» »

Geforce 2 Ti????!

Geforce 2 Ti????!

rap3r ::

Od kere firme je najcenejši, in od kere firme je najbolša razlika med kakovostjo in ceno, in od kere firme je najbol overklokabilen, in od kere firme ma najhitrejši ram?:D, aja pa še od kere firme mi ga najbl priporočate!:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Moj je Winfast, za 33k SIT pri JAE, z overcl. še ne vem, ker še niso izdali Winfoxa2.0 za Win2k (monitoring). Glej test na Toms Hardware. Ni najhitrejši, je pa Slov. zagotovo največ za teh 33 čukov.
Your focus determines your reallity

yjj ::

Za to ceno je super izbira. Ne rečem sicer da kje drugje ne boš našel kaj 10% hitrejšega, a ni vredno razlike v ceni

rap3r ::

Ja ql, sam kuglvinkl a si zadovolen z njim! Recimo kakšno število pik dobiš v 3d mark 2001, in na kakšni konfiguraciji! Jz mam celeron 900, a bi se mi pol splačal kej tazga?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Aja pa zdej mam mx! Se velik pozna? To je ubistu izpopolnen gts a ne?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

[t502] ::

Pravzaprav je izpopolnjena verzija Pro-ja al ultre...nevem tocno.

[t502]

kuglvinkl ::

Trenutno je kišta nenavita, tako da imam na D850 (100×8,5) 3200 3DMark-ov. GeF 2 Ti = jedro od Ultra in RAMi od Proja (250/400). Po tujih testih jo z lahkoto spraviš do Ultre (250/470), za katere ti je pa verjetno znano, koliko stanejo.

Če se ti splača šaltat iz MX ne vem, ker prej sem imel G256 in se hudičevo pozna + slika je malce boljša. MX se lahko kvečjemu primerja z 256 DDR.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

rap3r ::

Mislm da dobiš neki mal markov! K sm dost teste gledu pa je bil pentium 3 800, pa tvoja grafična, pa je dobu 4200 jih! PRobi kej v nastavitve pogledat, al pa driverje,...! Sj razmišlam da bi ga ubodu! Ja hvala za odgovore!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Na tak mark pozabi s svojim Celeronom. Na TH so testirali s P4 1,8 GHz in dobili 40XX markov.

CPU Scaling

Your focus determines your reallity

rap3r ::

Na kakšni frekvenci maš pa ti ram? To tud zlo upliva na te marke! Sam še zmerm jih maš pomoje nekm mal! A ti mislš da bom lahk čez en let še zmerm s tako grafično lepo igral igre k bojo takrt? Čeprov pr low details sam da pr 1024X768? Dej mi celo konfiguracijo povej prosm!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

kuglvinkl ::

Ta mark je bil dobljen z rami na 100 MHz. Zdej mam jebo z 23.11 in mi 3DMark zmrzne(+ ne da se mi jih dat gor od Leadteka. Mah kurc, jih bom dal, mislim, da so 21.81, pa ti bom pol povedal, veš pa da det. 22.×× precej zaležejo za 3DMarku).

BTW: na TH so jo navili na 290/500 (3. najbolj ovrecl. od vseh GeF 2 Ti-jev, kljub temu, da ni rež na ramih.) Sicer pa je to po moje tudi meja. Tam sicer piše, da so rami 4 ns, vendar močno dvomim. NA Leadtekovi strani o tem nisem našel podatka, je pa tudi res, da ga nisem baš zavzeto iskal.

Kar si tiče prihodnosti. Že v osnovi ta karta ne podpira DX8. Ko bodo prišle na trg igre s strojno podporo tem novim funkcijam, bo moral tu zapreči CPU, ki pa je kot vidiš že zdaj pri šibkejših, čez eno leto zagotovo ne bo zadoščal za ultra performans, kot si ga deležen sedaj.

BTW: Voodoo 3 je bil zunaj pred dvemi leti, pa poglej danes primerjavo med njim in denimo že GTS-om.

Odvisno koliko si pripravljen dati za karto. Jaz vem, da več kot 40k SIT ne dam, ker bo že čez dve leti vredna samo še 5k SIT).

ČE se ti mudi, kupi, če ne počakaj do zgodnjega poletja, ko izide GeF4 v naše kraje in bo tudi cena denimo Ge3 Ti 200 padla na denimo 35-40k SIT. Koliko čakati je pa že povsem druga štorija.


