» »

CLI (Command line interface) application

CLI (Command line interface) application

vitamincek ::

Včeraj sem reinstaliral Windowse Xp SP2. Ko sem naložil drajverje za grafiko ( ATI Radeon 9600XT- najnovejši Katalyst) se mi pri odprtju le-teh zaradi zastavitev izpiše na ekranu: "CLI APPLICATION ( COMMAND LINE INTERFACE) has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience if you were in the middle of something the information you were working be lost" .
Drajverje sem večrat reinstaliral toda napis se mi vedno pojavi po zagonu le teh.
Ko zaprem okno z omenjenim napisom se tudi drajverji ( Katalyist ) zaprejo, tako, da jih ne morem nastaviti na željene vrednosti.
Je kdo imel že kakšen podoben primer?
Kaj je to kompatibilnost novih drajverjev s staro grafično kartico?
Pomoč.
vitaminček

R33D3M33R ::

To ti dela po mojem kak Catalyst Control Center. Zadeva je hudo zanič, požre namreč ogromno sistemskih sredstev in je povrhu še hroščata.
Pobriši lepo gonilnike skupaj s tem CCC in namesti gonilnike brez CCC (samo gonilnike). Za nastavitve pa uporabi kak Ati tray tools. S temi orodji boš lahko nastavljal prav vse kar se da nastavljati v Control Centru. So sistemsko nezahtevna in omogočajo še kup uporabnih zadev kot so snemanje slik zaslona, prikaz FPS med igro itd.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

vitamincek ::

Ja točno ta najnovejši Catlyst control center me heca. Ga bom probal deinstalirati skupaj z drajverji in nato instalirati samo gonilnike in ATI tool.:|

Najlepša hvala za odgovor.:))
vitaminček


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129044 (39523) ferdo
»

nadgradnja vista na win7

Oddelek: Operacijski sistemi
111214 (967) solatko
»

Grafe računalnik ne zazna, os piska, ko jo dam v slot

Oddelek: Pomoč in nasveti
111081 (900) boysta
»

Spet problem - Tokrat z grafično :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
6856 (807) Meizu
»

Strojne novice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
323799 (2585) Dr_M

Več podobnih tem