» »

Kolk bi..

Kolk bi..

OZZY ::

Imam crom orba na duronu pa me zanima kolk stpinj bi pridobu, če bi ga pobrusu. Ja pa še to-če ma kdo brusni papir 1500 ali več bi bil zelo hvaležen, če bi mi ga zrihtu. Vem, da je na forumu en enkrat ponujal 2000 sam sem zgubu njegov mejl.
  • spremenil: OZZY ()

Pretorijanec ::

Pejt sm:
Brusni papir
pa se zmen s tipotom! Aja pumoje bos prdobu 3-5 stupin mmx.

msmiha ::

Ja pomojem bi tud max. pridobu tam neki 5 stopinj.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Ja tud 3-4 stopinje bi bile Ok. Tipu pa sem že pustu mejl pa gsm. Trenutn mi dela duron 700 na 800 pri 44 stopinjah polne obremenirve. Na več nočm, ker se temp. preveč povzpne (okol 50-52 kar pa je preveč). Verjetn pa bi k boljšemu hlajenju prispevala tud srebrna/bakrena termalna pasta, sam se jih ne da dobit pri nas.

KamikazA ::

Če te zanima napis mejl pa ti telefonsko pošlem. 1500 pa 2000 pa še kej vemes bi se našlo.
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

luni ::

hm z brusenjem bodi srecen ce bos pridobil 2 stopinji
Artificial Intelligentia

OZZY ::

O tem so tud prej neki govoril sam nisem čist dobr spremlju teme. Omenjal so nekako 4-5 stopinj. Zdej če pa bi uporabu kako srebrno ali pa bakreno pasto bi lahko po mojem še kaj prdobu. Vsaj dokler ne dobim z nemčije Senfu dual radiatorja za H20 sistem, ki mi ga bodo prinesl sorodniki, ki pa bojo pršl šele konc aprila. Do takrat pa je še dolg časa.

Medved ::

rajš kupi superorba z dvemi venti pa bo:))

OZZY ::

Mislim, da superorb ni vreden svojega denarja. Za 7 jurjev se dobi že kaka alfa. Poleg tega pa je še glasen.

OZZY ::

No 2 in 1/2 urnem mučenju z brušenjem (800,1000,1200,2000 brusni papir) sem z velikimi pričakovanju orba namontiram. Odspodi pa sem dal žal le silikonsko pato (al la konrad) in zalaufu comp. A glej ga zlomka temperatura je ista, kot če ne bi zbrusu orba. No verjetno je tud slaba silikonska pasta kriva. Če bi mi lahko kdo posodu za eno aplikacijo kako srebrno se priporočam.

Mate ::

Hmmm no jest mam pobrusenga gorba... sej sergio pa aliena vesta kaj sm z njem delu :D.. IN razlike v T ni ce mam zaprto kisto... ker je itak ne more bit ker nima kam odvajat toplote, ce pa kisto odprem je pa t 29°C kar je 3 stopinje manj od 32°C


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poliranje stekel na žarometih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7725379 (19865) RED_line
»

Brušenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252585 (1729) Pyr0Beast
»

Brušenje procesorjev, hladilnikov, nb čipov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191732 (1370) dolenc
»

Brusni papir

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
133392 (3198) Loki
»

Celeron 466 na 583?

Oddelek: Navijanje
452879 (2497) alien-w

Več podobnih tem