» »

Srečna linija - dvojni nateg?

Srečna linija - dvojni nateg?

Darko ::

Danes sem na Kanalu A videl oddajo Srečna linija, kjer gledalci rešujejo nagradno vprašanje.

Prvi nateg je v tem, da pokličeš ali pošlješ SMS in te to stane 200SIT, nato pa te izžrebajo in pokličejo (torej večkrat kličeš po 200SIT, več možnosti imaš, da si izžreban). Ko te pokličejo v živo odgovarjaš na zastavljeno uganko.

Drugi nateg je v rešitvi: Danes so imeli polje s črkami, kjer se skrivajo tri glavna mesta. Nekaj je trikov kot npr. New York, Sydney, ali Otawa, vendar sem razločno videl tri glavna mesta (Dakar, Rim, Oslo), pa tudi nekaj klicalcev je navedlo ta tri mesta, pa jih je voditeljica zavrnila in rekla, da to ni pravi odgovor.

Ali kdo pozna finto te igre (npr. več možnih odgovorov pa moraš zadeti prave tri - to bi moralo biti navadeno v pogojih ali originalna pisava (Rim - Roma) ali kaj tretjega.

Igro menda izvaja Telemedia InteracTV.

LP Darko

Magician ::

Voditeljica Liza je prav simpatična !! 8-O :D Bože kaj bi ji delu. 8-)

mchaber ::

Syndey ni glavno mesto, Canberra je. Tudi New York ni.
.

zcetrt ::

@mchaber

Ma nemoj... Saj je že Darko povedal.


Sicer pa o oddaji vem le to, da sem enkrat uspel tvoriti 5 smiselnih besed, oni pa so pričakovali le eno. Nisem klical, da ne bo kdo mislil. Je pa stara mama. Dvakrat, ker je bila presrečna, ker "nobeden ni klical 5 min. Noben ni vedel, jaz pa!" Potem je bil pa dedek kriv za visok račun, ker se je k zdravniku prijavil po telefonu...

@Magician

Bo vsaj imela kaj za povedati in se ne bo tako bebavo obnašala.
4.

Magician ::

Sej bože kdo je lahko tolk nemen pa zapravlja denar za telefon za tistih ušivih 10 jurjev. HALOOO.

Večjo srečo boste mel, če greste loterijsko srečko kupit za 200 sit kot pa da se tja kliče.

No jaz bi klical če bi dobu telefonso od Lize...:D

MadMax ::

Eni pač samovoljno in z nasmehom plačujejo "porez na budale".
:D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Slo-One ::

Ena fora je. Jaz bi pa jo poTVju nadrl. >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spet nateg na TV! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5916511 (8410) MrStein
»

Srečni klic - nateg (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12932066 (20516) fullOFclever
»

Fantastični klic na kanalu A (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23930626 (18106) Kron
»

ZDA roadtrip.

Oddelek: Loža
263674 (3093) tratto
»

RAVE vs TECHNO

Oddelek: Sedem umetnosti
343498 (2976) Tr0n

Več podobnih tem