» »

outlook express in nezaželjen pošiljatelj pošte

outlook express in nezaželjen pošiljatelj pošte

slofriend ::

Preprosto vprašanje: ali je možno nastaviti, da outlook express ne sprejme pošte določenega pošiljatelja in kako. Oz. ali je potrebno prenastaviti kje drugje? Problem je v tem, ker mi eden stari znanec vskodnevno pošilja po cca. 40 el. sporočil v velikosti 5 MB vsebine, ki me sploh ne zanima. In mi je škoda časa, da mi outlook express to nalaga, kar traja kar nekaj časa in potem vse to tudi brisat. Bojim pa se, da mi bo vsakodnevno povečeval količino in bo kmalu poštni odjemalec zabasan in ne bo več prejemal pomembnejše pošte. Poštnega predala ne želim menjati.

Za morebitne rešitve hvala

Vikking ::

Verjetno boš zadevo najlažje rešil tako, da pošlješ e-mail s problemom, tvojemu ponudniku internetnih storitev, pa aj blokirajo dotični mail oz. ga naj opozorijo.

DenisM ::

Blokiraš ga tako da stisneš na pošiljatelja nato pa odzogaj v outlook-u SPOROČILA in pa BLOKIRAJ POŠILJATELJA.

Lp.
I LOVE my computer because all my friends live in it

amigo_no1 ::

OE / meni Tools / Message rules / Mail / New ...

Gionni ::

Js mam pa podoben problem, ker mi en idiot vsak dan pošlje 10 mejlov, ki zasedejo vsaj 50 MB!!! Pa mu vsak dan pošljem sporočilo, naj mi neha pošiljat mejle, ker me ne zanimajo, ampak si ne da dopovedati.
A se da narediti kaj več, kot pa ga samo blokirati? Jaz bi rad, da bi se mu vedno totalno zrušil mejl al pa računalnik, ko bi mi poslal kak mejl. A je možno kaj takega? Recimo, da bi mu poslalo več tisoč autorespond mejlov al pa kaj podobnega? Da bi mu fizično onemogočil pošiljanje, če je psihično tako moten, da drugače ne gre?

OmegaBlue ::

Ne. Blokiraj in živi mirno dalje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

zagi123 ::

Ne. Vseeno pa lahko poguglaš za e-mail bomber >:D

OmegaBlue ::

In veselo izgubiš dostop do interneta, ne se igrat s tem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266601 (11532) Matko
»

Email tracker?!?

Oddelek: Programska oprema
162531 (2282) Jeronimo
»

Zakaj email.si kot edina mail storitev nima protivirusne zascite

Oddelek: Omrežja in internet
131770 (1459) Caligula
»

Siol - Email - Navlaka

Oddelek: Omrežja in internet
422259 (1840) Sunna
»

e-mail nadlegovanje

Oddelek: Omrežja in internet
152903 (2535) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem