» »

mpg1 -> div-x problem

mpg1 -> div-x problem

danielka84 ::

torej, na disk sem si posnel videospote v mpg1, ki so po moji krivdi poneti v stereo zvok, ampak špila samo desni zvočnik...(narobe sem zvezal kabl):8)
Sedaj, ker jih bom spremenil v div-x, bi pa rad, da bi pol špilala oba zvočnika, čeprav ne rabim pravega stereo zvoka. Torej bi bilo vseeno mono, samo da bi špilala oba zvočnika!
Sedaj pa vprašanje: kako bi naredil, da bi bil potem videospot navzven videti kot da je posnet v stereo zvoku, čeprav ni..? (npr. če pogledaš v properties v media playerju, pa da tam pol piše da je stereo).

pa ne me spraševat zakaj tak hočem, ke pač hočem:D

Za odgovore 10x hvala!

BojlerTM ::

evo ideja: zvok zripas, ga z nekim programom za obdelavo zvoka (coolEdit) in presnames desni kanal na levi (ce se to sploh da..) pol ma das v mp3 in vtaknes nazaj v avi. simpl, kaj je?
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

danielka84 ::

eto, spet vprašanje: s katerim programom lahko dobim zvok iz mpg1 formata?
V cool editu to kopiranje deluje, s katerim programom pa pol spet skupaj dam zvok pa video?

BojlerTM ::

to pa nevem iz glave, vem pa da je tega na kile na pagih ki majo sam programcke za delanje divxov.. poglej po googlu..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

danielka84 ::

heh, sem probal nekaj z VirtuaDUB-om pa je ful zamudljivo, kem mam kar dosti teh videospotov, pa tak dolgo traja sam za enega...;(
A ni nibene rešitve v FlaskMPEG, da bi tam kaj nastavil, da bi pol špilao na obeh zvočnikih?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353440 (2970) connel
»

Stereo zvok na 4 zvočnike (Soundblaster 2 ZS)

Oddelek: Zvok in slika
7934 (854) axee
»

Stereo Zvočniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
221176 (1087) particle
»

Težave z zvočno - igra le levi zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
91005 (940) Myth
»

Surround in glasba?

Oddelek: Zvok in slika
161637 (1411) |might|

Več podobnih tem