» »

Smart Ripper!

Smart Ripper!

nuclear ::

Ka mi lahk prosim kdo pove čist postopek kak z Smart Ripper-jem zripaš film za na en CD! Kr mam svojga Aliena3 DVD(original), pa me ful zanima kak bi zgledala grafika, ko bi ripu... Js sm ripu pa mi na disk zripa več kot 2GB...

Dajte prosim povejte postopek!:|
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

(sic) ::

Nisem ekspert, pa vseeno:

Ko sem jaz ripal svoj the Exorcist sem uporabil Drink or Die DVD ripper (hudo preprosta zadeva), pa mi je zripal 5 fajlov (5 chapterjev) pa potem tole združiš z Gordion Knot ali kaj je že...

BTW: Če ti zripa celoten film v en fajl pazi, da imaš NTFS file system, ker FAT32 podpira fajle velike samo do 4 GB.

BTW #2: Meni je Exorcist prišel skoraj identičen kot na DVDju - uporabil pa sem DivX 5 (2 CDja).

Fuck you all!!!

nuclear ::

No hotu sm sam vprašat s kerim programom naj zej VOB fajl(velik vse skup 2,4GB)ko je v treh delih konvertiram v AVI fajl(okol 700MB mora bit)...
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

(sic) ::

Z Gordion Knot. Rabiš še DivX bit rate calculator, da izračunaš bit rate za sliko in zvok, kolko moraš nastavit, da ti pride na en CD.

Na Doom9.org imaš lepe vodiče o tem.

Kakšno mašino pa maš? Meni je na mojem D600 delal 2x8 ur... Raje prvič naredi majhne sample, da boš videl kakšna je slika, ker nič ni bolj jebeno, ko ti dela 16 ur pa potem ugotoviš, da zvok/slika jebe...

Fuck you all!!!

nuclear ::

pentium 4 2,66Ghz, 120 GB diska...

sam to me je zanimal, kr nism meu pojma zaka mi je tri fajle vrgl vn... kot tri fajle mi je film shranil(vob fajle)... zej sm pa mislu z DVD2AVI konvertirat v avi format...
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

marS ::

:\ Z Gordian Knott-om mam problem:
namreč ko nardim vse bitrate, se /po navodilih/ potem odpre NanDub in potem v njem nardim nek .avs file, ki ga pol zrenda v tisti določen bitrate. No ko začne delat mi nardi cca okoli 5000 frameov, potem mi pa zadeva zamrzne.
Ima kdo nasvet?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AVI 2 VCD

Oddelek: Zvok in slika
132106 (1897) marS
»

Pretvorba *.vob -> *.avi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111933 (1804) BlackHole
»

DVD -> DivX

Oddelek: Sedem umetnosti
282019 (1319) CaqKa
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71768 (1606) matevzm
»

S cim encodirate Divxe?

Oddelek: Zvok in slika
261537 (1069) zile

Več podobnih tem