» »

Sprememba imena...

Sprememba imena...

Georgie ::

Ko ste že design strani spremenili, bi lahko tudi ime. Predlagam slow-tech.com, saj bi v primerjavi z prejšnjo bila to ravno prava zamenjava.

Drugače pa do neta dostopam preko kabla 1 Mbit/s in Squid-a, pa je razlika taka, da sem izgubil vso voljo po rednem spremljanju le-te. Še najbolj me je razočaral forum, ki je lepo povedano, za en dr..!!! Preveč vsega z precej počasnim dostopom!!! ;(

Pa še marsikaj bi lahko pripomnil, pa se mi ne zdi vredno. (primerjava: ponavadi so nadaljevanja dobrih filmskih uspešnic, porazna)

Sergio ::

a lahko kej bolj konkretnega poveš? problem je da je naša mašina na 256 kbps linku pa tvoj 1mbps link ne pripomore kaj dosti... dej malo več naštej pa utemelji kaj točno te tako moti...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matty ::

Ma Georgie... tko ti povem... ze prej je delal slo-tech pocas, hitrost je ostala ista... (ok, forum je se pocasnejsi).

Glede hitrosti tvoje veze... Tudi ce mas 1Mb vezo v svet ni nujno da jo bos lahko vedno 100% izkoriscal... Sam imam omejitev na kablu 2Mbps, pa sm lahko srecen ce mi dela Slovenija z okoli 500 Kbps...

Sicer pa ni vedno vazna samo zunanjost in hitrost... na slo-tech hodimo zaradi vsebine...>:D

PaJo ::

Ja problem je v hudo pocasnem linku, kateri je naslednji v vrsti nasih izbolsav, no v bistvu je vse samo od enih brezveznih zadev odvisno da se vsa stvar ne tece na hitrejsem linku. Malo potrplenaj pa bo kar kmalu ok, v sloveniji je pac tak da vsak zmeraj nemore prit do ultra hitrega linka, treba vso stvar pocasi stopnjevat:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OrlyTM ::

Pa sej ni tak problem ... sej čist vredu dela ... vsem pa itak ne bo nikoli všeč .... če te vsebina ne premami, da bi počakal tist trenutek več kolkr se stran nalaga, pol pa nč ....

Fatnje ... stran je na orto super .... se mi zdi, da lahk clo adicted rataš :) tolk se zanimivga tle gor dogaja :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

hehe o hvala :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OrlyTM ::

don't mention it :))) just keep on the good work :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

sinko999 ::

Zahvalite se primožu on je pisal vse skupaj
Ni? ni ve?no !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adrenalin - sem/nisem odvisen

Oddelek: Loža
402921 (2018) Grey
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511458 (8538) ripmork
»

Red hat požel še eno zmago Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
747250 (6157) Daedalus
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1158128 (8128) SunCell
»

Forum in news skripta

Oddelek: Slo-Tech
311824 (1610) PaJo

Več podobnih tem