» »

Forum in news skripta

Forum in news skripta

OrlyTM ::

Admini: zanima me, ker forum in kero news skripto uporabljate na slo-tech .. pač eomnevam, da niste vse sami pisami, lahko se pa seveea tudi motim :)))

hvala
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Tud to sem jest hotu enkat upra?at heehe, pa dejmo da vidmo ?e majo kahunas da to razlo?ijo an.. ker bi jest tud rd vedu,

aja pa dejte mi povedat /Tron/ kero si ti nazadnje uporabljal /news/ na q3a.g-....

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

luni ::

eeeee narobe :))

vse skripte na tej strani so dela nasega programerskega genija primoza
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

hmmmmmmmm

Tale forum mi je hudo podoben .. a ste ga pol nim dal/prodal ?



in če. .. kolk čete za njega ... http://www.bpcuc.zipp.nu se prenavlja namreč .. in iščemo en kul forum.

lp

OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Khmm, poimojem uni forum lih ni narbl enak pa to sicer ne dvomim, da ga nebi primoz mogel napisati kot tudi vse ostalo, se je pa prijel dolo?enih prijemov, kateri se nahajajo tudi na drugih forumih, news skriptah ...

luni, imam eno drzno zamisel, pa upam da boste zainteresirani zanjo!! ?e te zanima, me kontakitraj na e-mail (ali pa orlya mu bom juter razlo?u kaj mam v mislih)
----------------------------------------------------------------------------
<br>

luni ::

ko se domenita mi kr pisi :)
Artificial Intelligentia

Primoz ::

Poglejte narod..... čez 3 tedne so novoletne počitnice, torej: VELIKO ČASA. Do takrat popravljam samo nujne stvari, takrat pa se bo ponovno pojavilo ogromno novosti. Edino vprašanje je, koliko dobrih idej bom do takrat dobil.
Forum je popolnoma napisan by me. Smajle si "je nekje sposodu" luni. Design mi je tudi poslal luni (očitno nekje ukraden). Ne vem pa, zakaj bi odkrivali toplo vodo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

OrlyTM ::

Ja Primož vsaka čast za forum ... res dobro delo ... ves point tega posta je v tem, da nam je na bpcucu tale forum zlo všeč, in ker prenavljamo svojo stran, smo hotl includat neki podobnega ... zato sprašujemo, ker forum je to ...
Zdej, če je written by Primož ... kolk, kaj če sploh češ met, za to, da bi ga mi lahk includal v naš site.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

luni ::

Primoz ti je mama spizdla design!
Ta design je delo by me 100%, je pa res da je podoben vsem drugim. Ampak pri takem modelu foruma itak ne morem zmisljevat novih stvari, ker so optimalne ze odkrite.
Ko te dobim v roke... >:D
Artificial Intelligentia

Primoz ::

1. OrlyTM: Kolk daš?
2. luni: kako potem obrazložiš dejstvo, da ima predloga, ki si mi jo poslal nekje na sredini link na neko tujo stran?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

OrlyTM ::

Primož: zvrhan pehar suhih hrušk, dva decilitra žgane slanice, pol kilograma snežno zelenega kruha in mogoče še kaj, kar zahtevaš ti.

:D:D:D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

orlytm: Čak neki si pozabu... Hm, kaj že? Aja: GNAR! :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

JeDo ::

To : Sergio, Luni, Primoz !

Ej fantje, super stvar ste nardil, dnarja nimate ok, zastop, da bi vsak rad denar & stuff, luniju sem napisal en mail, pa njegovo visočanstvo ne more odgovoriti, pače sem hotel, da bi bila baza uporabnikov na obeh straneh ista, držali bi se istega koncepta ... sej to je enostavno rešit an... dodaš še eno polje v tabeli katerim vsem daš možnost, da uporabljajo iste uporabniška imena in gesla še na bpcuc-evem serverju, posti & ostali šit pa se shranjuje v lokalni bazi. Easyest way to do all rigt? pa še vse skp bi blo bl prepovezano. Vidm da fantje ste vsi bl BigMouth pato an !!! Noben pa nebi nč .. Ponudmo vam link recmo bi nardil www2.slo-tech.com, oba bi kazala isto stvar, uporabljala isto bazo, samo da bi bil server na drugi lokaciji ? Vi rečete ne, sej je vaš link u kurcu ! Right, nam dela zej spet ok vse skp. Ma ja whatever, zgleda da bomo vse skp mogl nardit sami.

aja luni še enkrat hvala za hitr Reply!
lp Jedo
(zjezani)
----------------------------------------------------------------------------
<br>

JeDo ::

Mal sem bil jezen (upam da veste kaj mislm). Vzemte to v zakup!!!:D:D:D:D

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

PaJo ::

Hm...
Nevem zakaj taksno razburjanje, pac nevem kak ste se vi to kaj dogovorili, samo ziher bi se dalo kaj zmenit, samo bi se morali nekej sestat pa lepo vse dogovorit pa bi mogoce se celo kaj ratalo, je pa res da Sergio zadnje case se samo KES pred nosom vidi in to ni dobro;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

PaJo: that's not true and you know it... res pa je da bi cisto vsi za vlozeno delo lahko dobili ze kar precej denarja...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Ja saj vem no, pac malo te zezam:D

Sicer pa mas res prav da bi lahko po letu dni samo vlaganja konco kaj nazaj v denarnico skoclo, samo kaj moremo bomo se za kaksen cas morali zivotarit>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OrlyTM ::

hja ... jest sm rihtov neki glede linka na g-kablu .. zvisu big time ... ni interesa ... neč nimajo od tega ... damn ... bomo še iskali ....

