» »

club 3D 7600 gs mimo vrste

club 3D 7600 gs mimo vrste

Alessio983 ::

jaz sem kupil to grafično prek mimovrste , in me zanima če je kdo drug tut kupil prek mimovrste in če je že to grafično poslav nazaj kako dolgo je čakal na novo ..., ker se mi zdi da so sami problemi in bi jo rad zamnejal

LP

Alessio983 ::

pozabo sm napisat da me muči ta dva problema pr tej gafični-med igranjem šteka , pa zmrzuje , pa zakaj se mi pojavljajo takšni , kako bi rekel poligoni , slike zamazane , takšne velike črte v igricah in to na vseh

Alessio983 ::

evo tu prelagam sliko kaj me muči pr vseh igricah in kaj bi lahko to bilo


;((

Tribal ::

Temu se reče, artefakti, grafična je defekt, predvidevam da jo pregrevanje zajebava. Vrni tam kjer si kupil...

Alessio983 ::

ja nevem , skos ima 50 stopinj , pr igranjo 56 . zdaj nevem ali je to veliko ali kako , vendar to mi ni nikol delalo , od zdaj mi dela odkar so novi drajverji . Ali je možno da so drajverj krivi , če ne jo bom pač mogo nazaj poslat

Alessio983 ::

gledav sem malo nazaj forume in opazil , da vsi ki imajo to grafično imajo te artifekte , mene pa zanima ali gre to kako odstranisti , oz. popraviti s kakšnim programom , ali jo morem res vrniti , ker potem sem brez verjetno kakšen mesec , kolker se spoznam na te povže v pisarnah ;((

Klemzz ::

ne morš popraut z nobenim progom tole, pač je hardwerska napaka, nej ti jo zamenjajo :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
947332 (5444) strumf666
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017159 (9108) opeter
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495237 (3647) kitara8
»

Mnenje o point of view GeForce 9500GT

Oddelek: Zvok in slika
191400 (1244) gt55gre
»

[mimovrste.com] Prispela je prazna škatla (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411478 (8621) knesz

Več podobnih tem