» »

rač.+domače kino+lcd tv

rač.+domače kino+lcd tv

kadafi ::

Kupujem LCD in domače kino, vendat imam namen vse skupaj zvezati. Pa me zanima kako povezati comp+domače kino+lcd tv, da bi mi zvok delal in ko gledam tv,kino in ko uporabljam računalnik. Ali je to mogoče, ali se v tem primeru ne splača kupiti domačega kina in kupiti samo zvočnike za comp. Želim pa imeti dobr soround sistem.


Hvala za odgovore.

LP

KandazaR ::

Kupi zvočnike in posebej dvix predvajalnik. Če imaš dosti denarja se ti splača kupiti soround ojačevalec (ki ima veliko vhodov) in pa zvočnike. Drugače pa kupi aktivne zvočnike (tudi pri teh imaš več vhodov). Dvix komponento zvežeš preko koaxialnega ali pa optičnega vhoda. Comp pa preko navadni 6 kanalnih vhodih.

kadafi ::

Se pravi, da se da preko domačega kina vse skupaj povezati, da potem zvok dela in ko delam na comp, ko gledam tv, in ko gledam filme preko domačega kina.


Hvala
lp
Kupi zvočnike in posebej dvix predvajalnik. Če imaš dosti denarja se ti splača kupiti soround ojačevalec (ki ima veliko vhodov) in pa zvočnike. Drugače pa kupi aktivne zvočnike (tudi pri teh imaš več vhodov). Dvix komponento zvežeš preko koaxialnega ali pa optičnega vhoda. Comp pa preko navadni 6 kanalnih vhodih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišni kino šel k vragu, ostali so mi dobri zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
403083 (1794) St235
»

Zvok iz novejšega TV-ja na starejši Home Theater System

Oddelek: Zvok in slika
212194 (1674) gumby
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626938 (14194) psytoma
»

Kateri hišni kino kupiti??

Oddelek: Zvok in slika
2412919 (11081) musomanov
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363072 (2620) ciper

Več podobnih tem