» »

A kdo ve kaj vec o teh transparentih po LJ, nek gorski gregor?

A kdo ve kaj vec o teh transparentih po LJ, nek gorski gregor?

«
1
2

blueharp ::

Pri krizistu med stepanskim naseljem in cesto, ki pelje v nove jarse sem vidu ene tipe z enimi tablami. Ka so mel hillbiliji kak shod al kaj? 0:)

Buldožer ::

Ja, kaj je to?
Jst sem jih v centru pa na Dunajski vidu.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Vikking ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Matek ()

Širajzl ::

Ha??

Doman ::

wtf?

Freezy ::

Zna se zgoditi da bomo imeli črnske upore

jRk0 ::

ja in kaj zaboga je zdaj to?:D
You fuck up once, you loose two teeth.

zee ::

stran jim sploh ne dela :(

ma kaj je to spljoh?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Freezy ::

tole piše na matkurji:
Kje je gorski Gregor? Vsa Slovenija se to sprašuje. Izvedeli boste kmalu.


tole pa na enmu forumu:
LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freezy ()

Nejc Pintar ::

Mislim da sem na študentskem servisu videl tole za delat.
Lahko je biti prvi, če si edini!

R33D3M33R ::

Bodite prvi, ki boste izvedeli. Pošljite nam e-mail. Be the first to know, email us e-mail


Mogoče je pa to le zanimiv način zbiranja mailov. Spam, here we come :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

#000000 ::

Da ni spet kaka nigerijska prevara :D :D :D

Alec999 ::

:D

Buldožer ::

Se je že kdo pozanimu-mailov?

Ma me firbec matra.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Tic ::

bom jst iz enga mejla za spam.

madmitch ::

Pred sto leti so na tak način začeli reklamirati pralni prašek (al je bil pa za posodo). Več mesecev so povsod nabijali s famoznim stavkom "Oskar prihaja". Po tem se je variacij na temo ponovilo še kar nekaj. Če je to pot kaj bolj izvirnega, bom prav presenečen, a se mi zdi, da bo spet kaj tako trivijalnega, kot je pralni prašek.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

vesel ::

Evo tole sem dobil na mail:
100% neka nova oglasna kampanija, kr neki. Ampak zanimiv pristop, hehe.


Zahvaljujem se za vaš interes.

Jaz sem tu okrog že nekaj časa, a moj obstoj je bil kar se da dobro varovana skrivnost. Zelo se veselim, da bom lahko končno delil kar imam z vsemi v Sloveniji, tako, da bom 8 Aprila razkril svoje skrivnosti. In, ker cenim, da ste si vzeli čas, da mi pišete, vas bom po e-mailu obvestil prej kot vse druge.

Čeprav vam sedaj še ne morem reči vsega, vam lahko povem vsaj to, da prinašam nekaj neverjetnega, ker boste zares vzljubili. Nekaj, kar je sicer že dolgo prisotno a je vseeno novo in vznemirjajoče, da se vam bo dosedanje življenje morda zdelo kar nekako prazno.

Ampak vse to se bo spremenilo 8. Aprila in prav vesel sem, da si bom lahko delil z vami ta dan.

Vidimo se 8. Aprila.

Iskreno vaš,
Gorski Gregor
-=VESEL=-

CWIZO ::

Kaj nam bo prinesel kako novo gorsko vodo:P
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Tilen007 ::

Hm, mal sm googla pa najdi vprašu in zgleda, da bo to ena tuja firma pršla v slo, z nekim novim produktom.

Glede na to, da je očitno prišla prek eno kao agencije ( http://www.slovenia-help.com/ ), sklepam, da bo to tko, bl podn kt kej druzga.
Lohk je pa res kej originalnega in bo cool. Sam mislm da bl ne, ker se mi ta agencija ne zdi kej dost uspešna. Res pa, da tega ne morš sodt samo po spletni strani, in da majo samo mobitel, ampak vseen, prvi vtis je slab.

madmitch ::

Hmm, 8. aprila, koncert Simple Minds? Morda bo pa pevec Simple Minds razkril, da je pravzaprav gorenc, ki je svojo pravo identiteto pastirčka skrival vse do dandanes, ko je končno uvidel, da tako ne gre več naprej in da je potrebno naliti čistega vina.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Mediator ::

Lol madmitch!

