» »

Prazno namizje na PC

Prazno namizje na PC

elan ::

Imam problem, ker mi je ob nalaganju računalnika otrok stiskal po tipkovnici. ko se sedaj sistem postavi je namizje prazno - nikjer ni nobenih bližnjic, niti opravilne vrstice programa start, skraka namizje je prazno. Do programov lahko dostopam samo preko task managerja, kar pa je seveda kratkoročno. Imam naložen XP profesional.
Lepo prosim za pomoč.
Ruda

ZdravkoČolič ::

čudno...

Kami ::

Poglej če je proces explorer zagnan.

Če ni ga zaženi

Bidox14 ::

si poskusil sta nje raćunalnika dati recimo 2, 3 dni nazaj? da se to izniči....?
MSI K9N Platinum, x2 4000+, 2GB Geil Ultra 800MHz, 7600GT, 450GB SataII

EagerWolf ::

1. Imaš otroka, ki je zgleda nadnaravno nadarjen za računalnike... Si že razmišljal o njegovi karieri pri Microsoftu, Applu ali IBMu? :)

2. Bližnice na namizju enostavno ponovno dodaš na namizje .... Wala stvar rešena?!
Za dodajanje My Computer, My Documents itd. klikni na namizju z desno tipko Properties in pol Customize Desktop ... Tam odklukaš kaj je na namizju.

LP
I never eat a pig couse a pig is a cup!

sthep ::

pritisni control+alt+del pojdi pod aplications(aplikacije) nato new task(novo opravilo) in napiši explorer.exe

R33D3M33R ::

Za prikaz bližnjic na namizju klikni z desno na namizje in izberi Arrange Icons By - Show desktop icons
Za prikaz taskbara pa zapelji miško na robe ekrana (ni nujno da je v spodnjem robu!) in če se pokaže kurzor za vlečenje povleči taskbar spet v normalno stanje.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
267287 (6611) JOKER
»

Izginilo namizje, ikone, start meni prazen

Oddelek: Operacijski sistemi
328802 (8087) k4vz0024
»

Virtual desktop - kateri zna delati z ikonami

Oddelek: Programska oprema
292312 (1785) misek
»

ikona za namizje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111708 (1490) Mag!C
»

Geslo za dostop do interneta

Oddelek: Omrežja in internet
121994 (1795) CaqKa

Več podobnih tem