Your focus determines your reallity

rap3r ::

Hvala za obsežen odgovor! Sam sm se odloču da jo bom uzel saj mam pol za dobri 33000 mer pomoje še saj en let, ker mislm nekje maja aprila nov procesor not vržt! Tisti teti na TH, tud jz sm mojga geforca testeru v 3dmark2001 pr resoluciji 1280x1024 in po njegovem testu dobi 16xx, jz pa dobim 17xx! Pr 1024x768 dobim jz 22xx, on pa 25xx! Tko da mislm da bo gts, oz 2 ti, ki je še malo hitrejši naredu kar dosti večjo hitrost v igrah! Predlagu si da počakam do poletja! Nevem no sam pomoje da bom takrat z mojim mxom lahko poganju le pri 800x600, pri zelo zelo nizkih detajlih! Glede voodooja maš pa prov, zlod olg se drži na sceni! Recimo moj frend lahk pr 500 celeronu isto poganja fifo na 1024x768, kot jz na 900 s tem da ma on voodooja. Res pa da pomoje xpji zavirajo nekatere špile, kot je naprimer NFS 5!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Kul je vedet, da ima nekdo tako karto kot ti. Če gre kaj narobe, vzajemni support potegne :).
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Jp! Sam ti si dou 33000 a ne? A ce s kesom placas mas kej popusta?, nč ne piše na njihovi strani! V jokerju pa piše da je ta kartica 39000, v najnovejšem seveda! Kdaj si dou ti 33000?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

S kešem je bilo 33.400 SITnih, gledam zdaj na račun. + cena je tudi na njihovi strani.
Sicer se pa slišiva, ko jo dobiš, ker imam kišto na sumu, da jo nekaj bremza.

Maš W2k?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

rap3r ::

Ja ok sam nemorm pa nemorm prodat mx 400 od propheta! Dobu sm jo iz amerike! Bla je 110 dolarjev en mesc nazaj! Mogoče kej pomagaš? Ma pa 5,5ns ram!
Glede računalnika sm ti pa reku, pomoje da bi mogu usaj 3500 dobit! Poglej v bios kakšn maš multipler za hitrost rama! Jz sm ga mel 3/2, pa sm dobu 1800, pa sm dou na 3/4 pa mam zdej 2300 pik!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Evo me dobu sm grafično!:D
sam dobim v 3d mark 2001 z driverji 23.12 in gpu 270 ram 460 2500 pik, ja 300 več kukr mx 400!!!!;((:'(:(:(V čem problem? Maš ti ddr sistemski ram?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

_Mortal_ ::

Kero si kupu kok si dal in neki rabš popravt premal markov si dobu
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

rap3r ::

Winfast geforce 2 ti dau 33000 mam pa celron 900! Kolk mate folk drgač? sam kaj popravt? Kaj maš pa ti?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

boogoo ::

Mam durona 700@951 pa GeForce MX400 (noname firma) in 2550 3DMarkov 2001.

kuglvinkl ::

2500 praviš? Z 21.81 (priloženimi) in 200/400 imam 3200 D900, z 22.xx bi šlo za najmanj 300 pik gor. (vsaj na Templintechu, kjer je bila primerjava vse Razfukačev).

Nope, SDR je na plati (140 MHz).
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Ja zdej jih mam že 2600 uuuuuuuuuuu;((! Jz mam pa ram na 120! V čem pol caka?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

FSB imaš na 120 MHz? In RAMi ti ne prenesejo 153 MHz? Katera plata je?
Your focus determines your reallity

_Mortal_ ::

rap3r keri rami so gor 4ns al 5ns
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

freserovski ::

kje si pa to kupo, jaz sem klical pol firm v slo pa nikjer niso meli, mi ga je pa včeraj en baje 5 min. pred mano kupo:|no, saj zaj sem pa dobo, oz. jutri dobim herculesa za 38 k
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

rap3r ::

Ej kuglvinkl dej plis v 3d mark 2001 zažen use teste k niso špili (testirajo fizične zmogljivosti kartice) in plis nared screen shot in mi na mail pošl da vidm če je kej z mojo grafično narobe in al je kej počasnejša! Ne ram je na 114 zde zunanja pa na 88! Ej :D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Z veseljem bi ti to naredil, težava je v tem, da mi je crknil. Zakaj, ve samo Bog. Tako da sem ga poslal nazaj in čakam na novega, upam da že ta teden, če ne, šele naslednji teden, ker grem v LJ. Potem ziher dobiš link na Madonion, sej to rabiš ne?
Your focus determines your reallity

rap3r ::

