» »

Reklama z Janezom

Reklama z Janezom

tomaz 06 ::

Torej, ze nekaj dni se po mestu peljem mimo nekih plakatov, in ne razumem cemu sluzijo. Nekaj v glavnem reklamirajo, slogan je pridruzi se Janezu ... Govoril sem, zdaj govori ti ...
A kdo ve kaj bi to bilo? Glede na cas izdaje bi znala bit kaka volilna kampanija... sam se mi bolj dozdeva da je to reklama za kak KD, barve so ta prave no. Oranzna in bela ...

No, ce mi kdo pojasni kaj je ta plakat in kaj oglasuje se mu lepo zahvaljujem.

Gwanaroth ::

A spet kaka podobna scena kot "Kje je gorski Gregor?" ;>
Lights often keep secret hypnosis..

marnit ::

Mogoče volilna kampanija. V naši občini mamo npr. "Janez za župana".

Soniux ::

Po moje ni volilna kampanija, ker bi morala potem kaka ultranacionalistična stranka to s temi Janezi pocet ... sicer bi lohk molcal, ker nimam se volilne pravice...

tista z Gorskem Gregorju pa je bla res bedna, priznam.

Soniux ::

Al pa je res kak Arhar in domobranci ...

mile ::

hehe, ni nobene klobase vmes ali arhar

bolj tehnična zadeva :)

Ejsi_Disi ::

Sicer je še nisem videl, ampak se mi kar zdi, da je spet ena tistih reklam, ki imajo 'nadaljevanje'. 8-)

sid911 ::

Bah, reklama je odlično dosegla svoje ker vsi govorijo o njej. Verjetno gre za kak Izimobil ali kaj takega.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

tomaz 06 ::

Ocitno je res nekako bolj tehnicna zadeva, vsaj tako pise v Delu. Po njihovih neuradnih podatkih je to neko podjetje ki se ukvarja s telefonijo, ampak imajo vseeno linke na strani predsednika in vlade.

Kaj mislite da je to?

Tear_DR0P ::

reklama, ki nas bo pritegnila - gorskega gregorja poznamo vsi - mesarijo fingušt pa ne
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Soniux ::

Ja res, mojo pozornost je ze pritegnila, Janezova revolucija je definitivno bolj zanimiva od volilnih plakatov s slikami kandidatov...

Mati ::

Who the fuck is gorski gregor ???

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mile ::

res je

Orchestra ::

v Kranju je isto en zanimiv...Franc Košir.Ne vem če sploh kaj piše gor, vem pa da je dedec nasmejan do ušes,pa še Zoranu Jankoviču je podoben(no,skoraj)...

EDIT: evo ga CLICK

Zgodovina sprememb…

norcuron ::

Glih gledam dnevnik pa vidim, da je ahac zadel, firma se ukvarja s telefonijo, priznal so da so pobral Drnijeve izjave za pritegovanje pozornosti.
Great are mysteries of the mind ... or not?

BluPhenix ::

Kočljivo je edino to, da se je zadeva pojavila v volilnem obdobju. Vsi vemo za enega Janeza, ki je precej visoko, on je res spregovoril in svoje sporočilo "razširil v svet".

Če gre za politično propagando (po zgornjem slučaju), je slogan "Nimaš pravice biti tiho" zelo zelo kočljiv.

Upam, da gre res za kaj komercijalnega, saj je v nasprotnem primeru zadeva zelo grda.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tear_DR0P ::

pa sej je že v četrtek pisal v delu, da gre za podjetje, ki se ukvarja s telefonijo - v članku so se celo zatipkal, da gre za intel :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskriminirajoči volilni molk

Oddelek: Problemi človeštva
434918 (3896) MonoPattern
»

Volilni molk (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7010284 (7936) Jst
»

Volilni molk - za/proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12513767 (10886) kuglvinkl
»

A kdo ve kaj vec o teh transparentih po LJ, nek gorski gregor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7726407 (769) blueharp
»

Bencin spet gor ?

Oddelek: Loža
211228 (756) borchi

Več podobnih tem