» »

IQ Slo-Tech osebkov

IQ Slo-Tech osebkov

Jinxy ::

Ok, ena ideja: glasujemo za en IQ Test, ki se nahaja na netu in potem objavimo rezultate?



Kot vsi vsemo, sicer IQ sam po sebi se ne pomeni, da je ta oseba hudo pametna in uspesna v zivljenju, ampak vseeno, da vidmo kdo je blizje Einsteinu, kdo pa *cenzura*
  • spremenil: Jinxy ()

BlackHole ::

Ti samo link napiši.

poweroff ::

Ja, jaz sem enkrat postavil eno stran... je sicer v anglescini, doma na disku imam slovensko verzijo, vendar je to priblizno to.
Intelligent test>:D

krneki ::

hahaha...rula >:D

jeti ::

Juhuhu, matr sm pametn! Vse pike!



Your description: You are perfectly ready to participate in Essex Summer School!.



Le tega ne vem, kaj je ta "Sex summer school".:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

TinkaPinka ::

Evo tukaj imate nekaj linkov na strani, ki imajo poleg IQ testa še tudi razne vrste drugih osebnostnih testov:



Emode

Test Junkie

The Spark



Uživajte, nekateri so prav smešni. Predvsem The Spark...:))

Ah ja, IQ test (bolj resen), pa se nahaja na tem naslovu:
IQ Test
I am easy to please as long as I get my way.

poweroff ::

Ja, kot receno sem ta test prilagodil svojim sosolcem na Essexu... Essex Summer School je en program te univerze, kjer cez poletje lahko delas izpite...

Sicer je pa essex ena pokrajina v Angliji, znana po "essex girls" = lahke punce in "essex boys" = frajerji z avtomobili tipa Yugo in ogromnimi zvocniki ter zlatimi ketnami okrog vratu...:D

trillian ::

the spark... to je nekaj jako imenitnega.
jaz ze strasno dolgo casa vsake toliko .. dva meseca ponavljam teste..
kaj se je spremenilo.. in sploh
vsec mi je...

tudi jaz priporocam!!!

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Rott-von-weiler ::

na tote iq teste jaz ne padam vem pa da je tudi einstein enkrat zleto v šoli:O

whatson ::

IQ testi sux... Mislim da ne pokazejo realnih rezultatov... se posebej pa racunalniski ne.. ti so bolj za joke...

whatson

freserovski ::

Haha, na The Sparku mam 120 pik (most smarter then otker :) ) Kaj pa mate kje kake teste za bol resno uporabo, ti so res prelahki zame>:D:)8-)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

andrej ::

ta najbolj pametni lahko skusajo naredit pravi test - in ce boste med prvima 2% svetovne populacije postanete clani MENSE - http://www.mensa.org

luni ::

Hm ta Mensa ima nekaksen zloben prizvok... So to mogoce tisti, ki so hteli filtrirat celotne populacije glede na IQ?
Artificial Intelligentia

andrej ::

Ne, MENSA je nekaksno zdruzenje ljudi z visokim IQ -> top 2% celotne populacije. Ce hoces postat clan moras dat skozi njihove IQ test...

TinkaPinka ::

Andrej, a si slučajno član mense? Glede na to koliko veš o tem in tako...:P
I am easy to please as long as I get my way.

Ribicija ::

Andrej daj oglasi se kaj pri meni v službi; se morava nekaj zmeniti.

lp
B

andrej ::

TinkaPinka: ne clan mense nisem. bi pa probal - tak za finto...
samo ni pri nas. nacionalno zdruzenje imajo recimo v nemciji, ena alternativa pa bi bla Jugoslavija - ali pa kaksna druga sosednja drzava...:D
Blaz: bom se oglaso ja, mogoce jutri.

frudi ::

upam, da mensa kdaj "pride" tud k nam - na Workoutu sem glih zbral 28/30 pravilnih 8-)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jeti ::

jest pa 27.:D

S tem da sm vse popušil tm, kjer je blo treba kej z besedami al pa črkami delat...pač, slovnico angleško dobr znam, besed pa pač ne tolk velik...
So pa napisal, da je to excellent score, hehe.
kaj bi šele blo, če bi bil test v slovenščini.;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

frudi ::

ja, mislim, glih se bom spomnil, da se da parachute sestavit iz tistih črk ;)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

andrej ::

samo dobri scori - zgleda da smo slovenski kar nadarjeni:D
enkrat bi se mogli dobit pa pravi test dol vdarit...

jeti ::

Da ne omenjam sramote, da nisem znal vstaviti besedice POST pred une besede:8)

Ne vem, ne vem, ta bla glupa (oz. glup bil jest) Aja, pa Banalities...besede nikol slišu, čeprov sm uganu njen pomen...:\.
Pa še parachute sm zajebu, ja.

Una zaporedja pa stevilke so ble pa toook easy, hehe. Ce je tut taprav test tak se mi za vstop ni treba bati, ampak kaj bi mel od tega, pa tut ne vem... Razen mogoče prestiža, še kej?
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

andrej ::

kaj bi mel od tega? kaj pretresljivega nic - edino neko revijo (kolko sem vido na sajtu). Najvec pa je druzenje z ostalimi (pametnimi) ljudni - nove veze... kaj ves kaj lahko pol s tega nastane...

matevzm ::

Osnovni hec naj bi bil druzenje. A v Sloveniji se tako ali tako vsi poznajo, ta pamentni in neumni vsenavskriz.
Pred leti (skoraj ze stoletji) je bilo testiranje za Menso tudi v Ljubljani. Bojda so bili rezultati relativno dobri, samo ne vem, ce je bilo kaj pametnega iz tega. :D Najprej je bil sedezv Srbiji, nato so prevzeli Zagrebcani, nato pa je vse skupaj z Jugoslavijo (ali pa se prej) poniknilo.
Se revije mislim da ni bilo, kvecjemu bilten.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IQ test (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
658115668 (35961) gruntfürmich
»

iq test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111785 (10289) PrimozR
»

IQ Test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120362 (17437) tsh2
»

IQ Test

Oddelek: Loža
3710447 (9671) Volta
»

Mensa

Oddelek: Loža
222715 (2402) Thomas

Več podobnih tem