» »

S tv na disk

S tv na disk

Tolip ::

Zanima me če bi se dalo s televizije snemat na disk, naprimer če bi hotel posneti kakšen film. Če se da, bom verjetno rabil TV tuner, ali mi lahko kaj priporočate, kaj bolj pocen.

LojzePek ::

Jest sem nekoč probal s TV tunerjem grabat na disk sam je vse skupi zelo bogo zgledalo.

BigAl ::

RADEON 64 VIVO - Composite IN-OUT. Grabanje slike iz TV, VCR na disk v AVI ali pa kr v DIVX. Žal je v SLO več ni za dobit (oziroma težko). Probaj dobit rabljeno! Tudi igre laufajo BP, z tweakerjem gre tudi čez 200MHz.

Tolip ::

Kakor sem danes videl na raznih straneh se da, ne vem pa točno kakšno kartico naj nabavim, ker radeona 64 vivo se mi ne izplača kupit. A noben tega nikol ne dela, dejte no kakšen nasvet, ker jest nimam pojma.

danielka84 ::

jas kr z Radeonom VIVO dol snemam videospote iz MTVja, pa je kvaliteta zelo dobra, ker podpira snemanje v mpeg2(DVD kvaliteti). Ti ga toplo priporočam:\
ni-da-ni

Zgodovina sprememb…

HUDiR ::

Do sedaj so bile za nekaj vizualno uporabnega sam video kartice min. cca 80k SIT. Ce prav Ripper, iz lastnih izkusen, da je to uporabn, pol bos ti ubodu dve muhe. ce nisi prevec picajzlast na kvaliteto, ta pa staaaaaaaaaaaane :\

Quickbeam ::

Kateri program pa uporabljate za snemanje - s Tvja?

danielka84 ::

ATI MultimediaCenter 7.2!
Zraven hardwara je bil priložen MultimediaCenter 7.1, ki tud dela uredu!

Torej to kar dobiš zraven na CDju:\

Quickbeam ::

Kaj program dela tudi na drugih kartah ali je rezerviran za ATI?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video in (r9200)

Oddelek: Zvok in slika
7928 (835) matic
»

nVidia z novima NV28 čipoma

Oddelek: Novice / Grafične kartice
192103 (2103) morphling1
»

Zajem slikena ATI TV WONDERJU

Oddelek: Pomoč in nasveti
121488 (1331) uros
»

GeForce 3 ali Radeon (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
504037 (3059) Radiant
»

ATI RADEON 32MB SDRAM VS 3D PROPHET MX 64MB

Oddelek: Zvok in slika
311560 (1124) morphling1

Več podobnih tem