Forum » Loža » Prevajanje
Prevajanje
Slo-One ::
Zanima me kako se v Angleščini reče
Panonska nižina
Panonska kotlina
Osamelci
Mrtvica
Okljuk
Panonska nižina
Panonska kotlina
Osamelci
Mrtvica
Okljuk
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Nova država: LiberlandOddelek: Problemi človeštva | 6104 (4123) | DonRan |
| » | pod log in še enkrat log inOddelek: Izdelava spletišč | 1669 (1555) | egolob |
| » | Iščem stikalo - touch senzor ala LCD Samsung 193POddelek: Elektrotehnika in elektronika | 1390 (1328) | CCfly |
| » | Pilatusa prestregla F-16 (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 7273 (5979) | Gh0st |
| » | Samoresitiranje racunalnikOddelek: Pomoč in nasveti | 1161 (922) | Yuk-0 |