» »

MP3 na audio kaseto

MP3 na audio kaseto

poker ::

Se da? Ne da se mi ravno po netu iskat, saj so na tem forumu sigurno nekateri, ki podobne zadeve zelo dobro obvladajo.
CD lahko presnamem na audio kaseto, tukaj ni težav. Samo, kako MP3 dobit v obliko, ki bo delovala na mojem HiFiju (CD-R zna prebrat, MP3 pa ne), torej dobit audio CD?
Prosim, rešitev naj bi bila enostavna (naziv programa ali kakšen link bi mi prav prišel). Kaj se pri pretvorbi izgubi dosti na kakovosti zvoka? Sorry, sem pač amater na tem področju.
Povezava PCja in HiFija ni možna, ker sta fizično v različnih sobah.
Hvala.

JLP ::

Z Nerotam posnem Audio CD. V listo za peko lahk namečeš kar MP3je. Kvaliteta se ne iugubi nič (razen tega kar se je že izgubilo pri pretvorbi v MP3). Peč v načinu Disc at Once - DAO.
Live long and prosper!

Senitel ::

Zvežeš line-out iz zvočne z line-in na Hi-Fiju, daš record na Hi-Fiju in play v svojem najlujbšem predvajalniku MP3-jev...

DrSergioDJ ::

zdej al totalno nism razumu kaj hoces, pa bom cist falil, sam...MP3 na audio kaseto..zakaj? Sej ne bo nc manj zasedl, ker kaseta ni kot CD ( uiber filing mam, da sm tole do konca narobe razumu...sam, treba je razumet, da ze 3 dni za en qurc spim :( )


...

poker ::

Hvala za odgovore.:D
Dejansko lahko v avtu poslušam samo audio kasete (hardverski problem, he he he). In ker nisem ravno avdiofil mi je škoda denarja za avto CD player in izmenjevalec.
Tako da ne gre za ravno intenzivno uporabo tega, samo včasih bi pa res rad kaj malega posnel na kaseto.

footprint ::

Zanimiva ideja. Da bi MP3 posnel na kaseto. Seveda na tak način kot jih snemamo na CD medije (digitalno in stisnjeno). Prvo je potrebno razumeti analogno in digitalno. Ko ti je to jasno se ne sprašuješ kako boš digitalni medi predvajal na analognem predvajalniku. Si predstavljate vinil plate v digitalnem načinu???:P

OldSkul ::

Jaz sem že snemal MP3-je na Avdio kasete in sem tako naredu kot Senitel, sam vam povem da sem se tega naveliču ker je slabša kvaliteta pa še kaseto treba prevrtevat in tako dalje!

fictionel ::

jst pa mam specene cdje (mpr-->cd / normal musica), pa mam discmana, pa en adapter discman->kaseta
pa fino spila... un adapter sm kupu u big banu za cca 3ksit

easy&ql
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
414260 (2964) XLapse
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928269 (7705) LexLuthor
»

Posneti musko(mp3) na kaseto

Oddelek: Zvok in slika
72004 (1922) cekr
»

Avto MP3 player

Oddelek: Zvok in slika
91876 (1802) Bobb
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
333227 (3227) PlayTheGame

Več podobnih tem