» »

Kako pritrditi Canon S3 na teleskop??

Kako pritrditi Canon S3 na teleskop??

Dreams ::

Pozdravljeni,

Zanima me, kako bi pritrdil Fotoaparat CANON S3 na teleskop?
Ali obstajajo kaki adapterji ?

Namreč kupujem nov teleskop in me zanima ali bom lahko nanj namestil moj fotoaparat.

LP
ASUS P4P800E-Deluxe, Intel4 2,4GHz, Msi 6600GT,
2x512Mb DDR 400, Maxtor 80Gb ATA133, Q-tec 450W

24eso4 ::

na telesko pe se glih ne spozanam za prvo silo ga bi zalepu gor z izoljr trakom:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 24eso4 ()

bosto ::

hm, poglej tukaj : www.telescope-service.de.

DonPierre ::

Ker sprašuješ če obstajajo, potlej maš tukile potrditev. Postavlja pa se vprašanje, kako to dobiti. Sem ravno včerej študiral dotične zadeve ker mam enak aparat in imam namen v bližnji prihodnosti kupiti teleskop. Rabiš pa poseben okular z navojem ter nastavek za fotoaparat. Kolkr sem ugotovil, ima ta firma zastopnika v Munchnu. Verjamem pa, da se kaj takega dobi tudi pri nas, samo jest tega še nism odkril - zaenkrat.

Lp

Mitch ::

Bojim se, da ne bo šlo. Ti namreč potrebuješ zrcalno - refleksni fotoaparat ali s tujko SLR. Kot sem gledal je Canon S3 navaden, kompaktni model kar pomeni, da ima nezamenljiv objektiv. Drugače pa potrebuješ t.i. T - člen za pritrditev fotoaparata na teleskop.

LP, Mitch

bosto ::

ma .. teh adapterjev je vsesorte, od posebnih za vsak aparat posebi, do bolj ali manj unverzalnih .. vprasaj se tukaj : www.astronom.si, tule ti bojo pomagali tako ali drugace da prides do tega kar zelis :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup cenejšega TELESKOPA

Oddelek: Loža
61293 (1086) jest10
»

Popolni lunin mrk 3. marca zvečer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11015819 (11211) gzibret
»

Najava meteorskega dežja leonidov 19. novembra

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
375584 (4170) user4683
»

kje, kako in kakšen teleskom naj kupim?

Oddelek: Loža
102025 (1699) Dr Evil
»

teleskop (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
759412 (8490) Barakuda1

Več podobnih tem