» »

Best Makeup Ideas 2012 - kaj menite?

Best Makeup Ideas 2012 - kaj menite?

Galaxy ::

Torej lepo pozdravljeni Slo-techovci!

Pred nekaj dnevi sem obiskal tečaj SEO, torej search and optimization :) in me zanima, kakšne imate vi lastne izkušnje na tem področju? Sam sem naredil že spletno stran: Best Makeup Ideas 2012 in še jo postopoma linkam, da bo prilezla čim višje na Googlu. A imate kakšne predloge, kako čim hitreje prilesti gor? A je že kdo od vas služil preko AdSence oglasov?

Hvala za odgovore ;)

RockyS ::

Ja, dodaj vsebine.

Dokler nimaš vsebin nimaš kaj upat.

Galaxy ::

A si sploh pogledal stran? Vsebine imam že kr dosti, a še vedno nisem rankan v Googlu...

gendale ::

seo je ubistvu to sranje zarad kjerega so vrhnji zadetki na googlu kr ena bedarija
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Galaxy ::

Ampak to sranje ti lahko prinese lepe denarce. No, iščem ljudi z izkušnjami na tem področju, a je kdo takšen?

Galaxy ::

Tako, sedaj sem updatal videz moje spletne strani. Kaj pravite?

sandmat ::

predlagam, da zamenjaš "insert your logo here" s čim pomenskim. Tudi ta tekst "šteje" pri googlanju.

MrBrdo ::

Ful si dober SEO naredil. Zdownloadal si Wordpress in en SEO plugin. Bravo! :)
Pa SEO je v malenkostih, kaj zdaj pričakuješ da ti bo nekdo šel celo stran pregledovat in naštevat? Že v osnovi se moraš pravilno lotit, osredotočit na nišo in točno določene keyworde in potem celo stran gradit okoli teh keywordov.
MrBrdo

Galaxy ::

MrBrdo je izjavil:

Ful si dober SEO naredil. Zdownloadal si Wordpress in en SEO plugin. Bravo! :)
Pa SEO je v malenkostih, kaj zdaj pričakuješ da ti bo nekdo šel celo stran pregledovat in naštevat? Že v osnovi se moraš pravilno lotit, osredotočit na nišo in točno določene keyworde in potem celo stran gradit okoli teh keywordov.

Prav to počnem že nekaj časa, osredotočil sem se na nišo in gradil okoli mojih keywordov. Jaz sem samo vprašal za nasvet, kaj izboljšati?

Logo bom hitro zamenjal - ni mi še uspelo, ker sem menjeval teme :)

MrBrdo ::

Npr. na prvi strani sploh ni H1 taga... Torej ena stvar ki jo lahko popraviš je da dodaš H1 in H2 tage, kjer je mogoče.
Drugače pa na koncu štejejo tudi referali (povezave na tvojo stran iz drugih strani). Če potem ne boš na vrhu potem si verjetno izbral nišo ki je že "zasedena".
MrBrdo

Galaxy ::

Tako, mislim da sem popravil manjkajoče zadeve, glede referralov pa se trudim. Me pa še vedno zanima, ali je komu izmed vas uspelo že priti na visoko pozicijo v Googlu s pomočjo SEO optimizacije? :)

MrBrdo ::

Pač kvalitetno vsebino morš met, potem prideš... In pa nekaj takega o čemer ni že veliko strani.
MrBrdo

Elemen_T ::

Ajde dobr si izbral nišo, več kot 5000 exact iskanj mesečno, cpc~2+€, na prvi strani googla presenetljivo slaba konkurenca (PR0, švoh backlinki), za pico in pir konc mesca bo če boš pisal unikatne članke in smiselno gradil backlinke. V glavnem ne obremenjuj se preveč s SEOm ker se boš s tem samo zaklal v hrbet. Ne pretiravaj s ključno besedo "make up ideas", imej pa jo v mislih in poskušaj uporabiti čimveč smiselnih izpeljank. Napiši še kakšen članek in ga poskusi v zameno za backlink "prodat" nekomu, ki piše v sorodni niši, objavi še kej na squidu, connect to FB, Twitter,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Vice ::

Galaxy kam pa si ti hodil na tečaj SEO? Da bodo ljudje tukaj vedeli kam ne hodit :|

Ajrina ::

+ da te ne bo Vichy (in morebiti še kdo) tožil, ker uporabljaš njihovo sliko, jih pa ne omenjaš. Dvomim, da nimajo copyrighta.
+ ne vrivaj best make up 2012 povsod! Prav moteče je. Tako ne boš nič više na googlu.
"If your face best make up 2012 is round..."
+ zakaj ne bi uporabil še kakšno ključno besedo? Res, na kater tečaj si ti to šel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Ajrina ()

Galaxy ::

Tako, minilo je nekaj časa, spletna stran pa je tudi lepo spremenjena. Kaj pravite na sedanji izgled? Na dan dobim približno 250 unikatnih obiskovalcev

Vice ::

Glede na to da kaže samo error bo na to ključno besedo dobro rangirana :)

VelikiTun ::

Eh, še ena stran v množici takih, ki imajo več oglasnega prostora kot dejanske vsebine. Žalost.

Galaxy ::

Na "žalost" bom kot bodoči študent tudi rabil dodaten prihodek, zato prosim za nasvete. Če bi delal spletno stran za svojo dušo, bi bila popolnoma drugačna!

VelikiTun ::

Ne vem, na kake prihodke računaš, vendar jih na ta način ne bo ravno veliko. Poleg vsega bo stran slej ko prej pričela drseti na ranku.

Elemen_T ::

Eh, še ena stran v množici takih, ki imajo več oglasnega prostora kot dejanske vsebine. Žalost.


Ja in? Če znaš to iztržit dobro zate, jebiga "sami" smo si nakopal kapitalizem, treba je pač zaslužit novce in še dobro da obstaja internet ki je poln bedakov, ki kupujejo brezvezne stvari in klikajo oglase.

BTW stran s 50 unikatnimi obiskovalci v kolikor toliko solidni niši lahko z dobrim ctrjem kamot prinese par eurov dnevno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

11. Kako optimiziramo spletne strani za čim višjo uvrstitev na sezname iskalnikov?

Oddelek: Izdelava spletišč
122258 (1710) MrBrdo
»

Cena manjše spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
4217147 (16019) Spy
»

SEO vs Web programer?

Oddelek: Izdelava spletišč
131964 (1696) Mipe
»

Optimizacija spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
397715 (2019) uroszo
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243010 (2337) Icematxyz

Več podobnih tem