» »

Abit KR7a Raid ali Giabayt

Abit KR7a Raid ali Giabayt

AntiC ::

Povejte kero platko bi se bolj splacalo kupit, denar ni ovira, sam da bo kej dobrga. P more bit na ceniku www.jae.si ker bom zdejsno plato dau nazaj in doplacu za novo. Rabm raid.8-)

R0K ::

Absolutno ABITka ...

..sploh ni kej študirat, sploh če denar ni ovira ...

AntiC ::

Hja sej jst sm si tud tko reku sam pol sm prašu tm enga k tm dela, pa je reku da je abitka za en kurc in da mi priporoča gigabyte pa še cnej da je je reku... zdej pa ne vem. Sej po testih je KR7A raid ful dobra pa bios pa use ma ful dobr pa ata 133 pa take fore8-)

ChiefThunder ::

vzem gigabitko...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

msmiha ::

Jaz bi vzel ABITko, ker se bolje navija>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BustA ::

ChiefThunder in ROK ... zakaj le?
Sta povedal razloge? Ne, samo vzemi to pa to.
>:Dpredlog + razlog !!!

Devide Et Impera

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BustA ()

destiny ::

Vzem ABIT pa mir dej :P

Pr JAE-tu pa itak sam eden obvlada zadeve, ostali pa sam glumijo (vsaj po mojih izkušnjah).

R0K ::

BustA : milijon razlogo najdeš tule

..lahko ti poiščem najmanj 5 testov kjer so ble testirane najnovejše platke (MSI, Abit,Asus, gigabyte, Expo,..), in kaki so bili rezultati....Abitka povsod prva....

ChiefThunder ::

kak abit, no... če bi kj prebrali, bi vidl kolk ma folk enih problemov s abitkam. Poleg tega plošča zihr ni vredna skor 60 jurjev... razlike v hitrosti med matičnimi ploščami, ki bazirajo na istem čipovju so pa izredno majhne (razen kakšnih izjem, kjer je stabilnot 1st), tko, da to ne upraviči cene 60k... šele zdele sem pa vidu, da jae nima raid verzije GA-7VTXH (kt266a) ampak samo starejšo GA-7DXRAID (amd 761)... opcijo maš potem še MSI K7T 266 PRO2 RAID, ki pa tud ni nevemkaj...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

krucymucy ::

No jest sem danes kupu (ob 5-ih popoldne Gigabytko 7VTHX - pač brez raida!!!
Pa mi TB 1.33 laufa na 1.55 (FSB 155) kar kul ... pa še za tako ceno... zaenkrat mi je še všeč!!!

Lucio ::

Jaz sem imel ABITKO in ti povem sami problemi (prej sem bil zagovornik ABIT), nato pa sem si omislu Gigabyte GA 7DXR in nobenega problema več. TB 1,33 lavfa na 1,56 GB.

Absolutno Gigabyte oz. never again ABIT.>:D

krucymucy ::

Jest sem do sedaj mel Epox 8kta3+ ... kar škoda mi jo je ... sem matral na njej durona 700@1085 (155x7) pr 2.15V - sej mu ni blo nč jasno uboščku!!!
Aja pa kolk maš kej temp. TB-ja!!!

Lucio ::

Po eni uri nabijanja RTWC je temp 26C.

Aja sem pozabu omenit da imam vodno hlajenje:D.

krucymucy ::

Dej mi še povej kok se tle bios fleša!!!
Na epox-ki sem sam prtisnu alt+f2 pa je blo ... pa tuki ???

VASkO ::

Lucio, kateri blok imas (predpostavljam, da imas vodno) in kako hlajenje ter kaksna je temperatura v sobi?

Je nekam nizka ta tvoja temp.

Lucio ::

VASKO: Blok sem naredil sam (imamo doma orodjarstvo), ima pa utor W. Temp v sobi pa je 22C.

krucymucy: BIOS flashaš najenostavneje tako da si iz CD-ja ki si ga dobil zraven (al pa na netu) instaliraš program za flashat. Deluje pod winsi, se poveže na server prečekira razpolžljivo verzijo biosa in enostavo klikneš OK. (sem flashal že velikokrat, vendar ta je najenostavnejši). Če pa gre kaj narobe pa enostavno prepiše iz rezervnega biosa (ima dva) in vse spet deluje. Enkrat se mi je to že zgodilo in stvar deluje kot mora.

AntiC ::

No ok zdej mi pa prozm mal navedte neki konkretnih razlogov al abit al gigabyte. Aja ce koga zanima prodam MSI K7T266PRO:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930361 (16956) Jaffa
»

AMD XP in plata

Oddelek: Kaj kupiti
10964 (789) hatch
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411958 (1361) ChiefThunder
»

Kera plata(DDR) je naj naj...

Oddelek: Kaj kupiti
111165 (962) Shadowman-x
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271608 (1378) evoice

Več podobnih tem