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Ej momci ! ok vi mate sajt zej, velik obiska, sesuvajočo se bazo :D:D:D, mi pa reliable server, z ne tko reliable linkom. Ampak... dejmo zej eno foro narest ... Nek sem vidu ene skripte (ej se mi ne sanja ampak vidu sem pač) da lahko nardiš, da ti v vpisu ene domene, vedno drug IP vzame (ej ne me vprašat kako je narjen ampak stvar mi je cool, ampak mislm da se da porihtat na kako banalno foro) pa nardimo "še en" slo tech aka www2.slo-tech.com, damo na naš server pa sprobamo, jest sicer vem za en anjfah test fora, pa stestiramo !
Podobno sem rešval tako, da sem mel en proggy, kateri je random izibral vrstico v enmu filetu, pa je image zamenjal na določen interval, zej bi pa pač nardil da bi v prvi strani bil redirect pa bi pač na soda števila dal www, na liha pa www2 an.. baza ostane ista, (pač se remote dostopa z našga serverja do vas) pa bo .. A smo za al nismo za. Recmo da bi lih za pol razbremenili serviranje strani z vašega serverja, SQL pa bi isto mogu "garat"
lp JeDo
(nevečtkozjezani)
----------------------------------------------------------------------------
<br>

PaJo ::

Ja to glede serverja bi bilo zanimivo premislit, samo zal ta fora z redirektom ne funkcionira tako lahko, ker tu bi v bistvu rabil cluster, tega pa zal nemoremo storiti, vsaj lepo funkcionalno ne, ker mamo dislocirani lokaciji. Edian varajanta bi bila da bi meli se ta tretji server kateri bi potem redirektal odvisno pac na tistega, ki je trenutno manj obremenjen, samo pol so pa tu ze drugi problemi.
Ja pa res da bi bilo dobro poiskusti se kaksen backup naredit. Sploh pa an kakem linku je vasa masina in kaksen so njene perfrmance?
JE pa tudi res da je dosti od Primoza odvisno ce zeli oddat(prodat) svojo programersko stvarjenje, tu ga mi nemrec nix nemoremo prisilit, ker je to njegovo delo>:D
No jaz sem za kaksen experiment, pac dogovorit se je treba.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

darh ::

ja dobr bi se blo sesta nekje nekdaj.... ker men se mal gre zato al bom mogu sam napisat skripto za novice ( oz jo nekje kaksno manj funkcionalno dobit ) al pa jo boste dal vi.... :) prav tako bi se blo pametno zment za skupno bazo uporabnikov, zaradi ze znanih razlogov...

:D:D:D:D:D:D:D
Excuses are useless! Results are priceless!

OrlyTM ::

Kaj pravte na tonightl, 10o'clock irc #slo-tech

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

edn nam je tejknu kanal in je zaklenjen... jebiga
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

kaj pa live talk ? hehe...

sej irc ni taka slaba ideja... al pa icq... icq mate pa itaq usi ane...
sej ni mus da je lih #slo-tech... sej je lohka tud #bpcuc al pa #xbajt...0:) ne vem kaj komplicirate hehe:D

mislm da je ura dobra.. mogoce ob 9h.... sam mislm da ma jedo takrat siht...
dunno.... sej je se enkupš ur do takrat...
Excuses are useless! Results are priceless!

OrlyTM ::

Sej zarad jedota sm reku ob 10h .... je čez dan na šihtu ...

Zarad kanala pa ni bljema sploh ... ime je lahk tut #opica alpa #bestbudofmonkeyTM alpa #slotech :D:D:D:D hehe

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Igor ::

hahahahah kva pa ste na ircnetu papki ...
prav vam je

PaJo ::

Ok potem pac na kanalu bpcuc na ircnetu, alia pa lahko tudi na slo-tech na qnetu. Pac okoli 10 ure danes.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OrlyTM ::

ircnet it is ....

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

darh ::

suma sumarium danasnjega sestanka.... nc nismo pogruntal.. u bistvu smo prsli do zakljucka da bi se blo najbol pogovorit u zivo... torej... sledi.... kje in kdaj bo sestanek... jedo... govori...
Excuses are useless! Results are priceless!

JeDo ::

JeDo se še pogaja z eno inštanco za serverje, samo mislm da ne bo panike, (boy very interested!!)

Ej glede javnega zgovarnjanja bi jest vseen to nekak dal na en non-public forum AKA pod password al koko !! da se tam to zmenmo, mislm men je vseen, sam raje bi o vseh stvareh videl da se ne širijo v 100% javnosti! lahko tudi na naši tabli pod passom nekje !!


lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

JeDo ::

Glede dogovarjanja je na forumu pri nas vse urejeno ... sam poregistrirajte se pa access vam dam (vsem kateri ste glavni akterji), tisti majo že na mailu !!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

PaJo ::

Ok...
Smo videli in bomo videli kaj se bo dalo zmenit:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371581 (1004) luni
»

100 mbit mre?ne karte

Oddelek: Strojna oprema
211780 (1538) Loki
»

Kero resolucijo monitorja uporabljate

Oddelek: Omrežja in internet
302142 (1925) JeDo
»

Pripravljam SLO-TECH shod

Oddelek: Pomoč in nasveti
221819 (1567) FlipeR
»

HUB / Switch

Oddelek: Kaj kupiti
192986 (609) miguell

Več podobnih tem