» »

A kdo ve kaj vec o teh transparentih po LJ, nek gorski gregor?

A kdo ve kaj vec o teh transparentih po LJ, nek gorski gregor?

1
2
»

Tear_DR0P ::

Ne zdej ti neki pametovat tuki, mi pač ni všeč če se označ črnce v sloveniji kot pocen delovna sila, ker nimaš pojma za kok delajo, ampak gre za primitivno posploševanje, da so pr nas črnci eni neizobraženi in revni priseljenci iz nigerije.


ni važn od kod je črnc - slovenc je iz slovenije in ne bo plačal črncu več - to pa ni primitivno posploševanje ampak kruto realno - aja timotej ni slovenc - a jebi ga, njegov ded je črnca bogato poplačal z gajžlo čez hrbet
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

krneki0001 ::

Spet ena varianta pobiranja denarja. Mednarodna cerkev v ljubljani z bogoslužjem v angleškem jeziku za slovence in tujce.

Še en kurac k hoče iz našega proračuna dobro živet in bit plačan.

Poldy ::

Še en kurac k hoče iz našega proračuna dobro živet in bit plačan.

ne bi rekel... tak človek mora biti kr pameten, cilja pa na naivno publiko... takih je pa danes še preveč. Očitno mu pa kar gre, če ima denar, da plača črnce.

poga ::

hmmm (nimam trenutno casa tole prevesti, ampak saj boste razumeli):

Is authentic BBQ one of the things you miss most?

Timothy miles and Slovenian services proudly introduces authentic American style BBQ ribs and gourmet BBQ sauces.

Starting 8 April you can buy our finger-lickin’ bone’-suckin’ good ribs, spiced just right then smoked and slow cooked in the tradition of great American barbecue. Based upon hundreds of years of tradition and nearly 40 years of refinements, Miles brings his all American recipes to you through this all Slovenian company.

Available at Jurij Butcher shops starting at 9:00 8 april

Ljubljanske tržnice (city center open air market)
Tržnice Šiška (about 800 m up Celovška from the union brewery in the small open market)
Quantites will be limited at first so come early!

jeso ::

HAHAHAHAHAHA!!!
:D
Meso bo prodaju :)

madmitch ::

Slovencem bi rad klobase prodajal? Ta je pa dobra.
Temu rečejo malo južneje "Nemoj tatu je*** učit."

Based upon hundreds of years of tradition

Ko smo mi klobase jedli, amerike še odkrili niso.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Doman ::

Oni bi radi bili konkurenca kranjski klobasi:D

Vikking ::

Hm... zanimiv oglaševalski pristop za hrano, če se res gre za peče rebrce, je pritegnil mojo pozornost:D . Tole bo treba obvezno probat, sliši se zelo mamljivo, kaj češ mam rad rebrce.:8)

Jst ::

Premastno zame.

Tear_DR0P ::

heh, pol pa folk pravi da je preveč burekarjev tle okol
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

asgard2.0 ::

Burek jogurt mamo dost. Zdej pa še ova rebrca ili nešto slično. Šta je vama slovenaci jel nije dobar naš burek. Mamo mesni sirni mamo vse :D
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

Keyser Soze ::

Majke mi. Rebrca? Jupi...

Gorski Gregor pečena rebrca... Kaj vse se folk ne spomni...:D Gorski Gregor??!!:D

infidel ::

Supersajzmi Amerika. :))

Roadkill ::

OK... najbolj se mi pa jebe za oglašenavje v stilu "KDO JE GORSKI GEGOR?!?!".
Preprosto take reklame zignoriram, ker če na tako patetičen način zbujajo pozornost, potem končni produkt že ni dovolj dober.

AMPAK. Zdej, ko pa kaže na to, da je tole en ostareli župnik, ki je poznan po tem, da na veliko nateguje folk, je bannan v parih državah in je "global anti-corporate fighter" IN hoče slovencem prodajati BBQ... ZDEJ pa tut mene zanima, kaj bo tole. :)
Če ne drugega bo smešno. :)

...razen, če je tut tale topic scam za pritegnitev pozornosti. ;)
Ü

Nejc Pintar ::

Roadkill: tako oglaševanje je veliko bolj uspešno kot oglaševanje v stilu: "Zakaj ne uporabljate Calgon?"
Lahko je biti prvi, če si edini!

gumby ::

itak... folk je radoveden in bo svoj nos v vsak drek porinil

tomaz 06 ::

Sploh ce je to USA klobasa -najbrz neuzitna. W Kranjske klobase!

Roadkill ::

Se zavedam, da je tako oglaševanje ZELO učinkovito. Ampak ne zame. Sploh pa ne na tako nizkem nivoju.
Ü

madmitch ::

Tak način oglaševanja je, kot sem opazil, zelo normalen v Londonu. Na vsakem križišču po centru stoji par čudakov vseh barv in oblik s takšnimi transparenti za vse kar hočeš, od mobitelov do pic in predstav.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Nejc Pintar ::

Jap, v Londonu je vse polno raznih sendvič tabel, sem pa videl tudi da je imel tip tablo visoko nekje 3m in jo je nosil po mestu. V Londonu se verjetno splača ker je črnec cenejši od oglasnega prostora.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tilen007 ::

Sam v Londonu je večina reklam tko, da je taka reklama direkt pred vhodom v picerjo/štacuno... al pa čez cesto. Mal je takh reklam kot 'gorski gregor' kjer pojma nimaš za kaj se gre.

Vikking ::

Razkrita skrivnost Gorskega Gregorja (Finance 7.4.06), sm kr slikal:

Tear_DR0P ::

o ti fak
njegove izdelke imam doma!!!!????8-O
heh foter je enkrat nalagal za to podjetje tina več ton omak za izvoz v USA in sem samo čudno pogledal, kok se nekmu slovenskemu podjetju splača omakice izvažat v ameriko in kako so sploh do posla prišl, tole bi pa celo zanl mal odgovorit na moja vprašanja
in ja okus ni bog ve kaj
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Jimmy_ ::

Haha, marš ven, gad amerikanski.. ta se je pa lepo spomnil slovenčke nategovat s kretenskimi reklamami. Ampak najbolj žalostno je, da je folk nasedel vsej tej kreteniji. "Pa kdo je gorski gregor, kje je gorski gregor, kaj je to gorski gregor!!!" Eh, jebal vas gorski gregor.

krneki0001 ::

A je kdo probal njegova rebrca na žaru?

gzibret ::

Ne še. Bom pa.
Vse je za neki dobr!

Alexius Heristalski ::

Domača stran je bedna. Comic Sans ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

blueharp ::

Ratal mi je. Sam sem na lastne oči in brbončice mel možnost probat, kaj to je Gorski Gregor meso na žaru in omake. Spletna stran bi lahk bla sicer mal bolj dovršena, na začimbe, pripravo, okus in še kaj, se pa tale Gorski Gregor več kot odlično spozna. Komot, bi rekl po domače.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vračanje kolesa v leclercu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11620832 (11824) cebelar123
»

S 50ccm skuterjetm na morje

Oddelek: Na cesti
387460 (5028) vostok_1
»

Reklama z Janezom

Oddelek: Loža
172053 (1253) Tear_DR0P
»

kje kupiti kolesa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5013603 (11918) K0K0

Več podobnih tem