» »

Kreta

Kreta

MadMicka ::

Pozdrav iz Krete.....

jo toplo priporocam...... cene take oz. za malenkost visje kot v Ljubljani, ljudje (domacini in vsi, ki delajo v turizmu) prijazni se pa se, pokrajina coolska, hrana in pijaca dobra...:))

p.s.: sem bil letos tudi na Hrvaskem.... neprimerno boljse je na Kreti...

jype ::

Potem pa pridejo nemski padalci in zasedejo edino anglesko letalisce in veselja je konec :)

perci ::

Mater, mene pa v Grčiji strašno moti njihova kanalizacija. Skret papir bom metal v koš za smeti - LOL, pa kaj še :\

Bob Rock ::

Ja, to se je men tut smesn zdel....sam tut ce ga u skoljko meces, gre skoz >:D

tx-z ::

Hehe, dj še kakšno sliko prlep če je že kartica :))
tx-z

ripmork ::

hehe,been there last year-fu##ng great>:D
jst sem papir kar v skret metal(prasc):D

ginekolog ::

kreta absolvent - zakon :) PApri pa samo itaq vsi v wcje matali.. pa če marsikaj drugega ;)
Divers do it deeper.

MadMicka ::

Kreta je res zakon. Žur sto ur, pa še velik maš za vidt, sploh če rentaš avto.

Drugač glede tistega wc papirja, jaz mislim da so se opozorila nanašala na vsak drug papir, razn na tistega, s katerim si rit obrišeš :D

Mislm halo, če bi ga metal v koš za smeti, bi mel na Kreti zelo hitr kolero in kar je tega.....

perci ::

Drugač glede tistega wc papirja, jaz mislim da so se opozorila nanašala na vsak drug papir, razn na tistega, s katerim si rit obrišeš
Hehe, trust me - to ni res ;).

Caligula ::

Je lih kolega s Tajvana pisal-je zamasil sorodnikom WC, ker ni v kos metal. Marsikje po svetu majo tasvoh cevi.

Mi mamo prav za nas "zivali" narjen pa je OK >:D

BlackHole ::

Ginekolog, kaj npr. pa se da videt na Kreti? Drugo leto se morda odpravim tja, pa sem slišal da ravno za videt nekih znamenitosti ni. Kaj si si pa ti ogledoval?

slawc ::

Na kreti je bila dobra samo zabava (pa tudi sama pot do ke), ostalo pa zelo slabo.
LP, Slawc

ripmork ::

Matala..eto,tu smo bili mi na maturantskem...
sanjska vasica,zelo majhna(se noben ni zgubil:D ),zabaval smo se itak ves čas,zato je bilo potovanje z avtobusom nepozabno(maček+vročina40c=bljak)...sicer smo pa potoval s trajektom...par minusev,sicer pa smo se mel super:))

ginekolog ::

Imaš na voljo 5 izletov, jaz sem šel na 4. Dobri so vsi: Matala, Boat party, beatch party, grška večerja (neomejeno alkota), pa izlet v aqualand. Tako da dogaja VSAK dan nekaj, ni da bi samo tam bil pa ležal pa čagal. Mi smo šli ladja ladja, kar je tud posebno doživetje (ladja rox). 2x smo si šeogledali atene, kornstki prekop itd... vglavnem letalo letalo odsvetujem.

Drugače pa je noro, skozi dogaja, vsi so soproščeni, ehhh noro no, idi pa boš videl. Tudi nastanitve in hrana je bila 1A.


TU sem jaz isto spreševal: http://www.mobisux.com/tabla/showflat.p...

Kdaj bodo na ST porihtali parser za linke ?;)
Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

ombre ::

Bil sem na absolventu na Kreti - blo je fajn. Ampak meni osebno mi je J Dalmacija daleč bolj fajna kot pa tisti goli otok. >:D

perci ::

najbolj je boat party - tuki mislm, da se vsi strinjamo ;)

Bob Rock ::

jep, boat party, takoj za njim pa beach party...
bil sem lansko leto, letos se bomo pa spet prijavl za naslednje leto :P

DjTonic ::

Kako zgleda tale boat party? A morda to zgleda tak, da se špriceš z gasilskim aparatom in peno za britje?

