» »

Alkohol in policija

Alkohol in policija

Lincolin ::

Zdravo, imam eno čudaško vprašanje za ta forum samo bom vseeno kar napisal. :D

Skratka zanima, me koliko časa ustane v krvi in v dahu 1 pir (Zlatorog), tko če me ravno polcajo ustavijo. Samo tko približno me zanima če kdo ve.

L.P. Grega

bluefish ::

odvisno od tvoje mase, časa pitja, količine pojedene hrane,...

Lincolin ::

He He

Moja masa :D 70 Kg
Čas pitja: 30 minut :)
Prej pa dost poješ pa je!

bluefish ::

pri času pitja sem mislil, koliko prej spiješ pivo, preden recimo izmeriš promile. Je pa te stvari bolj težko povedati.

Jackal ::

Walking the way is something completely different than imagining the way.

jRk0 ::

pol ure po spite enem pivu bi skoraj zagotovo moral imeti 0.00 v izdihanem zraku.

jaz lahko povem, da sem spil bandidos, vlko pivo, bandidos in pihal 5 minut po zadnjem bandidosu, ker se policaju ni dalo cakati, plus tega sem se kadil ravno prej cigaret, pa sem "napihal" 0.06
You fuck up once, you loose two teeth.

jRk0 ::

Tem alkotestom ne verjamite, ker pol bi jaz ze moral biti mrtev namrec potemtakem :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Amare ::

Haha tudi jaz.Sem dal približno toliko,kolikor tudi včasih spijem in bi bil verjetno že drugje.

Kaličopko ::

prvo: zlatorog ni pivo

drugo: pač ne pij predn voziš

tretje: ta test je nalaganje-vem kakšn bi biu če bi meu 3 promile v krvi...

Zgodovina sprememb…

bzp ::

Lincolin: ce pijes, ne vozi, simple as that, sploh ce si zacetnik. Voznja je odgovornost ki se jo premalo ljudi zaveda in premalo resno jemlje.

ps: ce se bos zanasal na govorice tipa "loh spijes 10 pirov pa 0,1 napihas ce prej pojes burek" upam da te ustavjo se preden koga (nedolznega) poskodujes.

kriko1 ::

Mene pa nekaj tudi zanima (čudne zadeve). S prijatelji smo se pogovarjali o eni situaciji:
recimo da si pil in sedaj voziš, policija te ustavi.
Ko ti reče da boš pihal, v trenutku zgrabiš recimo flašo z rumom (ki se slučajno zgodi da je na sopotnikovem sedežu) in malo zvrneš.
Ali ti lahko policaj kaznuje da si vozil pod vplivom alkohola? Kaj lahko stori v takem primeru (poleg tega da ti prepove nadaljno vožnjo)?

SkIDiver ::

kriko1 zanimivo vprašanje!

iskra ::

... Hudo vprašanje res... No, policist ti vsekakor ne more dokazati, da si bil vinjen že pred tem. Ampak preventivno je dobro ugasniti motor avta, preden srkneš, da ne bo rekel, da si naklepal vožnjo pod vplivom alkohola ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

OrkAA ::

Jao.. to pa res ni noben problem. Pač te pelje na krvni test.

kriko1 ::

Ja, samo ti si pil po tem ko si se ustavil in je tudi on to videl.

LoneWolf ::

IMHO ti za zacetek na licu mesta izrece mandatno kazen zaradi oviranja postopka, naprej bi se pa verjetno dalo pogovarjat o odklonitvi alkotesta z ustreznimi posledicami.

bzp ::

Zakaj pa bi bil to problem? Ti napihas kolikor pac napihas, ko bos enkrat imel poloznico v roki bos ti tisti ki bo dokazoval da ni vozil pijan ampak pil sele po ustavitvi ... Dvomim da bi kdo "nasedel". S tem si samo izboljsas moznosti za visjo kazen in ce je sreca (da ostanes brez vozniske) poskrbis za boljso varnost na cesti.

perci ::

Lonewolf in bzp oba zdravo razmišljata.

Mr_Globus ::

@Johnny_Ray
Zlatorog je edino pivo v radiusu 500km od Kopra (bolj daleč še nisem preveru =P)

Če ne pa to s pitjem pred policajem je enako glupa, kot da po tem ko zbiješ pešca javno rukneš pol litra ruma da umiriš stres :\ Pol pa policaju obljubljaš na grobu none, da si bil v avtu trezen...

Zgodovina sprememb…

sidd ::

kaj je zadnje čase z folkom, da misli vedno po najlažji poti okol prit, pa da so nedotakljivi. Sama ciganija, noben se ne bi držal pravil. In ne, z policaji, razn če te ustavi lastni foter policaj( pa še te bi mel probleme>:D ) se ni ravno za špilat ane. Pa tudi če že v tem primeru "zmagaš", se ti bo policaj obesil na vrat, tud s kolegi, in boš dobival kazni kot za šalo. Poznam tud tak primer ;)
Sicer pa zaj tak mislijo nekaj stavkat. Ali so že?

p.s.

ni letelo na nobenega, samo sproščam lastno jezo.

lp
no idea for signature
signed
I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sidd ()

gzibret ::

Mislim, da jetra prebavljajo alkohol s hitrostjo 0,15 (starega) promila / uro.
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429226 (6092) Kvinta
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224506 (16450) krneki0001
»

0.0 na alkotestu in toleranca

Oddelek: Na cesti
237859 (7081) čuhalev
»

Odvzem ipita 24h, kazen, vprašanje?

Oddelek: Loža
435266 (3765) amda
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313724 (12760) gzibret

Več podobnih tem