» »

Moja stran- rabim pomoč

Moja stran- rabim pomoč

baker ::

Ok, naredil sem prvo stran (oz. portal): www.helpwithclick.com

Ideja je da bi vsak preden bi nekaj kupu na netu prišel na mojo stran, da bi se lažje odločil kje bi stvar kupu, hkrati pa bi prispeval v dobrodelne namene, če bi kupil prek mojih oglasov: jest dobim $ za prodajo, ki grejo v dobrodelne namene.

Ok, zanima me kaj si mislte o ideji in kaj o designu (cel portal je narjen z joomlo)? Baje da una zelena ne paše, kero barvo bi vi predlagal?

Rabim pa tudi pomoč, ker nevem pa tud kaj bi napisal na vrh strani- pod menijem, kaj za keyworde in kaj za description.
To bom tud rabu ker bi počas začel dodajat stran v directoryje.

In vsi komentarji so zaželjeni.
TNX!

gregy ::

zdravo
samo razmišljam .. zakaj bi nekdo najprej prisel na tvojo stran!? Kaj ima stranka od tega? .. to, da bo donirano v dobrodelne namene niti najmanj ne bo vzgalo, da bi stranke kupovale preko tvojih strani. Poleg tega bos moral ponuditi kompleksno stran, kjer bom vpisal npr. Canon Powershot S1 in tvoja scripta bo precesala ne vem koliko online trgovin, da bo primerjalno pokazala seznam (cenovno) To ti joomla niti pod razno ne bo delal.

Stran je prepusta ... vec kontrastov ... si obiskal strani www.ceneje.si?

lp
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

bluefish ::

se strinjam. Naredi bolj očem prijazen izgled in uporabi malo domišljije.

baker ::

Zakaj pa nebi prišli. Res težko 3x kliknt v zameno da doniraš recmo 90$ (recmo da najameš hosting pr hostgatorju) s tem, da ti nč več ne plačaš.
Ko bom enkrat zaslužu par 100$ se bojo vsi hotl prdružt projektu, s tem se bo pa tudi stran počasi izbolšvala.0:)

Design je zaenkrat res slab, sam sm mislu, da bi bil za začetek kul.. no sej bom probu kej spremenit.
Sicer mam pa namen ocenjevat trgovine in ne izdelkov.

Drgač pa hvala za komentarje!

gregy ::

in zakaj boš ti merilo o kvaliteti trgovine ...?

ne zamerit ker so mogoče freh vprašanja .. sprasujem kot morebitni bodoči obiskovalec .. iščem razloge za obisk tvoje strani ... vse dobronamerno, da ne bo pomote ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

baker ::

Vesel sem vseh komentarjev/vprašanj, pozitivnih in negativnih! Ker edin tko mi bo uspel narest dobro stran.

Ne mislim bit jest merilo, ampak ostale ocene/komentarji po drugih straneh na netu.

Recimo za vsako zvrst bom izbral par velkih in dobrih podjetij: recmo za hosting (hostgator, kšn bluehost in še kšno) potem bo o tem podjetju nekaj pisal, zraven bojo pa linki do čimveč opisov in ocen tega podjetja.
Al pa za domene bi bli recmo godaddy, namecheap in moniker... mogoče še kšno.

Vsak k išče dobro trgovino porab velik cajta z iskanjem ocen in branjem forumov. Tuki bo mel pa vse na kupu.

No neki tazga sm mel v mislih. Lahk se pa tud še kej spremeni.

Tody ::

če že delaš delaj v slovenščini za angleški trg imamo raje froogle in zdravo pamet

baker ::

Zanima me kako naj ugotvim dobre keyworde in kaj naj napišem za opis strani, ko bom dodajal v directorije???

Prosim za hiter odgovor (preden mi kdo ukrade idejo :P ).
HVALA

gregy ::

poglej source kodo konkurencnih strani :D >:D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

baker ::

Kakšna konkurenca. To je moja edinstvena ideja . :8)

Kako pa vi izberete besede. A kr na pamet al kej pogledate kakšno konkurenco na googlu ma določena beseda??

mte ::

ključne besede nimajo več takega pomena kot pred par leti... google jih recimo ignorira in upošteva druge dejavnike (glej pagerank)

baker ::

Hmm, kokr jest vem je to najbolj pomembna stvar.

Ko nekdo išče neko besedo v googlu ta pri razporejanju upošteva vsebino strani, PR strani, in kakšni linki kažejo na stran (če se beseda, ki jo iščeš, pojavlja blizu linkov, ki kažejo na stran).

Tody ::

Folk je začel nabijat key wordse v meta tage zato je gooogle pred kakim letom oputil to tehnologijo in jih bazira glede na celotno stran, ki jo pa težko fejkaš. Kar pomeni dobra vsebina, na katero kaže dosti virov in dober obisk = dobra pozicija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376285121 (8413) hariscorale
»

THQ Humble bundle samo za Okna, z DRM, a prodaja se izvrstno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
8919681 (16253) nekikr
»

Best Makeup Ideas 2012 - kaj menite?

Oddelek: Izdelava spletišč
202617 (1852) Elemen_T
»

Lions klub Slovenija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
646179 (4846) cryptozaver
»

Akti 2005, umetniški koledar. Umetniški ?!?

Oddelek: Sedem umetnosti
483380 (1865) enkratzoja

Več podobnih tem