» »

IPv6

IPv6

Matri[X] ::

Zanime me, kje ste nekateri dobili ta protokol za Windows2000, kako se ga namesti in če povesta kakšen IRC server, ki ga podpira. Ta stvar ne izredno zanima, zato bom verjetno naredil tudi članek. Prosil bi za čimveč strani z informacijami o tem. Hvala.

jRk0 ::

Irc server : irc6.edisontel.it
You fuck up once, you loose two teeth.

Loki ::

JLP ::

Na Microsoftu pa tukaj
Live long and prosper!

wind ::

Pogljes si tole stran. Tu dobis vse inforamcije o tem.

singular ::

kdo to uporabla, ce lahk mal vec pove o tem.. a je treba to tud kej pr connectanju na net spremenit pa to?

andrej ::

ce mas XP-je ne rabis kaj posebej downloadat ampak samo napises ipv6 install v command promtpu..

Loki ::

poglej moj drugi link.

Caboose ::

folk pa bi se dalo to naredit tako, da nebi rabil BNC-ja, da bi npr. samo štartal winse in bi se lepo vse samo naloudalo-kot del winsow tako kot se sedaj ipv4 se da to narediti, kr mi je iber tečno vsakič BNC-ja konfigurirat... Tnx za odgovore:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Hypno ::

Prva stvar je pac da maš IPV6 stack instaliran, je pa res da je potrebno ob vsakem zagonu ponovno vpisovat parametre, zato ti predlagam da si nardis kr en .bat file, ki se zažene ob zagonu. Recimo pri tem tunnel brokerju si po končani registraciji lahko izbereš kateri sistem uporabljaš in dobiš activation .bat file, ki ga samo zaženeš. Stvar dela 100% preverjeno na XP-jih :D

be good, Weed|man

P.S. Zgornji link je primeren tut za tiste z dinamičnimi IP-ji (dial-up varianta). TO NI REKLAMA, SAMO 1 OD MOŽNIH PRIMEROV ;)
Great are mysteries of the mind ...

Caboose ::

weed|man: pa sej to mam. Pravim, da se mi ni vsakič konfigurirat AsyBo-ja ko hočem z ipv6 na irc. Pa tudi, rad bi da bi mi ipv6 delal, ko bi se prijavil v kakšno stran.
To bi mogel bit server ipv6 ne? Npr jaz mam net prek KKS-a potlej bi mogel KKS imeti ipv6 ne?:8)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Hypno ::

Dej mi mal razlož tole stvar. A nima AsyBo možnost shranitve konfiguracije pa ti bi rad gledu IPV6-enabled web strani?
Glede gledanja strani na webu je enostavna fora, mislim, da je treba snet samo updejtan wininet.dll file. Nisem pa 100%. Bom točn pogledu :))

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

CaqKa ::

ja če bojo hotli tale ipv6 v redno uporabo spravit bi počasi že bil čas, da bi ipv6 ready postale tudi "vlke" mrcine kot so siol in arnes :) a drugje po svetu je to že kaj v redni uporabi.. andrej kak zgleda z to stvarjo v novih winsih? bo ze po defaultu instalirano in implementirano, oziroma kak dalec je do uporabe ipv6?

Hypno ::

WinXP - zalaufas Command Prompt in upises samo: ipv6 install. That's all. Glede nastavitev ti pa predlagam moj zgornji link al pa ce bos pol sam adapterje konfiguriru. Sicer pa pri vsakem tunnel brokerju dobis ponavad tut navodila za nastavitev.

