» »

Dual core and games..

Dual core and games..

plasma ::

Odkar imam nov računalnik z dual core AMDjem (3800+ X2) Call of duty 2 med loadanjem mape velikokrat zašteka ( loading bar se vedno ustavi na istem mestu) . To težavo lahko odpravim le če v task managerju nastavim afiniteto procesa cod 2 na le en procesor. Kar pa zelo upočasni celotno igro in FPS-je. Zanima me če kdo pozna kakšno drugo rešitev, saj je zamudno ko pri vsakem zagonu Call of duty 2 moram iti v task manager in nastaviti da deluje le na enem procesorju, iti v igro in počakati da naloada mapo in nato spet minimirati cod 2 in nastaviti na oba procesorja.. Probal sem že z formatiranjem , reinštalanjem, in z AMD - jevem game patchom za dual core sisteme.. Please help

SasoS ::

Imaš najnovejši patch igre (1.3 se mi zdi)?

plasma ::

ja imam..

Vesoljc ::

ko bi le uporabil iskanje

sam nardim tkole: skopiram tale process.exe v system32 ter kreiram .bat file za VSAK exe, ki je problematicen:
file cod2.bat:
start cod2.exe
start process.exe -a cod2.exe 1
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

StajercSSS ::

Mene pa zanima,zakaj meni na multiplayer šteka kao da bi mel velik ping? Me je že vrglo na dirext x stran,kjer so napisano neki problemi z dirext x,pa sam piše da si moram inštalirat najnovejši dirext x 9.0c.Ga že mam...Ma kdo kako drugo rešitev? Pa šteka tak,da se slika včasih zaustavi,pol pa cukne,kao pri pingu..Pri drugih igrah ni problemov..
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

StajercSSS ::

?
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672083 (14849) tropico2078
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510652 (6625) hojnikb
»

Call of Duty 2 Multiplayer- Problem

Oddelek: Igre
281785 (1481) Dober dan
»

Call of duty 2!ne dela server!problems!

Oddelek: Igre
275352 (3354) ViperR
»

COD2 (not responding)

Oddelek: Igre
212845 (2547) pozitron

Več podobnih tem