To mi ni najbl jasn:dobiš link na Madonion! Jz bi rd da ti obklukaš use teste raz games pa image quality! In ko ti napiše kok pik maš daš neki details al neki tazga in pol se ma zascroly dol pa boš vidu kje je napisan kolk Mb pikslov na s ti nardi pa kolk slikc na skenudno pr bump mapingu... pa mi tm pol plis nared screen capture pa na mail pošl! Kaj ti je a crknl a grafična? Pol dost crkujejo al kwa?:\8-O
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

1. Madoinon. Zaradi verodostojnosti rezultatov, se vsi postajo na njihov page (Online result browser, neki tazga). Tam dobiš vse detajle za vsak test posebej + lahko ga neposrdeno primerjaš s svojim sistemom.

2. Če dost crkujejo ne vem, moja je, zato sem jo reklamiral.
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Aha ja ok! Sam bi te prosu da mi boš pol razložu k dobiš grafično glede tis online! Pa še neki dej unga tm k jo boš šou iskat upraš če dost crkujejo! Pr celeronu 700 jih dva na 1000 povprečno crkne! Oba sta bla moja!:D:D:D:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

1. V 3DMarku 2001, meni: Online services/online resultbrowser.

2. Project Search
& Compare.


Your focus determines your reallity

rap3r ::

Mislm da vem v čem je caka! Te lahk prosm da v sandri 2001 zaženeš memory benchmark! Jz sm mel vedno tm 650Mb/s zdej jih mam največ 330! V čem bi bil problem! Oz kaj bi blo krivo da se mi je ram upočasnil? V biosu use ok sm 5x pogledu! Via driverji še enkrat gor tud agp! Memory enabler tud......TKO DA NEVEM!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Ravno sem ti mislil reči, da to debato nadaljujeva tukaj.

Žal, gor je Sandra 2002, ki da popolnoma drugačne rezultate, zdej neki če 1050 Mb/s.

Your focus determines your reallity

rap3r ::

Hm a maš standard al professional? Vidš v tem je fora k je men prepustnost čip-ram-cpu 3x počasnejša! Maš via čip?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

LojzePek ::

Dej povejte mi , kulk ste si kej navil zadevo. Jest mam trenutno na 270/425. Več še nisem probaval. Pa nekaj sem razmišlu da bi si dal na rame hladilnike, s čem je to najbolj prlepit oz. pritrditi ?

rap3r ::

Najlaži je z termalnimi trakovi sam niso učinkoviti poglej si pod članki kako so modificiral GTSa! Jz mam trenutno na 290-490!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

LojzePek ::

To maš brez hladilnikov?

kuglvinkl ::

ABIT KT7E.

+ dej povej, kakšne so izboljšave, glede na navitje.

Ne ram je na 114 zde zunanja pa na 88!
WTF???
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

LojzePek ::

Moj score pred navitjem je bil 4400 po njemu pa 4700.

kuglvinkl ::

Raje mi povej, kako je npr. z Q3Benchem in UTBenchem, RtCW. Real world!!!
Your focus determines your reallity

LojzePek ::

To še nisem probaval. Dej povej kak pri UT in RTWC testiraš benchmark. Pri UT sem probal sam average frames, ki jih mam na 60 pri resuluciji 1280*1024.

kuglvinkl ::

Naj boljši Guide za bench je na 3D Center. Nemško, žal. Mah najlažje bo z Q3Benchem, dol ga potegni, pa boš videl. User firendly:D
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Ej pek kwa maš pa za eno kišto? Jz sm pa komi zdele zrihtu da mi ne nardi nv4_disp.dll error in to tko da sm sputu zunanje vodilo za 1Mhz! V čem fora? Nevem sam pa odbim 2600 pik! Dobr glede na 700 procesor v moji kišti ki se poti pr 890 zdej!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456720 (25452) LittleDevil
»

Poden od podna: Hecules in R8500 LE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1427382 (4607) rap3r
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421696 (1025) Marabela
»

Det 27.10?

Oddelek: Pomoč in nasveti
321612 (995) para-site
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017149 (6022) Doc

Več podobnih tem