sistema :D

Loki ::

Kaiser kuk se ti kej navija?

McHregec ::

jest bi solteka vzel :))

Kaiser ::

Zaenkrat se nisem nic navijal, ker sem v tem se bolj zelen. Ne vem kaj je narobe, ker mi v BIOSu gre FSB samo do 120MHz, ce mam CPU host frequency na 100MHz, ce pa CPU host freq. dam na 133MHz se comp sploh ne zboota.

Mostickov nisem strihal, ker sem nameraval proc naviti s FSBjem na 133MHz, kar bi mi na mojem TBirdu (7.5) potem dalo 1GHz.

Kolikor sem bral teste bi se moralo navijat bp na 133MHz, verjetno je se kje kaj za nastavit.... :\ Ne vem, se bom se malo poigral, predlogi dobrodosli:D
Kar se Solteka tice je pa tko. Bil je moja 1. izbira vendar so mi v Elektri zadnjo pred nosom prodali in bi potem moral cakat se nekaj casa, kar mi pa ni blo vsec pa sem potem Epoxa vzel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socket A plosca

Oddelek: Kaj kupiti
131013 (889) G[e]c
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382110 (1454) Enzo77
»

MAMA PLATA (socket A)

Oddelek: Kaj kupiti
111330 (1168) Huey P
»

motherboard za AMD Athlon

Oddelek: Kaj kupiti
111349 (1093) CCD
»

MSI Pro 2 & Epox 8kta+

Oddelek: Kaj kupiti
141451 (1320) Edi

Več podobnih tem