» »

Tomy Life Box

Tomy Life Box

Slo-Tech - Za vse, ki s svojim denarjem (tako kot jaz) na čase ne znajo ravnati popolnoma racionalno, je varčevanje zelo koristen koncept, a kaj, ko nas zanj nihče ne motivira. Minimalni odstotki, ki nam jih izplačajo banke, če pri njih hranimo denar, so redko omembe vredni, zato so japonski izumitelji pripravili zelo zabavno napravico, ki naj bi bolj efektivno motivirala potencialne varčevalce. Gre za šparovček, v katerega je vgrajen slabo desetletje star koncept virtualnega hišnega ljubljenčka (Tamagoči!), seveda s preobratom - za zagotavljanje kvalitetnega življenja pikslaste živalice je treba v plastičnega prašička metati kovance. Za pridobitev manjšega bogatstva moramo tako samo še počakati na evre in prevod napravice, ki so jo odkrili na Gizmodu, v katerega od nam bolj prijaznih jezikov.

7 komentarjev

CaqKa ::

ja in finta je?
da tmagočija filaš z dinarčki da je srečn?

tecumseh ::

Prvi stavek: "Za vse, ki s svojim denarjem (tako kot jaz) na čase ne znajo ravnati popolnoma racionalno, je varčevanje zelo koristen koncept, a kaj, ko nas zanj nihče ne motivira."

y00r3 ::

Mene pa motivira stvar ki jo hočem kupit in moram zanjo šparat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: y00r3 ()

opeter ::

Ahahaha... kaj vsega si ne izmislijo. :D Zdaj če rabim denar, Tomyja razbijem ali pa samo udarim po bukvi?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Airskull ::

"Then you open up the box and find he actually has spent all your money on 8-bit hos and lo-rez champagne." :D
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

sidd ::

Airskull:
LOL >:D

Jumping Jack ::

Tamagochi - "Keš-pička" Edition :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vohunska kamera za slabega prešerna

Oddelek: Novice / Zasebnost
306376 (4232) Jst
»

Zune raztelešen in Microsoftova nenavadna poteza

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
345849 (4426) @LOL
»

Slušalke na sončno energijo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
82655 (2389) hamax
»

B&O hi-tech škatlica za tablete

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
105916 (5621) Matek
»

Nintendo DS s 40 GB trdega diska

Oddelek: Novice / Konzole
83400 (2955) StajercSSS

Več podobnih tem