Tilen007 ::

Ok, če moderatorji misljo, da je potrebno, pol nej brišejo tale post, ampak se mi zdi, da je to lahko objavljeno:

Če daš whois na www.gorskigregor.com dobiš lastnika Timothy Miles.

Če v googlu poiščeš "Timothy Miles" slovenia .. .dobiš zelo pester seznam člankov o njemu... da je originalno njegovo ime Gregory Halpern in da je očitno bil zraven nekakšnih čudnih mučk in scam-ov:

http://www.amex.com/?href=/newsDetails/CmnNewsDet.jsp?id=XpressFeed_NewsDetails_1115613571208.html

http://www.tradekey.com/profile_view/uid/80058/Slovenian-Services.htm

http://www.tomrafteryit.net/a-lynch-mob-of-20-million/

http://www.blogger.com/profile/15593933

http://mediachannel.org/blog/node/1629

http://www.freewillblog.com/index.php/weblog/comments/6297/

Pač imam en default odpor do scammer-jev, zato takle post.

Matev ::

8. Aprila



Ne vem zakaj tale Gregor piše april z veliko.
Mogoče pa le ni od tod

gorskigregor ::

Greetings,

I appreciate your concern but let me assure you, there will be no spam to those who register at gorskigregor.com. The list will not be sold or used in any way other than indicated. Thank you for your avid interest and enjoy the "Kje je Gorski Gregor" happening. I promise you this, you will be very happy to discover Gorski Gregor on 8 April. See you then.

LP

GG

Tear_DR0P ::

hmmm tip bi se naj ukvarjal z borznimi prevarami, če sem prav dojel - davorin sadar varijante

http://www.apprm.org.mk/webdata/dokumen...
tole je link na nek PDF v cirilici, ki ga stakne google
Naslov PDFja je Delovni predlozi od Slovenija, tekst, kjer je ta timotej omenjen pa govori o nekem slovenskem podjetju, ki nudi pomoč pri ustanavljanju podjetij na področju zdravstva v Sloveniji ali ZDA - moje znanje cirilice ni več prefektno, zato sem se lahko tud kej zmotu
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

seamaster ::

Naslov iz 2. linka, pa poštni predal pri registraciji domene se ujemata. Očitno je človek iz Črnuč.

Muzo ::

Zanimivo.. najdi.si najde nek pdf z GZS...

BO Number 26860
Slovenian company is offering international consulting services and company foundation in Slovenia and abroad (Europe or
US).
Slovenian Services Petričeva 5
1231 Ljubljana - Črnuče
Slovenia
Attn: Mr. Timothy Miles
Phone: +386 51 262 885
E-mail: info@slovenia-help.com
URL: www.slovenia-help.com
Target countries:
All countries

Kaj je na tej strani pa lahko sami vidite.. pa tut kdo je lastnik te domene :P

Matev ::

The capital of Slovenia is Ljubljana (pronounced Lube'-lee-yanna).

:|

Tic ::

Could not locate remote server

Oxford ::

Timothy is a writer/journalist, an international entrepreneur and Christian minister. He currently resides in Ljubljana, Slovenia.
Kaže, da je človek fajmošter. Komaj čakam na novo sekto ala "Army of God".

zos ::

Ojoj. Apokalipsa je pred vrati.

muzičar ::

Hmm investigation in progress... zanimiva tale zadeva, osmega bomo kmalu... mogoce bo pa osama le najdel slovenijo na zemljevidu in bo zbombal nas bezigrajski WTC :( ali pa podaril vsem policajom možgane in jih naučil uporabe le teh... bomo videli :D

martinjaka ::

stvar deluje malo scary :D

mogoče je to klub ljudi z halucinacijami ki so serčali boga>:D
-

hruske ::

OMG, Gorski Gregor je bog??

