» »

[mimovrste.com] Prispela je prazna škatla

[mimovrste.com] Prispela je prazna škatla

1
2
»

OZZY ::

Loki, v tem primeru IMO pošta "ni" sunla, končni kupec tudi "ni",


Pošiljka gre preko veliko rok in prav lahko se zgodi, da ma ker predolge prste. Jaz sem enkrat pošiljal vrednostno pismo v Nemčijo, ki ni nikoli prispelo do tam - niti nimajo pojma kje je. Tudi ne po enem letu. Sicer sem dobil povrnjeno ampak vseeno...Znano je, da pošta vedno ''IZGUBI'' določen del pošiljk. Ene več druge manj.
Go with the flow.

Dr_M ::

a vi bi bili srečni, ko bi že dvestotič na dan prepakirali raznorazne 30 kg pošiljke iz police v kombi oz. obratno?

caki, to je njegov siht, on je PLACAN za to. a trgovc ma pravico usekat dvestoto tecno stranko al kaj?
dej mal mozgane uklop...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

knesz ::

Po mojih informacijah so se podobne kraje dokaj pogosto dogajale oz. se se dogajajo v centru za razvrscanje posiljk Poste Slovenije. Tezav ne povzrocajo nasi postarji ali studentje, temvec uvozena delovna sila, predvsem iz Romunije ter Slovaske. Kot mi je znano, morajo zato na postah (vsaj tukaj lokalna posta) ob prevzemu posiljk iz Avtere, Enaa ter se nekaterih drugih distributerjev, tehtati posiljke. Dogajalo se je, da so iz paketov izginjali fotoaparati ter podobni manjsi artikli.
Negativne posledice prostega pretoka delovne sile.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knesz ()

DonMatejo ::

Čao..

no jst pa delam na pošti, preko študenta... in res je, pošiljke se mečejo navadno... to so tiste pošiljke, paketi, ki so v posebnih embalažah, v paketih, kjer ni problema da bi se kaj razbilo (čeprav tudi do tega kdaj pa kdaj pride najbrž, ampak največkrat ne)... z pošiljkami tipa fragile pa se ravna povsem drugače... pošiljke tipa mimovrste, enaa ipd. se avtomatsko dajo na drug kup in se naložilo veliko bolj previdno, saj vsi vedo, da so to pošiljke višje vrednost in tudi večje možnosti za uničenje (vsaj na naši pošti so zelo konsistentni glede tega)... spomnim se, da je bil 1x od neke firme težek paket ko svinja (mislim da več kot 60kg--poštar je prišel po pomoč in štirje smo ga naložili v tovornjak za dostavo... no, kasneje se je izkazalo, da je bil v paketu !!! motor s 85ccm !!!) tudi sam sem naročal z mimovrste.com in sem bil za1x z dostavo zelo zadovoljen...

sem vesel, da se je obrnilo kupcu v prid...

lp

knesz ::

Kot sem jaz razumel, tukaj ni problem v razbitem produktu, temveč o kraji.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23553291 (3673) starfotr
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017158 (9107) opeter
»

Posta Slovenije... poden

Oddelek: Loža
254512 (3366) gazibo
»

ukraden paket - spletna trgovina

Oddelek: Loža
495947 (2723) solatko
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434196 (3142) Loaded

Več podobnih tem