» »

DVD?

DVD?

Skankulja ::

Vse skupaj mi deluje močno čudno... Ne vem ali leži problem v moji opremi (tako software kot ta trdo) ali pa na Dvdjih (mediji). "Zripal" sem že ničkoliko Dvdjev a na kaj takšnega še nisem naletev. Ko hočem "zripat" dvd na disk pa naj si bo to z smartripperjem ali dvddecoderjem ali kakršnim drugim ripperjem mi izjavi, da ni na voljo ASPI adapterja. Ko to ignoram mi napise da je IFO file dostopen vobi pa ne (torej film). Dam ignore in ko zacnem rippat mi dela same broaken blocke! Kaj naj bi to pomenilo, je medij kakorkoli kodiran (vem da so več al manj vsi, samo ponavadi je ripper to zaščito odpravil). Najbolj čudno je ker mi noče zripat samo dvdjev iz določene videoteke!! Je mogoče, da ima videoteka svojo zaščito, čeprav se sliši to totalno absurdno, a... Tista nalepka na dvdju mi je močno sumljiva, čeprav mi logika pri tem odpove na celi črti (na dvdjih drugih videotek je nisem opazil). Če ima kdo kakšno idejo... hvala.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Skankulja ::

Moja napaka... Ko naletim na težavo se prehitro zatečem k drugim na pomoč namesto, da bi se najprej malo pozanimal. Samo druge ASPI driverje je blo treba naložit. To se morem resnično odvadit.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS dokončno umrl

Oddelek: Novice / Ostale najave
365324 (3184) PrimozR
»

Kopiranje DVDjev

Oddelek: Programska oprema
201850 (1528) jabe
»

Smart Ripper!

Oddelek: Zvok in slika
6743 (683) Tr0n
»

Kako musko iz DVD (koncert) na CD

Oddelek: Sedem umetnosti
172106 (1821) AtaStrumf
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71689 (1527) matevzm

Več podobnih tem