» »

Ena nastavitev v Outlook-u !

Ena nastavitev v Outlook-u !

R0K ::

Ok, da vam prvo pojasnim kaj bi rad :

rad bi, da se mi vsa sporočila, ki prispejo iz serverja, ki poganja s-t (to so tista sporočila, ki jih prejmeš ob odgovorin na poste) bi rad, da ko bi jih zbrisal, da se nebi zbrisala v "Zbrisano" temveč v eno drugo mapo... a je to možno ?
...torej, da bi se en pošiljatel brisal v drugo mapo ? ...

hvala za pomoč !

JLP ::

Se prav da k bi dobu mail da bi se ti premaknu u določeno mapo po želji? Mal poglej pravila za mail.
Live long and prosper!

R0K ::

Ja to bi rad...

...mal sm zakomplicirano napisu pa vseen....

...zej pa nevem kje bi bla ta funkcija, vrjetno bi rabo met tut slo-tech email v addresarju pa bi se potem tam kaj naštelalo ...

JLP ::

Ne vem lih kje to je u Outlooku k ga ne uporablam ampak ponavad je nek u menijih nekej podobno Mail Rules al pa Filters. U OE 6.0 je to na primer u Tools > Message Rules > Mail. No k dobiš taprav dialog sam tm naštimej da nej k dobi mail s tem pa tem senderjem da nej ga premakne u ta pa ta folder.
Live long and prosper!

Neo32 ::

Huda zadeva ja, jest sm si dal rule; ce prispe mail z "zadevo" "odgovor na temo" (kar je vedno ce dobis mail da si odgovoru na post) pol nej se ta mail preseli v slo-tech folder. QL
Neo32 (c)

R0K ::

Neo32 : a ti že imaš tako, al bi rad meu tako ?

...JLP : jst ne uporablam IE 6.0 ker sux-a...tko da on odpade....

Neo32 ::

Glih kar sm si naredu tko. Hvala za idejo.
Neo32 (c)

R0K ::

Ej daj mi pol prosim povej kako si si to naredu ...
... ker mene to tut ful zanima, ker se mi drgač use premeša pa je cel shit !...

Neo32 ::

Ja ustvars novo pravilo an (rule) in pol das tm k izbiras kaksna bo zahteva za tvoje pravilo in sicer das: ko prispe posta z zadevo (napises kaksna je zadeva, subject) jest sm tm dal "odgovor na temo", ker sicer ko dobis mail da si odgovoril na post je v subjectu napisan "odgovor na temo"; vedno je tako, in pol pa izberes v spodnjem okencku kaj naj naredi ko bo prispelo to sporocilo z temi besedami v subjectu (odgovor na temo) in izberes naj ti ga prenese v mapo in pol ustvaras mapo recimo "slo-tech" in je stvar resena. Upam da zastops mal sm zakomplicirov:D
Neo32 (c)

JLP ::

ROK:
Ja sej vem da zarad enga razloga pač ne maraš OEja in zato ne uporablaš (men tud ni všeč, pa tud Outlook mi ni všeč). Sam se mi je zdel da more nek na podobnmu mestu bit an kukr u OE.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273636 (18567) Matko
»

Daimler v boju proti podopustnem kupu e-pošte: brisanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5620339 (17026) SkipEU
»

kako se znebit spam-a?

Oddelek: Omrežja in internet
222280 (1738) zee
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
161537 (1320) Loki
»

email spet

Oddelek: Slo-Tech
81012 (896) sasox

Več podobnih tem