» »

Resen problem z dvd enoto

Resen problem z dvd enoto

vanderslo ::

Pa gremo lepo po vrsti. Naekrat, sredi lepega dneva mi javi ko vstavim medij v enoto naslednje "d:\is not a valid win32 application". Torej google pa iščem, kjer najde, da naj bi bila umazana leča, naj obtem povem, da mediji v drugem računalniku delajo normalno. Torej se jaz odpravim v trgovino in kupim nov NEC DVD_RW ND-4571A. Se veselo odpravim domov in ga vstavim noter. Ista napaka! Grem formatirat compa! Ista napaka! Menjam kabel, polgedam jumpere master slave, priključim na primary slave, seveda premaknem jumper. Ista napaka! Po nekajurnem googlanju najdem en post, kjer nekdo trdi, da naj inštaliram nerota najnovejšega! OK! Štartam nerota, dam prazen medij v enoto in posnamem en mp3, dela, super! Dam posnet dvd ven, nazaj noter, iz njega bere mp3! Dam katerikoli drug medij noter, mi le-ta nedela! Enkrat se mi je izpisalo naslednje tudi "D:\

Only part of a readProcessMemory or WriteProcessMemory request was completed"
Naj še povem, da v raziskovalcu se mi pokaže slikica, npr NFSMW, ko pa hočem pogldat kaj je gor pa štekne komp, na nekaterih medijih, še mi pokaže vsebino diska, samo nemorem odpret niti .txt datoteke niti je kopirat. Če ma kdo kak predlog, se mu zahvaljujem!

LP!

amigo_no1 ::

vanderslo ::

Hvala, vendar ni to, ker sem to že spreminjal! Mogoče mi je ravno zaradi tega pisalo takrat to. :) Naj še povem, da če dam noter audio-cd in ga odprem, mi v winampu pokaže naslove skladb, predvajati pa jih noče!

Scorpia ::

Kaj pa gonilnike za matično ploščo si dal, ene plate majo posebi za inštalirat za IDE krmilnike. Poglej če so najnovejši gonilniki gor. Tisti dan ko ti je začelo delat, si kaj nastavljal v biosu. Malce poglej še tam.

vanderslo ::

na uradni strani jih ni

Uradna stran od plate

Zgodovina sprememb…

Silvo ::

Napajalnik?

lp
Silvo

vanderslo ::

OK. Jutri bom probo menjat! Bom poročo, kak bo! :)

amigo_no1 ::

IDE kabli so zanič ali pa zjeban register v windowsih.
Lahko poženeš notepad.exe (start meni/run/notepad) ?

vanderslo ::

Danes sem si sposodil 400W napajalnik in sedaj dela! Hvala za nasvet!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445396 (2378) hudychk
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100983 (25492) nuclear
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578328 (5339) mtosev
»

Problemi z NEC DVD-RW ND-2510A

Oddelek: Strojna oprema
323074 (1626) kurjač
»

Problemi s cd rom-om v Win Xp pro!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181106 (932) zeroc00l1

Več podobnih tem