» »

Spet problem - Tokrat z grafično :(

Spet problem - Tokrat z grafično :(

Meizu ::

Živjo! Zraven X1950XTX sm dobil CD z gonilniki. In vedno ko poskušam zagnati Ati Catalyst Control Center, ali ko zaženem kakšno igro, se mi prikaže okence z napisom:

CLI Application (Command Line Interface) has encountered a problem and needs to close. We are sorry for inconvenience.

If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.


Potem to zaprem in lahko delam naprej, vse deluje normalno. Sam Control Centra mi še vendo noče zagnat, narobe gra pa tudi pri kakšnih igrah, ko mi to javi (ne zmeraj) in igra teče dalje, le slika na zaslonu se ne prikaže. Ali gre za težave z gonilniki? Naj namestim najnovejše?

Aja, naj povem še, da se mi je problem začel dogajat, kadar sem naložil Nod32, poprej se to ni dogajalo... A ve kdo za kaj se gre? :'(

StratOS ::

"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Meizu ::

Ej hvala ti res, sm popravu zadevo, šiba kot normalno, lepo. Hvala ti res!;) :))

StratOS ::

NP !

Use Google & ur brain !
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Meizu ::

Ja ej, na google sm čist pozabu, sm že mislu, da mi je grafa u k*rcu, pa ponavadi tudi jst pravim, da je treba google uporabljat, zdej sm pa čist pozabu:8) :8)

dukenukem ::

zakaj sploh tastare z cdja inštaliraš ,to se zmer tazadne gor da ;) pa net framework rabš

Meizu ::

Ja, net-Framework je že na "tastarih" gonilnikih gor 2.0. Sam s tanovmi gonilniki mam pa pol probleme z BF2, ker mi vedno meče ven iz igre...Krneki:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrže me ven iz igrce

Oddelek: Pomoč in nasveti
5780 (646) lolek123

Burnout Paradise The Ultimate BOX in DIRT 2 problem

Oddelek: Igre
5661 (636) Rotaidal
»

Win32 napaka, virus | Generic Host Process for Win32

Oddelek: Pomoč in nasveti
465516 (3538) Caniggia
»

msn messenger zagon

Oddelek: Programska oprema
7849 (736) bluefish
»

Ati radeon + cod uo = problem

Oddelek: Igre
7868 (749) Don Genaro

Več podobnih tem