» »

IPV6 in WinXP

IPV6 in WinXP

Sodom ::

Ma kdo kaksne izskunje s tem? Hm, IPV6 bi si rad le to toliko usposobil, da bi lahko ircal s tisto lepo IPV6 hosto... nic drugega ne rabim :D
Kdo ve kako?
Hvala!
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

wind ::

Najprej moras vkljucit podporo za ipv6 v XPjih.

start -> run -> command -> ipv6 install

potem pa si preberi tole

MUC ::

A ma kdo kakšnga ipv6 irc clienta za winse? Ne govort, bnc na linuxu, ker nočem tega!

wind ::

hmm.. mogoce BitchX za windowse podpira.

JLP ::

Al pa ChatZilla
Live long and prosper!

CaqKa ::

mene zanima kak se tale tunnel naštima.. ker tam imam največ problemov :) lahko kdo kaj pomaga?

/edit

TSP_SERVER_ADDRESS_IPV6 3ffe:0b80:0002:c6e2:0000:0000:0000:0001
TSP_TUNNEL_PREFIXLEN 128
TSP_VERBOSE 1
TSP_HOME_DIR c:\ipv6\freenet6-0.9.6\
Closing, exit status: 0
Exiting with return code : 0 (0 = no error)

C:\ipv6\freenet6-0.9.6>set was unexpected at this time.

to mi javi..
pa sem si naredo acc na tem freenet pa geslo pa userid vpisal noter pa vseeno isto javi... mirc pa bouncer pa pol neke napake javlata...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

meni je uspelo porihtat :)

skorc_norc ::

Jaz imam iste probleme. Kako si porihtal? In kateri ipv6 irc server uporabljaš?

skorc_norc ::

zdej mam en tunnel na BTExact pa je cool ... dela
pol sm se connectu na tale irc server irc.ipv6.homelien.no 2001:840::1000, ka sm ga najdu na http://www.hs247.com/modules.php?name=N... pa se je lepo connectal pa use lepo dela
mene pa zanima ... ce se da kako connectat ... da bi prsu do folka, ka je npr na #kranj pod irc.arnes.si???

hvala!

Kostko ::

linz.irc.at (2001:628:fffe:ffff:204:76ff:fe23:2024)

drgač pa, če uporablate IPv6 samo zarad irca... sram vas bodi :\
Human stupidity is not convergent, it has no limit!

njok ::

Za irc lahko uporabite AsyBo.

skorc_norc ::

Hmm ... še zmeraj noče ... pojkavi se mi problem software caused connection abort, ko napišem "/server 127.0.0.1 5555", da se mi poveže, pa imam tunnel update -an in nov IPv6 naslov vpisan ... pa mi ta error vrže.
A mogoče kdo ve zakaj?

Hvala!

ps. Kostko Z IPv6 sem se prvič srečal, ko sem hotel ugotoviti, kako imajo lahko nekateri tako čudne naslove. Pa me zanima, kakšne zanimive uporabne prednosti lahko dobim z uporabo le tega oz. kje ga lahko še uporabljam, da me ne bo več sram, ker ga hočem samo za rcanje :D

CaqKa ::

hmm.. probaj z kerim drugim irc serverjem.. mislim da je nek italianski.. tistega sem jaz uporabljal.

TICKO ::

alo! men je ipv6 cist neki novga in zdj me zanima kk to usposobit ce ve kdo za kaksen link da je opisana namestitev seveda v win XP, ali pa ce je kdo tok prijazen pa mi pove postopek! :)
tnx:|

CaqKa ::

ti se delaš norca iz nas?
najprej preberi tole temo (celotno)
nato pa postavi kakšno drugo vprašanje ker na tole je že bilo odgovorjeno.

madmitch ::

TiCkO: v tej temi ti vse piše.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

McHregec ::

Skorc_norc ti si se povezal na efnet omrežje moral bi se pa na ircnet. Če imaš tunel preko btexact je zate edini server linz.irc.at ampak za njega moreš izpolnit obrazec. Veselo ircanje ti želim. :D
Destroyer Of The Worlds.

BigWhale ::

Vse in se vec kar ste si zeleli vedeti o IPv6.

Zakaj uporabljate nekaj cesar ne poznate? ;>

Sahel ::

Uporabo tega samo za irc je res neumno...
It's really quite a simple choice: Life, Death, or Las Vegas

jurre ::

zdj mene neki zanima (hocm za irc usposobt:8) , k mi je glih dougcajt, mogoce mi uspe:)
sel sm na un link za obrazec obrazec in ne vem kaj napisati pod IPv6-Range?? pa kater tunel je dobr? hotel sm xs26 pa ne dela stran:\
nalozen imam asybov6 in bitchX
hvala za pomoc:D

TICKO ::

evo ga! zdj sm se prjavu za domeno, potem sem si potegnu dol asybov6 pa sm to skonfiguriru (men se zdi) zdj me pa zanima kak tunel morm naredit pa kaj pol naprej! zanima me kje nareddis ta tunel pa ka mors napisat! pa un fajl act.bat sm tud zagbnal oa se tam start>run>ipv6 install
to sm zdj naredu zdj pa ne vem kk naredit tunel pa pol kk to zazenes
pa kje zves tist server ko se pol skonektas na ircu gor?8-) help

jurre ::

a loh prosm kdo ve kaj narest naprej no...:'(

lajsnek ::

naj mi nekdo da kakšen url kjer si lahko na enostaven način narediš IPV6

Tarzan ::

Ko boš IPv6 res nucal, boš to tud znal pravilno skonfigurirat in naredit tunel (čeprav takrat tunel verjetno ne bo več potreben). Za IRC pa IPv6 ne rabiš.
:\

TICKO ::

pa lejga ka ti ves ka js rabim pa ka ne! ce noces pomagat oz. ne ves tud prav. ce bom hotu ipv6 ga bom mel! pa tud ce bom zvedu od kerga drugega kk! ko se bom spravu nardit bom naredu!:D
lp

Tarzan ::

Ok, pomagaj si sam in sam si boš pomagal ;)

btw, ko ti uspe, lahko poskusiš pingat stran www.podnapisi.net, da boš videl če je vse pravilno skonfigurirano. Če ne, potem stran ne bo dostopna, ko boš vključil podporo IPv6.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPV6 Irc serverji ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10017847 (13004) UnderTaker_
»

I:Line Request

Oddelek: Omrežja in internet
141535 (1254) r5r
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712599 (9155) Kami
»

psybnc ipv6 linux

Oddelek: Programska oprema
61111 (1008) haha
»

IPv6 on Linux RH9

Oddelek: Omrežja in internet
182230 (1779) Gandalfar

Več podobnih tem