No, vseeno pa se mi zdi, da to ne bo kriticno vplivalo na moj potek zivljenja ...
Rad imam tole državico. <3

psihopat ::

ponovno vstajenje jezusa, samo zdej se je pač imenoval gregor gorski, se je preimenoval...in nebo se bo odprlo in ... in prišel bo dan...
shwaggy

Person ::

Ma, ko sem jaz videl transparente, sem mislil, da spet kak tip gladovno štrajka ...
Let's make something useful!

Doman ::

Sej takih je zmeri več po lj.

CWIZO ::

Jest sem najporej mislil da ma to zato ker ksnga pricakuje da bi ga opazu :D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Tear_DR0P ::

hecn je da sm s temi transparenti v rokah vidu več črncov - a jih tolk živi pri nas? al so azilante zaposlil?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Oxford ::

'Low cost' delovna sila pač. Posel za enkrat še ni stekel, zato pazijo na stroške.:D

CWIZO ::

No dej mal pazte no kaj govorite:\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Tilen007 ::

Oxford, to je blo pas res neprimerno in totalno neresnično.

Oxford ::

Neslana šala pač. My bad.0:)

Toda glede na trenutne podatke o tem Gregorju - a imaš kakšno boljšo razlago? Mirno bi za takšno delo poprijeli študentje, mar ne? Mogoče jim pa ni do tega, da bi postopali po Ljubljani z neumnimi transparenti in so za delo poprijeli tisti, ki so za denar pripravljeni storiti tudi to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

CWIZO ::

to da so študentje ni dvoma.
sej mas tut polno drugih podobnih sluzb. Ko talajo tiste city park revije al pa so obleceni v transaprente pa hodjo po cesti.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jype ::

Po moje imajo rajsi crnce, ker so boljsi za reklamo, ker se jih prej opazi in si jih ljudje bolj zapomnijo.

Vice ::

jype wrong. Črnce imajo rajši ker v večernih urah oz. ko se zmrači je tabla bolj vidna in izgleda kot da lebdi in je zato bolj opazna.

Tilen007 ::

A razlago zakaj ti mislš, da majo samo črnce najete? Nimam je.

Je pa res, da v zadnjih 2 tednih kar sem prvič vidu tablo, sem vidu samo enga črnca... ostalo so bli študentje, pa en mal večji starejši možakar.

Keyser Soze ::

Zakaj pa naj bi bilo tole od Oxforda totalno neresnično. Face the reality. Ne zdej zganjat enga čistunstva, češ da priseljenci pa niso poceni delovna sila.

Pa itak, da je efekt toliko večji, če drži baner en črnc, kot pa če bi ga držal en povprečen študentek. Mislim... A bi se tule pogovarjali o tem kdo drži baner, če bi bil to tvoj sosed iz študenta??

:\

Tilen007 ::

Ne zdej ti neki pametovat tuki, mi pač ni všeč če se označ črnce v sloveniji kot pocen delovna sila, ker nimaš pojma za kok delajo, ampak gre za primitivno posploševanje, da so pr nas črnci eni neizobraženi in revni priseljenci iz nigerije.

"Face the reality"... ti pa si en šmorn :D :D

Nejc Pintar ::

IMO te v sloveniji pride ceneje da najameš študenta kot črnca.
Lahko je biti prvi, če si edini!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vračanje kolesa v leclercu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11620811 (11803) cebelar123
»

S 50ccm skuterjetm na morje

Oddelek: Na cesti
387447 (5015) vostok_1
»

Reklama z Janezom

Oddelek: Loža
172051 (1251) Tear_DR0P
»

kje kupiti kolesa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5013596 (11911) K0K0

Več podobnih tem