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

CaqKa ::

ipv6 install
ipv6 if
ping6 ...
to sem vse ze znal uporabit.. samo zdaj nastopi problem... baje si mors neke batch fajle napisat in jih potem zaganjat pa take fore... kak je pa pol s tistim da si sam nastavim kak bo zgledala tale ipv6 host?... najprej bi me mogoce samo za lokalno zanimalo kak to z komandami ipv6 naredim... mater sem len sploh se mi ne da več helpa odpret (ja jebemo ce pa so kolokviji drug za drugim)
ajt

PsiHO ::

ja mene tut zanima kako si sam nastimam ta host pol
i fell the need, the need for mhz speed

CaqKa ::

5 mescov laga.. ja no sej ni slabo.. mogoče bo kdo imel še kaj več :)
em glede ipv6 sem se jaz odločil da bom počakal da bo zadeva prisla v komercialno rabo, sej ne more bit več dolgo ob današnjem naraščanju v splet povezanih kompov :)

|BoW_WoW| ::

Kaj bi lahko kdo razložo kak si potem ko že maš ipv6 naret spremeniš host?

tejco ::

O
Jaz pa mam eno vprašanje v zvezi o ipv6!
Mam vse lepo naštelano ipv6 vse tak kot je treba, danes zjutraj pa se mi na piše to , ko mislim zagnat ipv6: [08:10] Local host: athlon (194.249.26.76)
-
You are not welcome to this server: abuse
-
[08:10] Closing Link: tejco|ni[unknown@2001:618:400:0:0:0:c2f9:1a4c] (K-lined: abuse)
-
[08:10] * Disconnected
4,2[***]13,2 You Are Disconnected! (194.249.26.76) 4,2[***]

Pa ne vem zakaj sm dobo k_line ker nisem nič takega delo! MA kdo kake ideje kaj se da narejit al pa odgovore! hvala v naprej za odgovore:))
LETS play a....

fridgider ::

jest mam en question....se da naštimat ipv6 na winse 98? :|
www.odprtakoda.com

pro549 ::

Lahko nekaj vprašam glede IPv6. Kaj mislijo s tem da vsebuje multicast? A nima tudi IPv4 multicast?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pro549 ()

fiction ::

Anycast naslovi so nova in dokaj uporabna stvar pri IPv6 protokolu...
multicast naslovi pa so obstajali ze prej

tejco ::

O
Jaz pa mam eno vprašanje v zvezi o ipv6!
Mam vse lepo naštelano ipv6 vse tak kot je treba, danes zjutraj pa se mi na piše to , ko mislim zagnat ipv6: [08:10] Local host: athlon (194.249.26.76)
-
You are not welcome to this server: abuse
-
[08:10] Closing Link: tejco|ni[unknown@2001:618:400:0:0:0:c2f9:1a4c] (K-lined: abuse)
-
[08:10] * Disconnected
4,2[***]13,2 You Are Disconnected! (194.249.26.76) 4,2[***]

Pa ne vem zakaj sm dobo k_line ker nisem nič takega delo! MA kdo kake ideje kaj se da narejit al pa odgovore! hvala v naprej za odgovore

LETS play a....

OrkAA ::

A si bota laufal?

tejco ::

:) ja samo ne vem kak dugo bom mel k-line če veš?:)) tnex za odgovor8-)

OrkAA ::

Tega pa nvem... Samo baje k-line odstranijo po enem letu ;)

Matri[X] ::

Verjetno si krsil pravila serverja in so te zato k-linal. Zamenjaj IPv6 ponudnika oz. tunel pa bo.

tejkomir ::

tnx!

1.res al kaj da k- line odstranijo po enem letu ?

2. sem že menjo pa zaj pričakujem odobritev od linza

ok
ajde8-)

|BoW_WoW| ::

Kaj ve kdo kak na BT exact spremniš host?

tejkomir ::

O!

Ludi jaz sem zaj menjo tunnela .pa mam zaj ameriškega pa sem normalno dal na linz prošno pa ssem dobo odobritev, zaj pa mi ne dela pa sem vse normalno zagnal!! pa ne vem kaj bi blo narobe????? rešitve :)

Witboy ::

Napisi postopek po katerem si postopal... in mi ti bomo nasli napako v njem :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPV6 Irc serverji ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10017847 (13004) UnderTaker_
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712599 (9155) Kami
»

IPv6 on Linux RH9

Oddelek: Omrežja in internet
182230 (1779) Gandalfar
»

IPv6 Problem

Oddelek: Omrežja in internet
121347 (1304) JamesBond
»

IPV6 in WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
252469 (1761) Tarzan

Več podobnih tem