» »

Fax na email

Fax na email

Lion25 ::

Pozdravljeni forumasi....

ze dolgo casa me pesti en problem. In sicer poskusam biti resen biznisman z resnim poslom in k temu skoraj nujno sodi tudi lastna fax stevilka.

Glede tega pa ima eno vprasanje. Pred kaksnimi dvemi leti sem pri mobitelu vzel storitev, ki ti nudi kao svojo fax stevilko in ti dobljene faxe shranijo na tajnico, a moras biti nujno pri nekem dejanskem faxu, da to pregledas.... ko sem jih povprasal, ce bi lahko kopijo faxa forwardirali na email, so me debelo gledali... Ma kaj je res to tako tezko izvedljivo????

Sam namrec faxa ne mislim kupovati, ker faxov pac nimam tolko, da bi bilo smiselno placati preko 20k zanj

Za italijo in druge drzave sem slisal, da obstajajo servisi, ki so popolnoma zastonj... ti dodelijo tvojo stevilko, nekje lahko izbiras tudi svojo omrezno skupino in ti forwardirajo prejete faxe preko te stevilke na tvoj email... isto velja za posiljanje... uploadas normalno dokument in aplikacija ti ga iz tvoje stevilke poslje po faxu naprej...

Torej, mene zanima, ce je kaj bodobnega tudi v sloveniji

#000000 ::

Kolk resen mora bit biznis ali biznismen da investira 20 čukov za en obični fax, ali cca 60 za multifunkcijsko napravo ??

blue ::

Če ti kak star pc visi kje okoli probaj tole
http://linuxgazette.net/issue79/fraile.html

//link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

Lion25 ::

Hvala obema za odgovor:

Nula: saj ves kako pravijo, vsak prisparan tolar je zasluzen tolar. Tolko velikega biznisa nimam, da bi si lahko privoscu kr tko trosit okoli dnar za stvari,ki jih ne potrebujem vec kot 5x na leto.

plavi: sem ze enkrat poskusal z winfaxom... do neke mere deluje... ampak ne tko kot sem pricakoval. Sploh pa bi rad imel loceno fax stevilko.

Torej, moje vprasanje je bilo zelo jasno. Ali obstaja kaksen podoben servis v sloveniji?

blue ::

Dvomim, da je kje kak tak servis, ki ti bi dal Slovensko številko.
Saj že veš, da jih je en kup kjer dobiš tujo številko..
Koliko slovenska podjetja gledajo email bi rekel, da bi bolj nucali servis, ki emaile pošlje na faks :D


Sam uporabljam tist faks program, ki je v windowsu XP in moram rečt, da dela super tudi če je linija voip (711 kodek)

BTW kaj te pa moti pri WinFaxu ? Saj ima 100 možnosti ( zame je že bloatware)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blue ()

Cokolesnik ::

Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Phoebus ::

Ja in v enem letu z vsemi popusti zapraviš za en faks :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook predstavil nov način komuniciranja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4317726 (15433) qwzyx
»

Blokiran račun eBay ?! - POMOČ

Oddelek: Omrežja in internet
142589 (604) IceIceBaby
»

Klicne nastavitve za fax modem

Oddelek: Omrežja in internet
121819 (1723) Duhec
»

Problemi pri dobivanju Fax-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
101305 (1208) Catcher
»

Kako poslati faxs, ce imam ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101511 (1330) goba

Več podobnih tem