No sicer na Kreti še nisem bil, sem pa bil na Krf-u kjer WC papir tudi mečejo v koš za smeti. Je pa tudi zakon. Najbolj se splača it zdaj septembra.

perci ::


Tkole zgleda boat party - na Collegiumovi strani je vec fotk.

username ::

kaj npr. pa se da videt na Kreti? Drugo leto se morda odpravim tja, pa sem slišal da ravno za videt nekih znamenitosti ni. Kaj si si pa ti ogledoval?
Halo!!?
Na Kreti je ful stvari za videt. Sam sem si ogledal zelo malo, nameravam pa naslednjih letih iti še tja (in to več kot enkrat). Sicer je treba za ogledovanje najeti avto ali pa se z njim tja pripeljati
Nekje sredi otoka so ostanki minojske civilizacije. (še nisem bil tam). Luštno je na skrajnem vzhodnem koncu otoka - plaža Vai, kjer zgleda kot v kakšnih tropskih razglednicah. Blizu je plantaža banan, ki ti jih ob cestah prodajajo za 1-2 EUR kila. Ful so dobre. Bolj na zahodnem delu otoka je neka soteska (Samaria gorge), kjer so organizirani pohodi (tudi to me še čaka). Bil sem v mestu Hania (Chania) na zahodnem koncu otoka, severna obala. Izredno lepo mesto, ki so ga zgradili Benečani. Menda je na jugozahodni obali otoka (30-50 km od Chanie, mogooče manj) za videt fenomenalna obala. Ob glavni cesti Chania-Iraklio-Hersonissos so pogoste obcestne plaže - veliko mivke, pa palme (se ustaviš in zaplavaš, seveda čisto zastonj). Tudi druga mesta in vasice so zelo luštna za pogledat, posebej zanimive so kake vasi in mesteca v notranjosti (nekje sem v vaški gostilni jedel za 2-3 EUR fenomenalno zelenjavno-ribjo juhico) in sploh cela pokrajina, ko se voziš. Meni se je zdelo veliko lepše kot večina Dalmacije.
Pa menda se je fino zapeljati na en otoček pred južno obalo (ladjice vozijo iz mesta Ierapetra), ki je tudi ena taka tropska varianta.

Ah, kaj vse moram še iti pogledat na Kreto...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: username ()

Bob Rock ::

Kako zgleda tale boat party? A morda to zgleda tak, da se špriceš z gasilskim aparatom in peno za britje?


Nope...
Na dve take ladje kot je na percijevi sliki se gre...pol se neki cajta vozis okol, pijes,...pol smo se ustavl nek na sred morja, pa smo mel tekmovanje u skakanju u vodo iz vra ladje, pa se mal kopal, pa pil. Ko je blo tega konec, smo sli naprej, parkiral ladjo (ne vem kje je blo to, zgledal je cist neobljudeno) kjer so Grki ze prej rostilj laufal, da ko smo prisl tja, je ze blo peceno. Se tam najes, kej spijes, pol pa nazaj na ladji, pa do hersonisa pijes na ladji pa festas....pol pa pod tus pa festat po diskacih pa pit >:D :D NORO JE!!!:D

ginekolog ::

Tlie izleteki so zakon, se splača it na vseh 5. Dosti slik in filmov je tukaj:

http://home.amis.net/radtest3/kreta/fil...
http://home.amis.net/radtest3/kreta/fil...



stran





Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

urkoman ::

packe :D

perci ::

Pazte kva boste počel na absolventu - ker se vse dokumentira in če boste zadost prtegnjeni, ni vrag, da ne bi končali na (S)EKSTRA >:D.

DjTonic ::

Na dve take ladje kot je na percijevi sliki se gre

Ja vem kaj misliš nekaj podobnega smo imeli tudi mi na krfu, vendar malo bolj u izi varjanto (Šlo nas je 7 frendov poleg ene srednje šole, no ja nekaj pičk ups punc je blo vseeno za akcijo :D). Piknik je bil pa to na eni samotni plaži Krf-a.

ABX ::

Letos grem drugič, spet I.termin. Še kdo?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaqKa ::

>>> Pazte kva boste počel na absolventu - ker se vse dokumentira in če boste zadost prtegnjeni, ni vrag, da ne bi končali na (S)EKSTRA

heh ja.

samo zdaj ko sem pa nazaj pa nikjer nič ne dogaja.. kaki bad... a jaz bi densal ko zmešan dalje.. pa ful je prekratek ta absolventski.. jaz bi tak vsaj dva do tri tedne šel :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Collegium] Krf

Oddelek: Loža
122645 (1371) black ice
»

Kam se odpravljate na dopust? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577346 (5591) MadMicka
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364092 (3487) Fatboyslim
»

kreta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5515503 (14115) CaqKa
»

kam na hrvaško poleti?

Oddelek: Loža
192825 (2439) Business

Več podobnih tem