» »

Nekaj v zvezi s kabelsko televizijo

Nekaj v zvezi s kabelsko televizijo

ddeben ::

Danes so gospodje prišli in odklopili kabelsko tv. Zivim v dokaj novem bloku, v vsakem nadstropju sta dva hodnika in na vsakem hodniku so pac te napeljave za internet, strom ter kabelsko tv. Gospodje so sarili nekaj po tistem predelu kjer tecejo kabli za kabelsko, nisem videl tocno kaj, ampak zdaj nimam vec sprejema:) Zdej me pa zanima, ce so kabelsko na mojem hodniku fizicno odklopili ali so odklapljali to kje drugje v bloku ali to delajo na daljavo? V bistvu ce pogledam zdaj v tisti prostor kjer so kabli za kabelsko vidim dva kabla ki prideta iz ene luknje in gresta kar naprej po drugi luknji, ta tretji in cetrti sta pa fizicno s konektorji skupaj povezana...ce to kaj pomaga? Pac firbcen sem ce se to da kako nazaj priklopit?:)

Aja...itak sem odklopil kabelsko ze zdavnaj - imam siol tv, ampak rabil sem jo zaradi teletexta.
  • spremenil: ddeben ()

balocom ::

Lock and nothing else:\
Tole je najbrž proti pravilom:\
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Opkow ::

Ce rabis slo ttx :)

Scorpia ::

Ima ta blok npr. še ''staro'' napeljavo antene, pač tisto ko so napeljali ko so blok delali. Ali samo to kar je kabelski operater naredil. Ker večinoma te stare kabelske ne izklapjajo, tko da eni nič ne rabimo plačevat:D
Zdej če imaš to omarico bliz, lahko poskusiš z navadno anteno signal ujet, al pa kakšen manjši ojačevalc za anteno. Zdej ti ne garantiram da bo deloval oz. da bo slika dobra itd.. Sam pri men ta nova kabelska dost močen signal oddaja da z navadno anteno ujamem oz. prenosni ta prenosni tv. Še bolj močen signal ujamem če sem na parkirišču kjer je ena razdelilna omarica za več blokov(tudi drugje), tko da če kdaj kje čakam, lepo loh kabelsko gledam v avtu0:)

ddeben ::

Ja...blok ima se ta staro napeljavo. Nekteri u bloku so imeli do danes na sverc komerc including myself ampak samo zaradi ttx. Aha..torej bi z anteno se dal kj ujet...dobro, bom probal.

Tody ::

Z sobno anteno skoraj pravilom ujameš slo 1 in 2 če ti to kaj rabi in ne oni nimajo nič na remote


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemch Blok Televizija Kabel prestrizen... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13723758 (19299) Mesar
»

brum v zvočnikih kriv je štrom!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
418404 (5625) settler
»

Kabelska tv brez naročnine

Oddelek: Zvok in slika
62982 (2716) peperko
»

Telemach terja fotra za nenaročeno storitev. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
555967 (4247) Yossarian
»

Telekom Slovenije po svojem omrežju ponudil kabelsko TV

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
418467 (6087) raptor1

Več podobnih tem